Daj cynk
Reklama

Aktualności

Armament Co. Stoner LMG Kit

Aktualności, 10.01.2009, h. 18:04, dodał: Promant
17

Airsoft Extreme (USA) rozpoczął preorder limitowanego zestawu konwersyjnego Stoner LMG Armament Co.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Armament Co. Stoner LMG Kit, oferowany w przedsprzedaży na stronie Airsoft Extreme, wykonany zostanie w 150 egzemplarzach. Z tego 100 zestawów konwersyjnych ma być przeznaczonych bezpośrednio na rynek japoński. Cena odpowiednia do rzadkości produktu: 1199USD.

 

 

Konwersja zawiera: górny i dolny korpus, zespół lufy zewnętrznej, zestaw elementów kolby, zestaw gearbox'a [szkielet ze spustem i sprężyną spustową - bez części wewnętrznych], zestaw komory HU, sprężynę lufy wewnętrznej, dyszę, okablowanie oraz magazynek box, o pojemności 3000BB [sound operated].

 

 

 

Dla zbudowania kompletnej, funkcjonującej, repliki potrzebne są jeszcze następujące elementy: części wewnętrzne gearbox'a, lufa wewnętrzna, gumka HU, chwyt pistoletowy oraz silnik - typ długi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: 

www.airsoftextreme.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
edhunter 10.01.2009, h. 18:09 edhunter
jakoś tak dziwnie z profilu wygląda
gadzinka 10.01.2009, h. 18:10 gadzinka
Piękne kosztuje... ;(
King 10.01.2009, h. 18:20 King
Brzydkie Jakies takie strasznie uproszczone Surowy, niemodyfikowany SAW wyglada najladniej
Cement 10.01.2009, h. 18:21 Cement
cóż ja wielkim estetą nie jestem ale za replikę.... upss konwersję wartą 1200$ oczekiwał bym jednak czegoś więcej, no bo sorry ale te kable wychodzące z puszki to żenada
Cyrek 10.01.2009, h. 18:49 Cyrek
Zgadzam się z Cementem...
foka3054 10.01.2009, h. 20:32 foka3054
czy te atrapy naboi są pomarańczowe ?
smookie 10.01.2009, h. 20:49 smookie
brzydkie...
Leo_111 10.01.2009, h. 21:40 Leo_111
śliczna
uzi43 10.01.2009, h. 22:21 uzi43
A ten chwyt pistoletowy to od M4/M16 ma być?
Ozyr 10.01.2009, h. 23:55 Ozyr
Ciekawa
Ostatni Cyc 11.01.2009, h. 03:28 Ostatni Cyc
@foka3054
Dobrze, że nie różowe z Hello Kity ;].
Small_Hunter 11.01.2009, h. 11:57 Small_Hunter
Czy mi się wydaje że część osób uważa że jest to konwersja do M249?
Kable faktycznie na wierzchu, ale nie wiem czy nie wyciągneli ich tylko do zjęcia- powinny bardzo ładnie się pod gripem schować- tak jak na trzeciej focie. Na pewno świetna zajawka dla ludzi którzy chcą mieć coś wyjątkowego. Na tego z G&P się chyba nie doczekamy...
woytaz2 11.01.2009, h. 13:07 woytaz2
$3 jak ktoś by z ostra wersja chciał porównać...
Promant 11.01.2009, h. 13:39 Promant
Takie odnoszę wrażenie, że niektórzy komentujący na oczy nie widzieli wcześniej LMG...
To nie jest wersja M249 i konwersja też nie służy zmianie M249.
To jest kompletny kit do zbudowania niezależnej repliki, wystarczy dokupić to czego brakuje, albo wykorzystać posiadane części np z repliki M4.
gryncek1 11.01.2009, h. 17:10 gryncek1
Taka cena za takiego brzydala....
ZeeMike 11.01.2009, h. 18:39 ZeeMike
Ludziska, przecież to jest zestaw do stworzenia LMG a nie przeróbka M249... To zupełnie odrębne giwery. Ten karabinek maszynowy produkowany jest przez Knight's Armament, firmę wytwarzającą również popularne Stonery - SR-25, SR-15 i SR-16...
lup 11.01.2009, h. 19:20 lup
Ślinka leci, ale cena mnie mocno zważyła. Tym bardziej, że nie ma potwierdzenia, czy cały zestaw to metal czy coś i co to tworzywa.