Daj cynk
Reklama

Aktualności

Garść ciekawostek

Aktualności, 12.01.2009, h. 23:03, dodał: Promant
17

Pantac: produkty w kolorze ranger green. A.C.M.: kopia Magpul UBR stock. ECHO1 USA: MTC-1. RedWolf Airsoft: Action CQB Set do repliki ASG AEG AUG.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Pantac zapowiedziała, że jej produkty będą odtąd dostepne również w kolorze ranger green. Oporządzenie tej barwy wkrótce trafi do sprzedaży. 

 

 

W Chinach dostępna jest kopia kolby Magpul UBR [Chouhei Liang].

 

 

Produkt ten nie będzie dostępny na rynku USA ani Europy, a niektóre sklepy takie jak Ebaybanned już zapowiedziały, że nie będą sprzedawać kopii produktów firmy Magpul, takich jak wymieniona kolba, czy choćby replika karabinu Masada. Kolba Magpul UBR będzie rozprowadzana przez firmy handlowe wyłącznie na rynku chińskim i tylko stamtąd można ją zamówić.  

 

 

 

Echo1 USA publikuje kolejne zdjęcia MTC-1. Premierę rynkową określono słowami: "nastąpi bardzo szybko".

 

 

 

 

W ofercie RedWolf Airsoft można nabyć kolejny zestaw RAS do repliki AUG, tym razem z tłumikiem w komplecie. Produkt firmy Action wykonano z aluminium 6063T5. Cena: 126USD.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła: 

www.airsoft-news.eu

redwolfairsoft.com/">www.redwolfairsoft.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Dzwonek 12.01.2009, h. 23:10 Dzwonek
Te ograniczenia co do sprzedaży kolby itp. są spowodowane tą całą aferą z podrabianiem Masady ? Czy ma jakiś inny powód ?
Jangi 12.01.2009, h. 23:15 Jangi
$3

Myślę, że to też ucieszy posiadaczy AUGów, tak a'propos tego zestawu RAS Action.
Krav-com 12.01.2009, h. 23:16 Krav-com
To jest raczej oczywiste.
Shadow 12.01.2009, h. 23:31 Shadow
Pantac - dziękujemy!
maxavelli 12.01.2009, h. 23:54 maxavelli
Tak patrzac po metkach... Pisze sie "Pantac" czy "Phantac" ?
Promant 13.01.2009, h. 00:01 Promant
Na całym świecie i we wszystkich sklepach piszą: Pantac.
Prezes_____ 13.01.2009, h. 08:08 Prezes_____
W tej chińskiej kolbie odrazu rzucił mi się szew połówek, no ale to przecież tylko kopia
Guest (ID:6452) 13.01.2009, h. 09:05 Guest (ID:6452)
Nawet z gutka robią emkopodobne gówno
gross 13.01.2009, h. 10:38 gross
maxavelli: Kiedyś nazywali się PHANTOM
ajgor_aa 13.01.2009, h. 12:41 ajgor_aa
Nooo wkońcu cos w Ranger Green
KWIA_TEK 13.01.2009, h. 12:51 KWIA_TEK
Chińska kopia UBR. Jeżeli jest tak samo "świetnie" wykonana jak chińska kopia latarki Surefire, to ja dziękuję. Bawiłem się prawdziwym UBR-em. To jakość bez kompromisów. Dlatego uważam, że grzechem jest kupić kopie UBR-a. To tak jak by porównywać sex z Fergie do sexu z gumową lalą. UBR Magpul = Fergie, UBR ChRL = Lala Lola
varfare 13.01.2009, h. 14:24 varfare
Kiedy i za ile ta gietka?
Ozyr 13.01.2009, h. 15:20 Ozyr
Mam aug
wiec myślę ze fajnie by było mieć na zmianę taki bajer
Stalker 13.01.2009, h. 16:08 Stalker
Moim zdaniem ta kolba wyglada bardzo fajnie, chyba ze ktos jest mega maniakiem oryginalnej. Licze ze sie pojawi w polskich sklepach
sharku17 13.01.2009, h. 17:11 sharku17
Masakra jaka profanacja, czy do jakiejś repliki nie dodano jeszcze kolby od m??
Diabl0 13.01.2009, h. 21:57 Diabl0
No, jeszcze nie widzałem tych kolb w AUG i w L85, ale to pewnie tylko kwestia czasu