Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości w ofercie Gunfire

Polska, 29.06.2012, h. 21:50, dodał: Promant
23

Gunfire.pl wlączył do oferty replikę Mausera produkcji G&G oraz magazynki CAA Airsoft.



Gunfire.pl włączył do oferty replikę Mausera produkcji G&G, zasilaną CO2. Karabin prezentowaliśmy w naszej relacji z tegorocznych targów IWA w Norymberdze.

 

 

 

maus1.jpg

maus2.jpg

 

 

 

Replika Kar98K wykonana jest z metalu i drewna, generuje prędkość początkową pocisku rzędu 530fps. Długość repliki: 1100mm. Waga: 3100g. Cena promocyjna: 1578.68PLN. 

 

 

 

maus3.jpg

maus3a.jpg

maus4.jpg

maus5.jpg

 

 

 

Replika wykorzystuje kapsuły CO2 8g, które również dostępne są w ofercie sklepu, w cenie 2.28PLN za sztukę. 

 

 

 

 cp2.jpg

 

 

 

Firma CAA podjęła współpracę z firmą King Arms w celu wejścia na rynek airsoftowy. CAA Airsoft Division wyprodukowała już magazynki hi-cap do replik M4. Magazynki, o pojemności 300BB, także dostępne są w asortymencie Gunfire.pl. Kolor: czarny oraz dark earth. Cena promocyjna: 126.14PLN.  

 

 

 

 mag1.jpg

mag1a.jpg

 mag2.jpg

mag2a.jpg

 

mag3.jpg

mag3a.jpg

 

mag4.jpg

mag4a.jpg

 

 

 

 

Źródło:

www.gunfire.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
you-dash 29.06.2012, h. 22:00 you-dash
Ładny ten Mauser, jeszcze tylko wstawić jakąś dobrą preckę i przy tych stockowych 530fpsach będzie naprawdę fajna replika. W końcu jakaś parasnajperka w klimacie II WŚ ;)
Popieram, mnie też się podoba, tylko kwestia uzbierania pieniędzy.
A ten magazynek to jest jakiś bardzo wyjątkowy, że tyle kosztuje? Zdecydowanie za drogo jak na debiut na rynku airsoftowym.
Fedajkin 29.06.2012, h. 22:12 Fedajkin
Replika piękna, do tego na CO2 i za 1600? Śmiesznie tanio jak za tak ładnąbroń mającą 530fps w stocku:) Do tego to mój ulubiony karabinek z WWII.
poiu007 29.06.2012, h. 22:26 poiu007
Parasnajperka. Może parasolka. Albo paranormarlna. Para buch jak słyszę parasnejperka. Co to jest parasnajperka?

A co do zabawki. Pytanie tylko, jak ze stabilnością fpsów i powtarzalnością strzałów na co2.
yakarov 29.06.2012, h. 22:26 yakarov
Para snajperka to coś co jeszcze nie jest normalną snajperką ale karabinem szturmowym już też nie ;)
530 fps na pełnoprawną snajpę to stanowczo za mało, ale replika z 4 taktowym zamkiem z tyloma fpsami to już nie karabin szturmowy. Przynajmniej ja to tak rozumiem. Tak jak grup para militarna to coś na wzór jednostek wojskowych tak para snajperka to coś na wzór snajperki ale jeszcze do końca nią nie jest ;)
you-dash 30.06.2012, h. 00:17 you-dash
Czemu 530 fpsów to mało ? Nie ma opcji, abym się z tym zgodził. Jak umiesz się zamaskować i masz odpowiednio duży zasięg (który, o dziwo, nie zalezy tylko od fpsów) to wcale nie trzeba wielkiej mocy. 530 starczy. Jak na replike stockową, ta moc jest zadziwiająca. Także uważąm, że cena nie jest wysoka.
DobryDobrodziej 30.06.2012, h. 08:51 DobryDobrodziej
530fps to nie mało, ale jak dla repliki typowo snajperskiej nie jest to dobry wynik. Dobry karabin snajperski powinien mieć znaczną przewagę jeśli chodzi o zasięg i celność, więc 530fps to nie jest szczególnie dużo. Karabiny szturmowe mają często już po 450+ fps, jak ktoś wsadzi do takiej szturmówki preckę promyka i dobrą gumkę to różnica między tymi dwiema replikami będzie nie wielka ;)
Więc jaki sens ma takie snajperstwo? Stąd nazwałem tą replikę parasnajperką a nie snajperką.
you-dash 30.06.2012, h. 11:15 you-dash
Mauser parasnajperką... Idź sie lepiej schowaj.
Aliant 02.07.2012, h. 13:03 Aliant
W ASG tak (przynajmniej bez tuningu), parasnajperką, w realu nie.
you-dash 02.07.2012, h. 18:21 you-dash
babski 29.06.2012, h. 23:15 babski
8 gramowe kapsuły to problem...Nie są tak popularne ja 12g w strzelectwie wiatrowym :/
Ale kar98 ładny :)
Te co2 jakieś drogie. Na stronach aukcyjnych są po 17 zeta za 10 szt. "Do wody sodowej", Więc i problemu ze znalezieniem też nie ma.
sarmon 30.06.2012, h. 11:04 sarmon
historian1970 29.06.2012, h. 23:27 historian1970
zazdroszcze "Niemiaszkom", Lee Enfield 1400$ kosztuje wiec nie narzekac na cenę mausera proszę.
Masz na myśli shoot'n'scot? Tylko cena powinna być w funtach:P
wroobelchannel 30.06.2012, h. 14:48 wroobelchannel
Mike007 29.06.2012, h. 23:48 Mike007
no ładny, ładny, gratka dla rekonstruktorów i atrakcja na polu bitwy murowana, do tego jeszcze całkiem mocny no i G&G, nic tylko brać, dokonać kilku klimatycznych przeróbek i do lasu, strzelać na 50m bez żadnych lunet, tak jak to powinno być i jak było 70 lat temu
czyli sugerujesz że 70 lat temu nie nasadzano na broń optyki ?
Karol_K 02.07.2012, h. 22:56 Karol_K
zadziorska nadinterpretacja, nic takiego nie sugeruję, oczywiscie lunety były, ale zwykły szary żołnierz miał zwykłego mausera, a dzisiejsi airsoftofcy lubia profanować takie repliki dodając kolimatory do thompsona, risy i latarki do pepeszy, albo chińskie lunety za 50zł do np mauserów albo nawet i SWD
Lunetom nie mówię nie, ale Jak luneta na SWD to tylko PSOP, podobnie na mauserze, musi bycto replika tej którą montowało wojsko niemieckie 70 lat temu, żeby to jakoś wyglądało i miało ręce i nogi
Mike007 29.07.2012, h. 00:24 Mike007
chlor 30.06.2012, h. 00:45 chlor
126,14 za hi capa?
MoreLike 30.06.2012, h. 08:58 MoreLike
Marushin to, to nie jest :-((
Chyba tanaka.
wroobelchannel 30.06.2012, h. 14:49 wroobelchannel
Denis 02.07.2012, h. 00:25 Denis
Nie ma to jak dac 126zł za "ala magpul" hi-cap'a w "PROMOCJI"
pewnie pod spodem podpis "tylko dla szlachty"
A co ma szlachta do zwykłych praw wolnego rynku?
Promant 02.07.2012, h. 21:30 Promant