Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe AKS74U CYMA

Aktualności, 15.01.2009, h. 00:58, dodał: Promant
29

W ofercie WGC pojawiła się nowa wersja repliki ASG AEG AKS74U, produkcji firmy CYMA.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nowa wersja AKS74U [CM045A], która to replika najwyraźniej zaczyna nową serię AK firmy CYMA - wzorowaną na replikach Boyi/VFC, ma łoże i nakładkę wykonane z drewna, a korpus wykonany jest ze stali.

 

 

 

Stalowe są również: kolba, urządzenie wylotowe oraz pokrywa komory zamkowej. Replika posiada prędkość początkową na 0.2BB w zakresie 360-380fps. Cena: 108USD. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.wgcshop.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Marcin_eM 15.01.2009, h. 01:58 Marcin_eM
Dlaczego CYMA odchodzi od standardu Marui?
Sledzikmaster 15.01.2009, h. 06:43 Sledzikmaster
Bo może standard vfc/bovi jest bliższy oryginałowi ? Ale swoją drogą to ładnie się prezentuje ta replika. Jestem ciekaw jak z wnętrznościami czy ładnie pracują.
Mohawk_PL 15.01.2009, h. 07:25 Mohawk_PL
@Sledzikmaster

Owszem, VFC/BOYI jest bliższe oryginałowi, ot choćby na postawie możliwości rozkładania broni za pomocą pinów, nie zaś śrub.

@Marcin_eM
Czemu ? Hmm... w dzisiejszych czasach standard Marui jest przestarzały i nie praktyczny. GB TM'owskie oczywiście są super nie ? Ale body AK skręcane na śrubki na dodatek z ABS'u ?
-NIE TE CZASY.
TM ma wielu fanów i pewnie zaraz zaczną mnie krytykować, ale takie jest moje osobiste zdanie.
Pozdrawiam.
Fear Factor 15.01.2009, h. 07:28 Fear Factor
Odejście od Marui dla VFC/Boyi to koniec ze śrubkami, lakierem do paznokci, izolką, muszką na jednej śrubce. Do tego w VFC bardzo fajnym patentem jest miejsce na baterie w okładzinie a nawet w rurze gazowej - czego chyba w Marui nie ma. Sama konstrukcja robi wrażenie prostszej.
Germ 15.01.2009, h. 08:55 Germ
Do wyjęcia gearboxa z VFC/Boyi trzeba odkręcić 2 śrubki, zajmuje to 30 sekund. TM - chyba 8. Wyjęcie lufy w VFC - dwa piny, 3 śrubki (jeden mały imbusik blokujący lufę), gearbox. Marui - aż żal pisać...
Od razu po Cymce widać, że magazynek zły,
Prezes_____ 15.01.2009, h. 09:01 Prezes_____
Ten karabin był wogule tworzoy w myśli: im prostrze tym lepsze, w oryginale,
Germ 15.01.2009, h. 09:45 Germ
Raczej "im krótsze, tym lepsze". I nie karabin, tylko subkarabinek (skrócona lufa, mniejszy kaliber). I pisanie bez ortów nie boli.
Zachar 15.01.2009, h. 10:17 Zachar
Wszędzie te piny. Włączysz telefon, to musisz wpisać pin. Płacisz "plastikowymi" pieniędzmi w sklepie, to też musisz pin wklepać. Składasz zeznanie podatkowe to musisz podać nip, ale w tym przypadku urząd skarbowy postawił na oryginalność i zrobił celową literówkę, bo pewnie chodziło o pin. Okazuje się, że w kałachu też są piny. A może chodzi o kołki ?

Dobrze że cyma idzie w stal. Oby ich AKM był bliżej standardu VFC/Boyi, niż Inokatsu.
Wojciech_G 15.01.2009, h. 10:26 Wojciech_G
Kaliber ten sam, AKS74U w oryginale strzela tą samą amunicją co AK74 czyli 5,45x39mm.
benizo 15.01.2009, h. 10:31 benizo
Nie myślałem że kiedyś powiem tak o cymie ale... podoba mi się
Songo_ 15.01.2009, h. 11:22 Songo_
Może i cyma jest szajska firma ale robi dobre komory hu przynajmniej ja na takie trafilłem i mimo iz bywałem z nia na pustyni w błedowie ani grama piasku w niej nie było
gnz87 15.01.2009, h. 11:53 gnz87
Napewno kiedyś u mnie zagości ten karabinek. Obecnie posiadam 74N, jednak pomimo składanej kolby jest trochę za duży do czarnej taktyki, natomiast 74U wydaje się być stworzony do tego celu.
eliasz 15.01.2009, h. 12:26 eliasz
Świat się kończy, chińczyki podrabiają chińczyków
Lagodkin 15.01.2009, h. 13:29 Lagodkin
A niech podrabiają mi to pasuje i ładnie wygląda
Germ 15.01.2009, h. 13:37 Germ
Wojciech_G - kaliber mniejszy od karabinowego...
PvG 15.01.2009, h. 14:42 PvG
Ciekawe ile % stali jest w tej stali. Jak na Cymę to się nieźle postarali. Replika na zdjęciach wygląda bardzo dobrze.
Cheatmaster 15.01.2009, h. 15:08 Cheatmaster
No taki Boyi od Cymy
WUZI 15.01.2009, h. 15:25 WUZI
Się TM czepiacie, przecież ono jest niezniszczalne i niezawodne, więc po kiego podgrzybka je rozkręcać??
MS Commando 15.01.2009, h. 15:44 MS Commando
Chińskie drewno nigdy mi się nie podobało.
lemonzawodowiec 15.01.2009, h. 18:04 lemonzawodowiec
Wreszcie zmienili kształt suwadła.
sisi 15.01.2009, h. 18:21 sisi
Teraz tylko pytanie kiedy pojawi się w polsce...
MwMichal 15.01.2009, h. 19:06 MwMichal
A mi się najbardziej podoba to, że wreszcie chińscy bracia przestali iść w fps'y choć jak na karabinek do czarnej to nadal ma za dużo
Kagiew 15.01.2009, h. 20:29 Kagiew
Broń naprawdę ładna, chociaż gdyby nie ten magazynek była by ładniejsza jak dla mnie. Chciałbym ja wypróbować
happy666 15.01.2009, h. 21:37 happy666
Haha, spotkałem się kiedyś z taką ładowarką i nie dało jej się wetknąć do kontaktu, bo przecież nie są płaskie tylko jakieś tam kształty mają
Skejter 16.01.2009, h. 15:34 Skejter
Ładna cymka,ogólnie mnie sie podoba ale jest 1 wg mnie wada,te irytujące trąbki na końcu lufy,dobrze że w moim ak-74 cymki niema takiej trąbki.Pozatym karabinek wydaje sie dobry.
berylpl 16.01.2009, h. 19:29 berylpl
happy, też mialem tą wątpliwą przyjemność mieć taką ładowarkę, w zestawie powinni dawać jakiś przedłużać do którego to pasuje
iGorro 17.01.2009, h. 09:33 iGorro
Wiecie kiedy będzie w polskich sklepach???
LazySinner 17.01.2009, h. 09:38 LazySinner
Chyba na dniach będzie w gunfire. Info znalazłem tutaj $3