Daj cynk
Reklama

Aktualności

Konwersja HP AUG H-Bar

Aktualności, 14.01.2009, h. 22:47, dodał: Promant
25

Na rynku pojawiło się kilka pierwszych produktów nowej firmy Hexagon Production. Jest wśród nich konwersja frontu AUG H-Bar do replik ASG AEG AUG.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Od niedawna, w chińskich sklepach, dostępnych jest kilka pierwszych produktów nowej firmy: Hexagon Production. Jest wśród nich konwersja frontu AUG H-Bar.

 

 

Konwersja AUG H-bar front set wykonana jest ze stali. Dwójnóg o regulowanej długości. Montaż nie wymaga żadnych przeróbek repliki ani specjalnych narzędzi. Produkt dostępny jest w ofercie sklepu Gunner Airsoft. Cena: 89USD. 

Gunner Airsoft włączył do swojej oferty również customową replikę AEG AUG, wykonaną z użyciem wymienionej konwersji firmy HP. Gunner Custom AUG H-Bar Military bazuje na replice AUG Military firmy JG. Zainstalowano w nim precyzyjną lufę wewnętrzną CA o długości 650mm. Cena repliki: 230USD. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: 

www.gunnerairsoft.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
AlamoHT 14.01.2009, h. 22:52 AlamoHT
Brzydal.. ładniejsza podstawowa wersja. ;}
evel 14.01.2009, h. 22:53 evel
Czy ja wiem,czy taki brzydal? Choć "normalna" wersja ładniejsza
siridar 14.01.2009, h. 22:55 siridar
Szkoda, że AFAIK nie ma na rynku dostępnych długich magów do HBARa.
ocet 14.01.2009, h. 22:56 ocet
A mi się podoba Tylko z kasa jak zwykle problem...
uzi43 14.01.2009, h. 22:58 uzi43
Fajnie, że w końcu ktoś to zrobił
sjzmisiek 14.01.2009, h. 23:12 sjzmisiek
kiedyś było można kupić konwersje ale nie u nas fajny fajny aug h-bar mi sie podoba najbardziej z rodziny augów pro
wolek14 14.01.2009, h. 23:13 wolek14
Piękność....dziwne-ostatnio coraz bardziej podobają mi się bull-pupy:)
Hornet 15.01.2009, h. 00:02 Hornet
Ciekawe ... ile to waży i czy połączenie lufa-body to wytrzyma, dotychczas różnie z tym bywało ?!?
benizo 15.01.2009, h. 00:05 benizo
Najleprzy jest dwójnóg
javelin 15.01.2009, h. 01:59 javelin
Śliczny, jak na AUGa
Jangi 15.01.2009, h. 08:50 Jangi
No to do mojej wersji standardowej i "commando" dołączy niedługo erkaemowa AUGi są fajne: jedno body + 3 lufy + zmiana cylindra = 3 różne karabinki.
dilando 15.01.2009, h. 09:36 dilando
Mi się podoba. W takim tępię może dożyje wersji Para
Songo_ 15.01.2009, h. 11:24 Songo_
Jak można tak skrzywdzić ta replike nie dość ze ma dziki wygląd to do tego snajpa???? ;/ ludzie maja pomysły
Moses 15.01.2009, h. 12:33 Moses
"Songo_
15-01-2009, 11:24

Jak można tak skrzywdzić ta replike nie dość ze ma dziki wygląd to do tego snajpa???? ;/ ludzie maja pomysły icon_razz.gif"

A niektorzy pitola bzdury nie majac zielonego pojecia o czym pisza. H-Bar nie jest wersja snajperska tylko erkmowa.
benizo 15.01.2009, h. 12:45 benizo
Ja mam pytanko. Czy istnieją magazynki bębnowe czy coś do AUG'a ?
eliasz 15.01.2009, h. 12:49 eliasz
@Songo: to nie snajpa tylko broń wsparcia(wersja RKAemowa).
A wczoraj właśnie pomyślałem, że fajnie by było mieć auga jako RKM - od dzisiaj mówcie mi medium

$3
Na podanej stronie jest opis Hbara i ma on magazynek bębnowy też- BETA C-MAG.
Ten podwójny do eMek.
Jangi 15.01.2009, h. 13:04 Jangi
benizo - JET CUSTOM takie produkuje, były kiedyś na wgcshop.com, ale nie wiem, czy nadal są.
Krzychu93 15.01.2009, h. 17:03 Krzychu93
Wie ktoś ile mm mm lufa wewnętrzna po takiej konwersji? 621?
VonHusarz 15.01.2009, h. 17:29 VonHusarz
Krzychu93
"Zainstalowano w nim precyzyjną lufę wewnętrzną CA o długości 650mm. "
Karczu 15.01.2009, h. 17:50 Karczu
Czy ktoś się może domyśla jak to można zamontować? Do wyciągnięcia w AUGu zespołu lufa-chwyt potrzeba tylko nacisnąć dzwignię, natomiast na stronie gunnera jest wyraźnie napisane: ,,Very easy to fit it, basically no tools required except 1.5mm allen wrench and a screw driver." Ktoś wie w czym tkwi haczyk?
wor3q 15.01.2009, h. 23:10 wor3q
Na moje oko trzeba przełożyć komorę hopa ze starej lufy

Nie mogę się doczekać, aż to trafi do Polski...
gross 15.01.2009, h. 23:46 gross
Nie RKM, tylko LKM.
eliasz 16.01.2009, h. 11:59 eliasz
gross właśnie, że nie jest to lkm.
za wikipedią:
Lekki karabin maszynowy (lkm) to rodzaj karabinu maszynowego, lżejszego od ciężkiego karabinu maszynowego. Posiada dwójnóg i kolbę podobnie jak ręczne karabiny maszynowe, lecz jest od nich cięższy.
Czyli, jeżeli w AUG zmieniona jest tylko lufa, nie może być LKM-em! Jest to RKM. Tak samo jak RPK.
Karczu 17.01.2009, h. 20:38 Karczu
Dobra już się domyśliłem ;D Nie jest to zespół lufa-chwyt lecz sama lufa (nie ma chwytu, ani plastykowej lurki trzymającej lufę i HU) nie będzie dzięki temu mowy o zmianie AUG'a na H-bara w warunkach polowych.
kermit 18.01.2009, h. 22:43 kermit
Karczu ta śrubka trzyma pod rączką lufę by nie wypadła a wyciąga się cały zespół lufy a nie samą tą część która jest w ofercie osobno