Daj cynk
Reklama

Aktualności

Różne produkty

Aktualności, 10.01.2009, h. 19:26, dodał: Promant
15

Gunner Airsoft: optyka ARES do G36. Begadi: Smock 3C desert. AGM: ASG MP001D w łożu drewnianym. Ebaybanned: celownik przeziernikowy La Rue tactical.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gunner Airsoft oferuje rączkę transportową z optyką zintegrowaną, produkcji firmy ARES, do replik G36. Cena: 90USD.

 

 

 

 

Na stronie Begadi można nabyć kurtki Smock 3C desert, w cenie 89EUR. Dostępna prawie cała rozmiarówka.

 

 

AGM odgrzewa MP001D, tym razem w łożu drewnianym.

 

 

Drewno typowo "chińskie". Gunner Airsoft oferuje replikę w cenie 48.57EUR, a RSOV 68.49USD. Prędkość początkowa 400fps.

 

 

 

 

 

Ebaybanned włączył do oferty celownik przeziernikowy z oznaczeniami La Rue tactical: BUIS QD LT103. Cena: 21.50USD.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.gunnerairsoft.com

www.begadishop.com

www.rsov.com 

www.ebaybanned.com

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Dragunow 10.01.2009, h. 19:32 Dragunow
Czekamy na zamówienie i .... lupa przybędzie xD
Lambert 10.01.2009, h. 19:41 Lambert
Na ostatniej fotce, przeziernik "laRue" jest zamontowany odwrotnie - tyłem do przodu..
Jednak ta kopia już "na oko" sporo ustępuję oryginałowie...
Sledzikmaster 10.01.2009, h. 20:18 Sledzikmaster
Ale żeś mi nóż w plecy wbił Promant z tą optyką ... A już myślałem że sprzedam ja po dobrej cenie i że jest bardzo oryginalna
Small_Hunter 10.01.2009, h. 20:23 Small_Hunter
Oglądałem tą optykę do G36... funkcjonalność- 0. Nie dość że małe światło to jeszcze regulacja jasności taka jak żadna- w nocy można używać zamiast latarki...
Wawix 10.01.2009, h. 20:33 Wawix
Small_Hunter.... Ja jakoś mam najnowszą wersje HKV Stara i normalnie celuję przez kolimator bez problemu.A w oryginale masz lepszy prześwit? panie ..... to w końcu kopia nie oryginał.To prawda,że w nocy już gorzej z celowaniem przez kolimator ale jest solidnie wykonany nie przesadzajmy Optyka ta jest Git
uzi43 10.01.2009, h. 22:17 uzi43
Czyli optyka ARESa jest lepsza od tej STARowskiej, od CA i JG?
Wawix 10.01.2009, h. 22:47 Wawix
ARES jest podwykonawcą Stara,nie widziałem optyki Aresa ale jestem w 99% pewny ,że niczym się nie różni od najnowszej wersji optyki Stara co ja posiadam.Wręcz powiedziałbym,że cała replika ARESA niczym się nie różni od najnowszej wersji Stara.


Musiałbym zobaczyć kiedyś na oczy tego Aresa.
Small_Hunter 10.01.2009, h. 22:55 Small_Hunter
Wawix- jasne że celować się da. Przez te z allegro za 15 zł też się da Osobiście przywykłem do luksusu eotecha więc konieczność celowania z walącej po oczach kopi, z niezbyt ostrą kropką nie była zbyt komfortowa. O wiele lepiej wypada dowolny Tasco. Znawcą BW nie jestem ale z tego co zaobserwowałem to w ostrej każdy kto może wywala ten koli i zakłada na risie, nad lunetą eotecha. Szweje nie mogą więc biegają z tym co z magazynu im wydadzą... W stosunku do ostrych też trochę narzekania słyszałem, ale znawcą nie jestem więc mądrzyć się nie będę.
Wawix 10.01.2009, h. 23:13 Wawix
Na dzień dzisiejszy opcja na dobre HKV to kupno oryginału xD heh


Te Stara są na prawdę solidnie wykonane choć do ideału brakuje wiadomo

Small_Hunter wiadomo nikt chodzącą encyklopedią nie jest

Ale polecam tą optykę.
Small_Hunter 10.01.2009, h. 23:25 Small_Hunter
Jesze takie pytanie do posiadaczy, bo oglądałem jakiś czas temu i nie wiem czy dobrze pamiętam:
Czy jasność w oryginale jest rególowana automatycznie przez fotokomórkę umieszczoną na górze?
Czy dobrze pamiętam że w związku z tym kopia nie ma regulacji jasności a jedynie on/off?
Wawix 10.01.2009, h. 23:43 Wawix
Kopia ma tylko on/off oraz regulację kropki.W oryginałach nie wiem jak jest tylko porównywałem na zdjęciach.Mam zamiar kupić nie długo oryginalne HKV ale muszę szykować kasę na sporą dopłatę bo dostać idzie


Wolf posiada oryginalne HKV możesz się go zapytać na PW.
PvG 11.01.2009, h. 00:57 PvG
Oryginalne HKV posiada fotokomórkę.

Dla ambitnych polecam oryginał (made in Germany by HK):
$3
Cena: 895 USD

nawet tam napisali, że to rzadko spotykana część
Osobiście gdybym miał sporo kasy i tylko jedną jedyną replikę to czemu nie
Wawix 11.01.2009, h. 01:10 Wawix
Idzie o wiele taniej dostać Wystarczy obserwować Egun.de wpisując w wyszukiwarce samo ''HKV''
Bodzio90 11.01.2009, h. 19:11 Bodzio90
Fajna kurtka
Holender 11.01.2009, h. 21:40 Holender
@PvG

Drobna pomyłka.Nie fotokomórkę lecz fotoogniwo które zasila kolimator w dzień.Jeśli jasność kropki jest niewystarczająca,używa się zasilania bateryjnego.