Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe produkty w chińskich sklepach

Aktualności, 14.01.2009, h. 23:43, dodał: Promant
14

Ebaybanned: PRCL Hard Armor Plate Carrier, JG M4 free float short front. RSOV: ASG AEP Vzor 61 firmy JG oraz A.C.M. tłumik HK Pro.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sklep Ebaybanned oferuje PRCL Hard Armor Plate Carrier. Oporządzenie wykonano z cordury. Rozmiar regulowany.

 

 

Dostępna jest wersja w kolorze foliage green oraz coyote brown. Cena: 79.50USD. 

 

 

Na stronie można także nabyć krótki front produkcji JG: M4 free float. Cena: 40.50USD. 

 

 

W ofercie RSOV znalazła się replika ASG Vzor 61 Scorpion firmy JG. Replika ma górną część korpusu oraz szynę RIS wykonane z tworzywa. Szkielet i kolba wykonane są z metalu.

 

 

 

W komplecie z repliką znajduje się metalowy magazynek o pojemności 58BB, plastikowy adapter do tłumika dźwięku, aku i ładowarka.

 

 

 

Waga: 1100g. Prędkość początkowa na 0.2BB: 250fps. Cena: 52USD. 

 

 

RSOV oferuje również tłumik dźwięku A.C.M.: HK Pro na gwint 14mm"-". Cena: 11USD.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.ebaybanned.com

www.rsov.com 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Uber_Soldat 15.01.2009, h. 00:31 Uber_Soldat
Plastikowy adapter ... blee.
Rozumiem, że w tym Wellowskim nie ma możliwości adaptacji tłumika ?
Ciekaw jestem jak będzie z magami Well - JG czy będą pasowały.
Well + lowcap + hicap bębenek, kosztuje 46$. Ale to Well..

Hmm, może poczekac aż będzie to JG w Polsce, bo chcę kupic Scoropiona i teraz już nie wiem
Dudi 15.01.2009, h. 02:54 Dudi
Tłumik jest po prostu piękny! Mam nadzieję, że ten kolor nie jest spowodowany sztucznym oświetleniem i tak samo prezentuje się na żywo.
Tasior1982 15.01.2009, h. 07:24 Tasior1982
Komentarz do opisu skorpiona.

"Replika ma górną część korpusu oraz szynę RIS wykonane z tworzywa."

Gdzie recenzent, albo autor opisu widzi tam jakąś szynę???

Albo jestem ślepy, albo autor opisu ma inne fotki!
wolek14 15.01.2009, h. 07:48 wolek14
Tasior1982:
Szyna jest w pudełku pod repliką,zasłania ją adres RSOV:)
Tasior1982 15.01.2009, h. 07:53 Tasior1982
Fakt, jestem ślepy

PS. Z drugiej strony, ten kawałek plastiku ciężko nazwać szyną.
Horblower 15.01.2009, h. 08:04 Horblower
Szyna RIS jest w pudełku śleputku - link do sklepu ją troszki przysłonił
Mack the Knife 15.01.2009, h. 10:11 Mack the Knife
Cóż, sądząc po tym, ze górne body jest plastikowe można wnioskować że to kopia TM, tak samo jak well, więc magi powinny pasować. Swoją drogą rzeczywiście szkoda, że JG nie dołącza tego druma. Ciekawa alternatywa do CQB.

A tłumik cudowny, jak na 11$ to prawie darmo.
Promant 15.01.2009, h. 10:13 Promant
A widziałeś kiedyś większą szynę montowaną na Scorpionie? Niby gdzie miałaby się znaleźć?
To jest shit pod latarkę czy inne badziewie i dobrze, że tego w ogóle nie przykręcili tylko jest osobno.
Od razu można wyrzucić.
grisza76 15.01.2009, h. 10:53 grisza76
Mam tego od wella - cudowne maleństwo Drum to oczywiście - 10 do lansu, ale za to +20 do praktyczności - sypiesz 300 0,2 i zamiatasz w cqb
PvG 15.01.2009, h. 14:27 PvG
Ładny Scorpion. Zapewne trochę lepszy od Wellowskiego. Mały automacik co by posprzątać w CQB to dobra rzecz, ale czy spisuje się dobrze jako broń boczna?
Uber_Soldat 15.01.2009, h. 15:56 Uber_Soldat
Właśnie w takim celu chcę go kupic.
Na allegro co jakiś czas pojawiają się ładownice i kaburki oryginalne za grosze do Scorpiona.
PvG 15.01.2009, h. 17:07 PvG
Czy ten tłumik da się nałożyć na P90?
wattie 15.01.2009, h. 20:12 wattie
Da się go nałożyć wszędzie gdzie masz gwint 14mm lewy.
konar19 19.01.2009, h. 10:13 konar19
Odnosze wrażenie że tylko Chińczycy bawią się w rozwój ASG a Gdzie Europejskie I Japońskie Cfaniaki?