Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 02.07.2012, h. 23:58, dodał: Promant
24

Filmy autorstwa eHobby Asia. Prezentacja prototypów MG42 Shoei.



eHobby Asia: prezentacja repliki M4 G&P Paratrooper.

 

 

 

 

 

 

 

 

eHobby Asia: prezentacja repliki WA M92FS Kinji Tohyama Model Aria the Scarlet Ammo.

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Shoei pracuje obecnie nad dwoma prototypami repliki karabinu maszynowego MG42: wersją AEG oraz wersją gas blow back. Zaprezentowano filmy pokazujące działanie prototypów MG42 .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Winiacz 03.07.2012, h. 00:17 Winiacz
Magazynek głośniejszy od repliki, do czego to dochodzi...
Jak usłyszałem ten magazynek od razu przypomniał mi się mój młynek do kawy z czasów PRL. Miał dokładnie taki sam dźwięk.
0wn 03.07.2012, h. 08:36 0wn
Ja tam słysze że on krzyczy "ma ma - mmmmmmmmmmmmmmmmmm ma ma"
grzesio93 03.07.2012, h. 08:49 grzesio93
Mi to bardziej przypomina taką nakładkę do miksera, którą się rozdrabnia truskawki z kefirem :D Proszę bardzo, spragnieni na strzelance? Wystarczy wrzucić 0,5kg truskawek, szklankę kefiru, łyżkę stołową cukru i napój gotowy.
eMBeKa93 03.07.2012, h. 09:49 eMBeKa93
Haha, mnie też od razu młynek do kawy przyszedł na myśl. Brzmi identycznie :D
slepy 03.07.2012, h. 11:05 slepy
Ale to prześmiesznie wyje xD
poiu007 03.07.2012, h. 14:17 poiu007
Ten magazynek brzmi jak zarzynany kot. Nie trzeba będzie strzleać żeby wszyscy uciekali...
14100715 03.07.2012, h. 17:42 14100715
SzakalWLD 03.07.2012, h. 00:29 SzakalWLD
Plus tego magazynka jest 1 (dla przeciwników......słyszysz ten dźwięk-kitraj sie :):):)
matheoo41 03.07.2012, h. 01:16 matheoo41
MG42 cudo!
Borax 03.07.2012, h. 07:12 Borax
W przypadku MG42 w wersji GBB można mówić raczej o wolnostrzelności niż szybkostrzelności. ROF taki raczej mizerny.
Szybkostrzelność jak u MP40
R_Winters 03.07.2012, h. 10:52 R_Winters
Fakt podobna http://www.youtube.com/watch?v=iQo9yZT_m8w

Nie ma to jak prawdziwe MG42 http://www.youtube.com/watch?v=AwW31u6wYvE :D

Przynajmniej AEG strzela poprawnie :)
SHOGUN_YAMATO 03.07.2012, h. 22:22 SHOGUN_YAMATO
Grabekk 03.07.2012, h. 08:04 Grabekk
Dźwięk GBB piękny :)
grzesio93 03.07.2012, h. 08:48 grzesio93
Beretta z 4 nastawami O_o chciałbym. Ciekawi mnie tylko czemu na trybie 3 shoot burst gościu nie pokazuje bursta tylko od razu zdejmuje palec ze spustu. Czyżby nie działało?
Aliant 03.07.2012, h. 09:41 Aliant
Też pierwszym skojarzeniem był młynek :P Ciekawie jakki zrobią magazynek do GBB. Bo w tej wersji jedynym słusznym jest przeciwlotniczy Doppeltrommel.
morf420 03.07.2012, h. 10:18 morf420
MG zajebiste nie ma co ...
asas 03.07.2012, h. 11:01 asas
Wersja GBB - coś taka nijaka.. Dźwięk wystrzału, jak dla mnie, zdecydowanie za cichy i nijaki (pomijając kwestię tego, jak rozwiązali kwestię zasilania), a szybkostrzelność, cóż... ;-)

Wersja AEG - no, tu już lepiej. Do tego dostajemy syrenę przeciwlotniczą gratis!
Voo-Doo 03.07.2012, h. 11:52 Voo-Doo
Pod wersję GBB powinni podłączyć kompresor, może wtedy byłby jaki kolwiek sens ze strzelania.
widmo 03.07.2012, h. 12:18 widmo
mag grzana a reszte nawet gut:)
FilipBB 03.07.2012, h. 12:52 FilipBB
Na 3. filmiku najbardziej podoba mi się ta miska z kompozytem :D
Nitro 03.07.2012, h. 14:39 Nitro
Ten rof w mg 42 gbb jest śmieszny.Powinni zrobić jak w ostrym 1200rpm i butla hpa nurków na plecy haha ^^,no ale niestety konstrukcja gbb na to nie pozwala ;/
To jest ten system z butlą nurka na plecy...
grzesio93 03.07.2012, h. 16:55 grzesio93
Brzuski 03.07.2012, h. 22:08 Brzuski
Kręci tym młynkiem i kręci a tam tylko z 30 kulek wylatuje ... Nie ma co magazynek ekstra jakość. Komu kawy :D ?
Phopos 09.07.2012, h. 20:33 Phopos
Genialnie rozwiązali w wersji GBB sprawę taśmy amunicyjnej, efekt jest świetny (http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=HFOsKXa2jJ(s). ROF może niespecjalnie adekwatny do oryginału, ale jeszcze do przeżycia.