Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe repliki

Aktualności, 09.01.2009, h. 00:39, dodał: Promant
9

SOCOM GEAR: prototyp ASG XCR. Marushin: 8mm Anti - material rifle. Maruzen P38 Detachable w ofercie RedWolf Airsoft. Hudson: Sten MkII. Western Arms: M16A4 GBB Sniper Rifle w ofercie Uncompany.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma SOCOM Gear opracowała prototyp repliki karabinu XCR. Została ona zaprezentowana na stoisku WGC podczas targów HK Toys & Games Fair. Replika ma być zaprezentowana również na Shot Show w USA, o ile firma SOCOM Gear zdoła na czas przygotować ekspozycję.

 

 

Firma Marushin zapowiedziała kolejną, dość nietypową, replikę: 8mm Anti - material rifle. Przewidywana cena: 30,000¥ [236EUR].

 

 

Zapowiadana niedawno replika firmy Maruzen: pistolet P38 Detachable, jest już dostępna w ofercie RedWolf Airsoft. Waga: 750g. Pojemność magazynka 12BB. Prędkość początkowa 250fps na HFC134A. Cena: 180USD.

 

 

Firma Hudson zbiera zamówienia na replikę pistoletu maszynowego Sten MkII. Produkcja ma być rozpoczęta po zgromadzeniu minimum 100 zamówień. Przedsprzedaż będzie prowadzona na stronie sklepu LA Gunshop.

 

 

 

Replika systemu Magna firmy Western Arms, o której zapowiedzi pisaliśmy w newsach: M16A4 GBB Sniper Rifle jest już oferowana na stronie sklepu Uncompany. Cena: 762USD. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.airsoft-news.eu

www.redwolfairsoft.com

www.airsoftnews.fr

www.uncompany.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Amfanatik 09.01.2009, h. 00:59 Amfanatik
Nie lubię eMek... ale ta magna... nawet nawet.. (nie dowierzam że to mówię - wszystko przez gazowy blowback xD)
Felga 09.01.2009, h. 08:41 Felga
eMka piękna. Wkońcu Stena ktoś zrobił, jupi! Co oni zrobili p38??!!
uzi43 09.01.2009, h. 09:32 uzi43
8mm Anti - material rifle - fajne
A co do Stena... W końcu!! :D
Grey Fox 09.01.2009, h. 11:08 Grey Fox
Yyyyy.... Tam na pewno powinno być ACR? a nie XCR jak na obrazku? Bo z tego co pamiętam to ACR to nic innego jak Magpul Masada... Ale mogę się mylić.
przemo 09.01.2009, h. 11:11 przemo
Szkoda tylko, że ten Sten Mk II będzie słabo dla nas dostępny, może któryś ze sklepów polskich zamówi kilka sztuk
Nie opisali na stronie zbyt dużej ilości parametrów. Cena ~1850 zł +, to nawet nie tak źle. Zastanawia mnie tylko czy dobrze rozumiem co napisali, dają 6 magazynków i każdy mieści 30 kulek? Może ktoś zna japoński??
zborekp 09.01.2009, h. 15:11 zborekp
Hudson...Znowu zkichają jak z greasegunem, bo to hudson,,cena droga, ale bądźmy optymistami:D
Mike Pawel 09.01.2009, h. 15:42 Mike Pawel
XCR był konkurentem (oraz MRP, inny konkurent) dla SCARa w konkursie na nową broń dla US-SOCOM. Ale razem z MRP przegrały tą rywalizacje. Masz racje ACR to inna nazwa Magpula Masady.

Pozdrawiam
Promant 09.01.2009, h. 19:21 Promant
Poprawiłem na XCR, bo nie znam tych modeli, więc wierzę Wam na słowo - choć na zachodnich serwisach podają zamiennie: ACR i XCR.
Jeśli to błąd - nie będziemy go powielać.
Westie 09.01.2009, h. 23:32 Westie
Ten P38 jest WUJ-owy. Znaczy się, taki... from UNCLE.
No ale ten M16 na bazie WA, to ciekawe bydlątko... Wiadomo, ile ma fps?