Daj cynk
Reklama

Aktualności

Polskie sklepy: różne informacje

Aktualności, 10.01.2009, h. 22:23, dodał: Promant
24

Spec Shop: zestawy konwersyjne Guarder do repliki ASG .50 DE TM. ZBROJOWNIA: hełmy R2 PASGT i MICH 2000. Capri ASG: panel udowy T&T. Wołów: sklep ASG?



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Spec Shop włączył do swojej oferty zestawy konwersyjne Guarder do repliki pistoletu .50 Desert Eagle firmy Tokyo Marui. Zestawy te już opisywaliśmy w newsach.

 

 

Komplety, wykonane z aluminium, zawierają: szkielet, zamek, osłonę lufy, osłonę komory HopUp oraz metalową dźwignię selektora. Pasują do modeli .50 DE TM wyprodukowanych po roku 2003. Spec Shop oferuje dwie wersje czarne: z oznaczeniami i bez. Wersja konwersji z oznaczeniami kosztuje 549PLN, a wersja bez oznaczeń 499PLN.

 

 

Sklep ZBROJOWNIA oferuje repliki hełmów PASGT i MICH 2000, produkcji R2. Repliki wykonano ręcznie z kompozytu żywicy poliestrowej, maty i tkaniny szklanej. Powierzchnia hełmów jest matowa o porowatej strukturze, natomiast środek wykończony tkaniną szklaną. Wewnątrz mieści się fasunek, składający się z trzech wymiennych gąbek, wykonanych ze spienionego poliuretanu. 

 

 

Repliki posiadają w  pełni regulowaną, czteropunktową uprząż. Repliki hełmów MICH 2000 dostępne są w kolorze czarnym, zielonym oraz piaskowym i posiadają oznaczenia kontraktowe na wzór Gentex oraz MSA. Waga: ok. 1000g.

 

 

Replika hełmu PASGT dostępna jest w kolorze piaskowym i posiada oznaczenia stemplowane na wzór Devils Lake Sioux MFG. Waga: ok. 1000g. Oba typy hełmów kosztują 139PLN.

 

 

Sklep oferuje także komplet poduszek do wymiany fasunku. Cena: 29PLN.

 

 

Na stronie Capri ASG można nabyć panel udowy T&T, systemu MOLLE, który zawiera kaburę uniwersalną na mały pistolet maszynowy oraz ładownicę na dwa magazynki do M16 lub AK.

 

 

Panel mocowany jest za pomocą czterech taśm z klamrami - dwie obejmują udo i dwie mocują go do pasa głównego. Kolor: tan. Cena: 120PLN.

 

 

 

 

Na koniec ciekawostka. Germ przysłał nam następującą informację:

W mojej okolicy znalazłem sklep z airsoftem... Oferta skromna, z informacji, które uzyskałem - wynika  ona z opróżnienia magazynu: SCAR Boyi, Thunder Maul JG oraz kulki od 0,12 do 0,25 Excela, Gunfire oraz (chyba) Extreme Precision... Cena kulek mnie powaliła - gunfire 3500 sztuk 0,25 g po 25 złociszy. Obsługa bardzo dobrze zorientowana w temacie, widać, że airsoftowcy. Sklep jest prawie w całości komputerowy, nie widać żadnych replik ani kulek (brak miejsca). Usłyszałem, że mają w planach filię zorientowaną wyłącznie na asg.
Adres sklepu:
Wołów, ul. Piłsudskiego 13/1 (vis a vis "Erdetu")
Nazwa - Gigabit....

