Daj cynk
Reklama

Aktualności

Repliki GBB M4 G&P

Aktualności, 15.01.2009, h. 00:41, dodał: Promant
24

Opisywane niedawno w newsach nowe repliki z serii M4: ASG GBB firmy G&P są już oferowane przez RedWolf Airsoft.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opisywane niedawno w newsach nowe repliki firmy G&P z serii custom M4 GBB, wykonane na bazie M4 GBB Western Arms, są już dostępne na rynku. Repliki oferuje RedWolf Airsoft. Dostępne są następujące modele: G&P WOC15 Tank, w cenie 550USD;

 

 

G&P WOC09 M4A1, w cenie 500USD;

 

 

G&P WOC03 SR16 URX, w cenie 667USD.

 

 

A także G&P WOC04 SR16 URX - wersja krótka. Również w cenie 667USD.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.redwolfairsoft.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Fearie 15.01.2009, h. 01:11 Fearie
Całkiem fajny tłumik w wersji TANK
siridar 15.01.2009, h. 07:22 siridar
A propos G&P WOC15 Tank, to bardziej wiejskich napisów na body i foregripie, to już chyba nie mogli umieścić. Alleee szpaaan, normalniee!
Tasior1982 15.01.2009, h. 07:30 Tasior1982
Napisy, napisami na tanku, ale już myślałem że widziałem masę okropieństw z serii M4 i nic mnie już nie zaskoczy, a tu kolejna niespodzianka od G&P.

Z sezonu na sezon wydziwiają co raz to bardziej obciachowe M4. Niedługo bez jednego wystrzału na strzelance będzie się załatwiało śmiechem kilku gości na raz samym wyglądem jakiegoś mutanta na bazie M4.
Tasior1982 15.01.2009, h. 07:33 Tasior1982
Jeszcze jedno dopóki pamiętam

Widzę, żę teraz wystarczy zmienić kolor lufy i prowadnicy kolby, żeby wypuścić na rynek "zupełnie nowy" model.
Prezes_____ 15.01.2009, h. 09:03 Prezes_____
Myślałem, że to będzie tańsze, ale cudeńka niezłe.
Promant 15.01.2009, h. 10:21 Promant
"Kolor lufy" różni się zwykle wtedy, gdy jedna wykonana jest z "metalu" a druga ze stali.
benizo 15.01.2009, h. 10:36 benizo
A mi się wersja Tank podoba :] Te talibańskie napisy są piękne. A z resztą zdjęcie 3 od góry mnie urzekło <zakochany>
Songo_ 15.01.2009, h. 11:20 Songo_
Dokładnie arabskie pismo robi klimat ;P
Amfanatik 15.01.2009, h. 12:43 Amfanatik
W końcu...
To jeszcze tylko poczekać do maja i a nóż dolar spadnie...
Astonmarcin 15.01.2009, h. 13:46 Astonmarcin
dobra napisy fajne ale cała eMka w ogóle mi się nei podoba
jest ohydna wręcz dla mnie
PvG 15.01.2009, h. 14:35 PvG
To może wszystkich pogodzę mówiąc: Jakość wykonania tych replik jest re-we-la-cyj-na
Te spasowania, ten mat, kolorystyka. Co do napisów to fajnie, ale za dużo ich
WUZI 15.01.2009, h. 15:19 WUZI
M4A1 moim skromnym zdaniem prezentuje się najlepiej, gdyby tylko dać jej oRISowany front to już cudo Notabene te "śmieszne" napisy na eMkach skojarzyły mi się z Full Metal Jacket, gdzie jeden z bohaterów miał znak pokoju a obok napis: "Born 2 kill"...
Bodzio90 15.01.2009, h. 17:11 Bodzio90
Taste my bullets, and feel no regret Haha, dobre dobre
KWIA_TEK 15.01.2009, h. 17:15 KWIA_TEK
Długi URX jest śliczny. Życie znowu nabiera kolorów...
HeadcrushCZ 15.01.2009, h. 17:44 HeadcrushCZ
dobry boże ateistów! za e-M nie przepadam nie licząc zwykłego M16A1/A2 z krótkim magiem, ale ta wersja TANK jest... poprostu tak ochydnie odpychająca że masakra!!
HeadcrushCZ 15.01.2009, h. 17:46 HeadcrushCZ
na hoverze można mieć pacyfe i born2kill ale takie dziwne prozy na karabinie? to ja już wolę przylepić na kolbę AK przylepić hellokitty i pomponik na szczerbinkę założyć... już lepiej pasuje... naprawdę
HeadcrushCZ 15.01.2009, h. 17:49 HeadcrushCZ
(sorki za 3 koment z rzędu, ale nie da sie zmieniać...)

przyznam jedno - to hasło "Widow maker" jest oryginalne w swoim rodzaju:]
aż se na AKSie zrobie hehe xP
lemonzawodowiec 15.01.2009, h. 18:00 lemonzawodowiec
Nie no, mówcie sobie co chcecie, ale URX jest po prostu rewelacyjny!
Charlie 15.01.2009, h. 20:12 Charlie
Jakie napisy na Ris'ach nie mogę "Taste my bullet" xD "No shame and..." P
Leo_111 15.01.2009, h. 20:14 Leo_111
mi sie podoba ten nowy system zamka... z ta taka cofajaca sie blaszka nowe jg to maja...ciekawe czy gdzies takie cos dostane...?
thor_ 15.01.2009, h. 20:47 thor_
Tasior1982 a mi się wydaje, że kompletnie nie wiesz o czym piszesz... Pokaz mi kiedy G&P wypuściło ostatnio "stary model" repliki GBB z jakimś innym kolorem lufy?? Tylko się nie zapętl w szukaniu...