Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości

Aktualności, 09.01.2009, h. 01:50, dodał: Promant
17

Echo1: ASG AEG MTC1. King Arms: korpus Vltor/MUR DE oraz magazynki typu Tango Down. Tanaka: kolby do pistoletów P08. Airsoft Buddy: M4 Mk18 GBB Custom.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Echo1 opublikowała poster promujący ich nową replikę: ASG AEG MTC1. Jest to hybryda G36 i M4.

 

 

Firma King Arms wprowadza na rynek, zapowiadane wcześniej, body Vltor/MUR w kolorze DE oraz nowość: magazynki typu Tango Down.

 

 

Magazynki KA Tango Down mają pojemność 120BB i wykonane są z tworzywa, w kolorze czarnym.

 

 

 

 

Firma Tanaka oferuje drewniane kolby do pistoletów P08. Dostępne są dwie wersje: krótsza, w cenie 135USD, i dłuższa, w cenie 149USD. Kolby można nabyć na stronie sklepu Dentrinity.

 

 

Firma Airsoft Buddy wprowadziła do oferty customową replikę, wykonaną na bazie M4 GBB Wei Tech, M4 Mk18 GBB Custom. Cena: 560USD.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.airsoftnews.fr

www.airsoftbuddy.com

www.dentrinityshop.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Dudi 09.01.2009, h. 04:40 Dudi
Szkoda, że nie ma zdjęcia tej kolby przyczepionej do P08 - ciekawie musi wyglądać to wiosło.

Ostatnie zdjęcie to chyba na pro-evul-mega wykładzinie na podłodze w łazience było robione, ale w sumie po zdjęciach repliki i kolimatora w kiblu nic mnie nie zdziwi...

A te magazynki to ten TangoDown napis po prostu szpeci, poza tym są całkiem niezłe, chociaż Magpullowskim nie dorównują.
Prezes_____ 09.01.2009, h. 07:44 Prezes_____
Te magi robią bardzo plastikowe wrażenie, tandetne, ale wyjdzie w praniu czy się nie tną
Small_Hunter 09.01.2009, h. 08:20 Small_Hunter
$3
O- ostre też są paskudnie plasticzane i też mają ten wstrętny napis na dole
To że wyglądają okropnie, szczególnie w porównaniu z P-magami to inna sprawa
choisen 09.01.2009, h. 08:54 choisen
Co oni zrobili tej biednej Giecie?!
Small_Hunter 09.01.2009, h. 09:06 Small_Hunter
Gieta ma wszystko co potrzeba- wygodną, teleskopową kolbę, możliwość przyjmowania popularnych magazynków, zajmujących stosunkowo mało miejsca w ładownicach oraz szyny ris gdzie potrzeba. Jak dla mnie spoko
Moses 09.01.2009, h. 09:50 Moses
"Small_Hunter
09-01-2009, 09:06

Gieta ma wszystko co potrzeba- wygodną, teleskopową kolbę, możliwość przyjmowania popularnych magazynków, zajmujących stosunkowo mało miejsca w ładownicach oraz szyny ris gdzie potrzeba. Jak dla mnie spoko icon_wink.gif"

Ale jako ze jedzie troche eMka to trzeba ponarzekac
Cichy_A02 09.01.2009, h. 13:34 Cichy_A02
Nie ma żadnych informacji odnośnie Masady? Została wycofana ze sklepu andysairsoft ale co będzie z nią dalej? Sorry że nie ma związku z newsem ale bardzo zależy mi na tej replice:P
Johann 09.01.2009, h. 13:44 Johann
Pritcher 09.01.2009, h. 14:11 Pritcher
Zwykła gieta, zmienili raptem 3 elementy:/ Kolba od emki mi się wydaje gorsza od skłądanej teleskopowej kolby od giety w wersji zabudowanej. Ale z gniazdem magazynka bardzo dobrze zrobili. Już za dużo "uszek" od magów połamałem.
dzanas 09.01.2009, h. 14:38 dzanas
hybryda g36 ?! o mamo.........zrobili krzywdę HK :/
Timonek 09.01.2009, h. 15:34 Timonek
Całkowicie zgadzam sie z Yunior_5 i Choisenem.!! Biedna Gieta...
Pajerro 09.01.2009, h. 17:36 Pajerro
ybryda G36 i M4.
Taki MIX dla niezdecydowanych w kwestii m4 czy g36
wodnyfilar 09.01.2009, h. 19:18 wodnyfilar
Do G36 jest kolba regulowana a jeżeli już musieli dać taką od emki to jest przecież tyle ciekawych a nie ta najbrzydsza. Magazynki to dobry pomysł bo te są mniejsze i latwiej kupić takie jakie się chce...
Promant 09.01.2009, h. 19:31 Promant
Nie ma żadnych nowych informacji o chińskiej Masadzie - jak będą - na pewno pojawią się w newsach.
gryncek1 09.01.2009, h. 21:11 gryncek1
Z tą gietką to dobre rozwiązanie dla "emkowców" posiadających po XX real cap'ów...
Dawidzik1 11.01.2009, h. 18:47 Dawidzik1
Na WGC od dawna są te kolby do p08...
Promant 11.01.2009, h. 21:11 Promant
A zauważyłeś, geniuszu, że na WGC są również od dawna "out of stock"?...