Daj cynk
Reklama

Aktualności

Gadżety Maniaka - nowa smycz i kalendarz

Aktualności, 10.01.2009, h. 16:41, dodał: Regdorn
18

W tym tygodniu rozesłaliśmy do sklepów naszych partnerów nowy wzór smycz Maniaka. Aktualnie są one dostępne w sklepie Gunfire, od początku nowego tygodnia nowy wzór będzie dostępny także w Capri ASG. Data premiery kalendarza Maniaka niestety jest lekko opóźniona.



 

 

 

 

 

Smycze są uszyte z dwóch materiałów, a napis WMASG.pl - Witryna Maniaków Airsoft Gun jest tym razem precyzyjnym haftem umieszczonym na smyczy 9 razy (o 3 więcej niż na poprzednim wzorze). Nowa smycz posiada trzy końcówki - jedną na komórkę i dwie na klucze lub identyfikator. Miło nam poinformować, że dzięki zmianie wykonawcy nowe smycze poza wyższą jakością zmieniły również swoją cenę - 12 zł.

 

 



 

Wraz ze zmianą formy dystrybucji obiecywaliśmy poszerzenie liczby gadżetów Maniaka i dotrzymamy słowa. Nie zapomnieliśmy także o naklejkach na samochód. Nowy rok otworzył przed nami nowe możliwości.

 

Osoby czekające na kalendarz pragniemy poinformować, że zgodnie z informacją podaną przez Gunfire, pierwsza partia kalendarzy ukaże się z końcem stycznia. Jesteśmy przekonani, że wygląd kalendarza wynagrodzi wszystkim oczekiwanie.

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Amfanatik 10.01.2009, h. 17:10 Amfanatik
...akurat jak kupiłem smyczkę... crap! xD
Cóż będzie kolejna do kolekcji :]
Czekamy na kubki i czapeczki xD
sobczaq 10.01.2009, h. 17:25 sobczaq
A czy fastex jest low IR?
Mulis 10.01.2009, h. 17:31 Mulis
Ja chętnie kubek bym przygarną
kabel123 10.01.2009, h. 18:00 kabel123
Kubek fajne sprawa też bym sobie kupił ;]
AnR 10.01.2009, h. 18:21 AnR
Wiedziałem, że tak będzie z tym kalendarzem. ;D
Pies 10.01.2009, h. 19:43 Pies
Taaaak.... Zimowymi wieczorami gdy mróz na dworze siorbać ciepłe kakałko z WMASG'owego kubka - bezcenne Myślę, że to dobry pomysł (cała koncepcja gadżetów jest super).

Prezes_____ 10.01.2009, h. 21:14 Prezes_____
Czekamy, czekamy na te kalendarze, a za smycz szacun
sgt.Chaos 10.01.2009, h. 21:30 sgt.Chaos
Dawać kalendarz!
uzi43 10.01.2009, h. 22:15 uzi43
Jak się pojawi kalendarz, to zamawiam razem ze smyczą ;D
kosmi 10.01.2009, h. 23:23 kosmi
jak pojawi się komentarz, trzeba będzie się wybrać do Zbrojowni.
PvG 11.01.2009, h. 00:45 PvG
coś mi się wydaję, że redakcja powinna zastanowić się już teraz nad kolejną partią kalendarzy Smycz super, ale niestety mi się nie przyda. Pomysł z kubkiem jest warty przemyślenia. Proponowałbym jeszcze kalendarz w wersji biurowej tzn. co go postawić można i przekręcać na spirali kolejne miesiące. No i miejsce koło daty, aby zapisać zloty (np. Majówkę z Airsoftem
Amfanatik 11.01.2009, h. 00:53 Amfanatik
I Podkoszulki! W oliwce będzie pasował do większości mundurów a w upalny dzień jak zrzucimy zbędny balast będzie +5 do lansu za wmasgowe odzienie (odpowiednio spocony dodatkowe +1 do lansu. xD)
KARY 11.01.2009, h. 09:30 KARY
Kalendarz pod koniec stycznia - ciekawy zabieg marketingowy
Wiewioor 11.01.2009, h. 20:41 Wiewioor
...może od razu body do eMki z logo WMASG.pl? Ostatnimi czasy to popularne...
rostal 11.01.2009, h. 22:15 rostal
Czy konkurs na zdjęcia do kalendarza w tym roku będzie powtórzony ?
CIN3K 12.01.2009, h. 16:31 CIN3K
Widzę, że moje komentarze poskutkowały O taką smycz mi chodziło.
Songo_ 13.01.2009, h. 12:14 Songo_
koszulki tez były by mile widziane