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

specshop.pl/">www.specshop.pl

www.zbrojownia.com.pl

www.asg.com.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
GunneR2oo6 10.01.2009, h. 22:26 GunneR2oo6
Tak nawiasem mówiąc to te konwersje dostępne są gdzieś od trzech dni
Promant 10.01.2009, h. 22:31 Promant
No i?
Tak nawiasem mówiąc, chłopcze, jesteś omnibusem? Potrafisz napisać info o wszystkim naraz?
Policz sobie ile newsów powstało w ciągu ostatnich 3 dni i wtedy mów nawiasem. Pisanie newsa nie trwa 5 minut, trzeba wybierać co najpierw, a co w dalszej kolejności.
Germ 10.01.2009, h. 22:32 Germ
Wołów - miejscowość położona w okolicach 30 kilometrów od Wrocławia, powiat wołowski (jaki zbieg okoliczności, co?).
Dalej 10.01.2009, h. 22:35 Dalej
W końcu jakaś normalna cena za te poduszki do hełmu.
Guest (ID:6452) 10.01.2009, h. 22:38 Guest (ID:6452)
"dźwignię selektora" w DE?! Błąd? To chyba dźwignia bezpiecznika jest... Ew skrzydełko bezpiecznika... ale selektor?
lokaz 10.01.2009, h. 22:39 lokaz
te hełmy to fritze? jakoś mich2000 nic mi nie mówi
GunneR2oo6 10.01.2009, h. 22:40 GunneR2oo6
Promant - Ja tylko napisałem informację poboczną na którą praktycznie nie trzeba zwracać uwagi .No ale trudno ;P..
kabel123 10.01.2009, h. 22:47 kabel123
Amerykańskie a nie niemieckie
Marek Kiljan 10.01.2009, h. 22:59 Marek Kiljan
Fajna ta konwersja deagle'a, szkoda tylko że nie w chromie:)
Psycho_Mantis 10.01.2009, h. 23:04 Psycho_Mantis
Z taką konwersją, to dopiero DE TM miałby kopa!
Pawelski 10.01.2009, h. 23:51 Pawelski
Tak lokaz, oba to fritze, zwłaszcza że wyglądają identycznie i przecież oba nazywają się PASGT... :ściana:

$3
thor_ 10.01.2009, h. 23:59 thor_
Ja tam nie wiem czy bezpiecznik czy selektor u mnie w DE jest Safe, Semi i AUTO więc selektor...
Promant 11.01.2009, h. 00:33 Promant
Dobra GunneR, spoko, czasem wieczorem humor mi zasypia

BTW
Ma być selektor, to jest selektor
Filq 11.01.2009, h. 01:26 Filq
I znowu DE Niedlugo zrowna sie z konwersjami emek:D
karol 11.01.2009, h. 09:18 karol
Konwersja droższa od samej repliki TM
TiMon909 11.01.2009, h. 11:50 TiMon909
Te helmy godne polecenia mialem to w rekach i na glowie. wykonanie bardzo dobra szczegolnie paski swietnie dopasowane nie to co w moim ibh.
hologram 11.01.2009, h. 16:50 hologram
Te MICH'y nie maja z przodu otworu na śróbe montazu noktowizora. Poza tym 3 gąbki w środku? Żal - a za komplet 7 poduszek każą dodatkowo płacić...

O ile ACH to jeśzcze za taka cenę replika ma sens (oryginał duzo droższy0 to juz PASGT lepiej kupić oryginał.
sobczaq 11.01.2009, h. 20:34 sobczaq
Wiertarka + szczątkowe zdolności manualne powinny wystarczyć...
Co do gąbek, to nie przesadzaj; kosztują 30 zł, a za oryginalne trzeba zapłacić co najmniej ok. 100 zł, więc dla osób które decydują się na replikę, jest to dobra oferta pod względem ceny.
Ziolko 11.01.2009, h. 22:20 Ziolko
Czy ja jestem ślepy czy niema wymienionego miasta w tej części ze sklepem??
uzi43 11.01.2009, h. 22:32 uzi43
Wołów, ul. Piłsudskiego 13/1
Jednak jest.
Ukesu 12.01.2009, h. 01:45 Ukesu
Teraz czekać tylko na konwersję w chromie do DE od TM.
Moses 12.01.2009, h. 09:48 Moses
Pytanie jak jest krztalt odwzorowany. Z tego co zauwarzylem to Mich Michowi nie rowny i niektore sie roznia od siebie a wszczegolnosci od oryginalu.
komor 12.01.2009, h. 13:45 komor
germ tylko wszyscy zaprawieni fani asg z naszej okolicy wiedza o tym sklepie po za toba;P
Germ 12.01.2009, h. 13:50 Germ
Ale zawsze warto podać info dla reszty airsoftowców.