Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawe produkty w polskich sklepach

Aktualności, 12.01.2009, h. 22:21, dodał: Promant
19

Capri ASG: hełmy Volver MICH i PASGT. Specshop: replika ASG Socom Gear 1911 MEU. Gunfire: M4 CQB AGM oraz Kart M14 JAE-100.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sklep Capri ASG dodał do oferty na swojej stronie hełmy Volver: MICH i PASGT.

 

 

 

Cena replik hełmów wynosi 140PLN. Dostępne są wersje MICH2000, piaskowy oraz MICH2001 - czarny, piaskowy i zielony.

 

 

 

 

Hełmy PASGT również dostępne są w 3 wersjach kolorystycznych: czarnej, piaskowej i zielonej. W ofercie jest także komplet poduszek fasunku w cenie 30PLN.

 

 

 

 

 

 

Specshop włączył do oferty replikę ASG, firmy Socom Gear, pistoletu 1911 MEU. Dostępne są dwie wersje: podstawowa [479PLN] oraz limitowana [539PLN]. Pistolet ma prędkość początkową w zakresie 300-330fps. Kolor: czarny.

 

 

Wersja limitowana dostępna jest z tłumikiem dźwięku Blacside Light 14mm CCW, przejściówką do tłumika i smyczą HSS.

 

 

 

 

 

Gunfire.pl wprowadził do oferty dwie repliki CQB, firmy AGM, M4 021 i 038 w cenie 579PLN. A także replikę Kart M14 JAE-100, w cenie 599PLN. Repliki M4 CQB AGM mają prędkość początkową 395fps i krótkie magazynki hi cap w komplecie.

 

 

 

 

 

 

Replika M14 JAE-100 posiada prędkość początkową 420fps.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła: 

www.asg.com.pl

www.specshop.pl

www.gunfire.pl

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
szynkam 12.01.2009, h. 22:27 szynkam
brzydkie te risy, bez przesady niedługo będą kwiatki wycinać na risach ;p
sjzmisiek 12.01.2009, h. 22:34 sjzmisiek
m14 fajna i ilość fps ok jak na taki karabinek tyle by mi wystarczyło w moim g3-m82a1 XD
michalll 12.01.2009, h. 22:39 michalll
Te hełmy "Volver" dziwnie przypominają "R2" które pojawiły się na zbrojowni
Darg 12.01.2009, h. 22:42 Darg
suuuper, M4 CQB... prędkośc wylotowa 395fps...
Uber_Soldat 12.01.2009, h. 22:47 Uber_Soldat
"Gunfire.pl wprowadził do oferty dwie repliki CQB, firmy AGM, M4 021 i 038 w cenie 579PLN. Repliki M4 CQB AGM mają prędkość początkową 395fps"

Prędkośc w sam raz do CQB :/
Wiem wiem, CQB tylko nazwa. Śmieszą mnie repliki "CQB" których ilośc fps wyklucza je z takich rozgrywek. Taki paradoks.

Tak jak Seicento Sport które wcale nie jest sport... eh.

Ale m14 ładne
kakol 12.01.2009, h. 22:53 kakol
Identyczny mich jest na allegro jako polska produkcja i z gwarancją na 2 lata.
Dzwonek 12.01.2009, h. 23:13 Dzwonek
Czemu tłumiki do pistoletów zawsze wyglądają tak dziadowsko ? Ten jest krzywy (przynajmniej takie sprawia wrażenie) i wydaje się jakby zaraz miał odlecieć :/
Fear Factor 12.01.2009, h. 23:16 Fear Factor
Chyba teraz CQB oznacza po prostu wersję kompaktową, niekoniecznie do rozgrywek w terenie zurbanizowanym, chyba bardziej dla małych rączek, czy dla tych, którzy zawadzają replikami o wszystko.
Gogin 12.01.2009, h. 23:36 Gogin
Szymon - wrażenie sprawia - u mnie w szotganie też, nawet na żywo, ale tak nie jest. Tudzież tu również nie wierzę by pozwolili sobie na zrobienie krzywego gwintu - upośledzone ludzkie oko, ot co.
Promant 12.01.2009, h. 23:39 Promant
Było zdjęcie z krzywo nakręconym tłumikiem, ale tu jest ok. Wystarczy porównać linię tłumika z linią zamka.
Po prostu mało który tłumik dobrze wygląda na pistolecie i zwykle lepiej wygląda taki o wiekszej średnicy, a nie ten "ołówek".
Small_Hunter 12.01.2009, h. 23:57 Small_Hunter
Mniejszego niż ten $3 na ostrym 1911 jeszcze nie widziałem
Promant 13.01.2009, h. 00:02 Promant
No, WWII miała inne standardy produkcji tłumików.
jason.jerusalem 13.01.2009, h. 08:05 jason.jerusalem
Widać po zdjęciu ze jest to kwestia ogniskowej aparatu, czy jak to się nazywa, obiektyw był nad pistoletem i lewa strona już jest odjechana... może być gdyby nie wycieli tła nie sprawiałoby aż tak rażącego wrażenia.

@Gogin: Tłumik na shotgunie?

hologram 13.01.2009, h. 08:33 hologram
Nie rozumiem waszych wontów do tłumika. Wogóle to MEU jest śliczne.

Co do tych CQB emek to jest po prostu żart. Albo wymyślaja je sadyści.

Co do tej M14 to jak dla mnie jest brzydka, jak noc...
dawid9421 13.01.2009, h. 08:51 dawid9421

M14 jest jak noc, tylko że noc jest piękna. A ten 1911 MEU to też niczego sobie jedna z ładniejszych klamek jakie widziałem.
jaxiu 13.01.2009, h. 11:03 jaxiu
MEU wjechało wczoraj do kabury (wersja bez tłumika), czaiłem się na tą replikę chyba jakoś od wakacji, wszedłem do speca i nie wytrzymałem , najlepsza klamka jaką miałem. żeby jeszcze nie miała napisu "made in Taiwan" to byłaby po prostu bezapelacyjna rewelacja. Wykonanie i działanie repliki po prostu bajka
Oglądałem wersję z tłumikiem - nic nie jest krzywo wszystko ładnie pasuje, idzie idealnie w linii zamka (trochę chłopakom zdjęcie nie wyszło).
Ozyr 13.01.2009, h. 15:22 Ozyr
cacy
Germ 13.01.2009, h. 20:05 Germ
M14 - brzydkie i strasznie plastikowe. Co drewno, to drewno!
Filq 13.01.2009, h. 20:17 Filq
Dla mnie M14 w takim wydaniu nie jest zbyt kuszaca oferta, jednak gdyby troche nad nim popracowac i troche bardziej podkreslic szkielet (Blaser 93R) i dodac chwyt pistoletowy (McMillan) unikajac jednoczesnie srub rodem z Accouracy International Varmint i idac w minimalistyke a nie zaslanianie wszystkeigo panelami. No, wtedy mogla by wyjsc ladna bron laczaca charakter najnowszych karabinow snajperskich z nutka m14;P