Daj cynk
Reklama

Aktualności

ARES EDM Windrunner M96

Świat, 26.06.2012, h. 23:41, dodał: Promant
22

Firma ARES zaprezentowała prototyp repliki karabinu snajperskiego EDM Windrunner M96.



Podczas imprezy wystawienniczej U.S. Airsoft Expo firma ARES zaprezentowała prototyp repliki karabinu snajperskiego EDM Windrunner M96.

 

 

 

 

 xx.jpg

 

 

 

 

Jest to jeszcze prototyp na bardzo wczesnym etapie opracowania, ale już prezentuje się bardzo ciekawie. Główne elementy metalowe repliki wykonano z aluminium w technologii CNC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

ares-edm-arms.html">www.airsoft-guns-blog.pyramydair.com

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
poiu007 26.06.2012, h. 23:54 poiu007
Kocham takie armatki...Szkoda, że nikt nie chce zrobić naszego Polskiego Alexa:(
Jak już Ares beryla zrobił, to może pokuszą się o WKW Wilk !!

Giwera fajna. Właściwie swojego M200 mógłbym przerobić na to.
Tomaszek123 26.06.2012, h. 23:59 Tomaszek123
Zgadzam się z Tomaszkiem, nasz polski Tor też zasługuje na uwagę ;]
wiwi249 27.06.2012, h. 19:16 wiwi249
Denis 26.06.2012, h. 23:55 Denis
Ładnaaa...
faktycznie, a dojdzie do tego jeszcze iście krówskich rozmiarów magazynek...
Mendi 27.06.2012, h. 08:37 Mendi
Jade 27.06.2012, h. 00:04 Jade
Paskudztwo
No jak śmiesz...
Jedenasty 27.06.2012, h. 12:37 Jedenasty
Przecież to wygląda jak blaster obcych....
Jade 27.06.2012, h. 19:22 Jade
babski 27.06.2012, h. 00:15 babski
Czyli obcieli troche cheytaca i mają nową snajpę na rynek zbytu...Ale mówią coś o 550fps-ach hehe to już coś ^^
Kajor 27.06.2012, h. 01:28 Kajor
Sam jesteś obcięty Chey-Tac...
To zupełnie nowa (i inna) platforma.
Ładny czy brzydki - kwestia gustu (mnie się podoba), ale na pewno WYGODNY, a to chodzi.
Ani obcięty, ani nowa plaforma. ;)
Windrunner to protoplasta M200. To giwera wymyślona w garażu hobbysty. Cheyenne Tactical kupił od niego plany i zrobił udoskonalony model. Tak z grubsza.
Mamut 27.06.2012, h. 13:46 Mamut
poldeck 27.06.2012, h. 01:45 poldeck
Tu chodzi o to, ze jest minimalistyczny. Maksymalna siła ognia przy minimalnej wadze. Czyli na warunki śniegowe.
+składana kolba, "szybkoodkręcalna" lufa i możemy armatkę zmieścić na plecach/w walizce
http://cdn5.thefirearmsblog.com/blog/wp-content/uploads/2009/08/408Takedown1.jpg
ciekawe czy w replice też tak zrobią i jak się to sprawdzi
badger 27.06.2012, h. 20:41 badger
Karol_K 27.06.2012, h. 04:42 Karol_K
Taki amerykański PTRD tylko lufa krótsza... zresztą niewiele się to róźni od amerykańskich pierwocin w temacie - czyli zdobyczny koreański PTRD z lufą od browninga M2 ...
DobryDobrodziej 27.06.2012, h. 08:30 DobryDobrodziej
Ciekawa replika, ale kurczę, tez nie mogę się pozbyć wrażenia, jakoby był to jakiś praprodukcyjny M200. Podejrzewam, że będzie kosztował 5000 zł (za oryginalność sie płaci), więc zapewne pozostanę przy sprawdzonych elektrycznych snajpach, ale nie ukrywam, że koncepcja ciekawa i nader oryginalna ! Ciekawe ile mocy z tego wykrzesają...
Spójrz na post Mamuta, kilka postów wyżej :).
ZeeMike 29.06.2012, h. 13:52 ZeeMike
morf420 27.06.2012, h. 11:06 morf420
cudo *.*
PlanB 27.06.2012, h. 12:20 PlanB
Ciekawe jak wygląda magazynek.
HaryWalker 27.06.2012, h. 13:44 HaryWalker
BRZYDKIE!!! Bardzo.
sarmon 27.06.2012, h. 13:49 sarmon
M82 cqb już było ... to może teraz m200 ;?
wiwi249 27.06.2012, h. 19:17 wiwi249
cudna *_* ciekawe jaki napęd >.<