Daj cynk
Reklama

Aktualności

Hong Kong Toy Fair: ciekawostki

Aktualności, 08.01.2009, h. 23:41, dodał: Promant
13

WGC Shop przesłał nam kilka ciekawych fotografii z imprezy wystawienniczej Hong Kong Toy Fair.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Redakcja WMasg otrzymała kilka ciekawych fotografii z imprezy wystawienniczej Hong Kong Toy Fair, przesłanych nam przez dział marketingowy WGC Shop. Firma King Arms przygotowuje replikę M4 blow back.

 

 

 

 

Firma King Arms zaprezentowała również nowe magazynki z oznaczeniami SIG ARMS, dedykowane do repliki SIG556.

 

 

Jedna z ostatnich replik wprowadzonych na rynek przez firmę LCT Airsoft: AK Pistol.

 

 

G&G M4 EBB - wersja ekonomiczna.

 

 

Replika SIG550 firmy G&G, zapowiedziana jako nowość na rok 2009.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: 

www.wgcshop.com

 

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
kamera 09.01.2009, h. 00:12 kamera
Sig prezentuje sie chyba najciekawiej.
Okota 09.01.2009, h. 00:25 Okota
czy mi sie wydaje czy te styki na ostatnich zdjeciach sa po to by przerywac obwod przy wyjetym magazynku?
tego ak pozostawie bez komentarza....
Dudi 09.01.2009, h. 03:01 Dudi
Mnie się ten AK akurat bardzo podoba - takie MP5K wśród Kałaszy. Ma dość ciekawy chwyt pistoletowy. Może się ktoś ze "znawców" AK wypowiedzieć, czy takie coś istnieje w życiu prawdziwym?
Scalak 09.01.2009, h. 07:22 Scalak
Te styki są po to żebyś mógł rozebrać karabin nie męcząc się z kabelkami... rozsuwasz obie części karabinka, akumulator zostaje w przednim chwycie.
Znacznie ułatwia i skraca robotę gdybyś chciał się dostać do Gearboxa.
miloslupsk 09.01.2009, h. 12:25 miloslupsk
Czy ktoś wie kiedy ten Sig ma pojawić się w sklepach?
poldeck 09.01.2009, h. 12:59 poldeck
Ten AK nie ma sensu... Gdzie niby ma się nadbudować ciśnienie potrzebne do cofniecia zamka? Od tego suka ma to dziwne urządzenie wylotowe, bez którego nie działa... A to?
GTI 09.01.2009, h. 13:01 GTI
Dudi W życiu prawdziwym? To my jednak żyjemy w jakiejś airsoftowej bajce
Fikus 09.01.2009, h. 13:21 Fikus
Niczym AK Beta Specnaz....broń si-fi
Cheatmaster 09.01.2009, h. 16:45 Cheatmaster
Zielony SIG - normalnie Stalker się szykuje
sebin 09.01.2009, h. 16:57 sebin
Super, że M4 GBB KA bedzie na Magna BB więcej części i więkrza konkurencja
janek337 10.01.2009, h. 15:33 janek337
większa*
men3L 11.01.2009, h. 21:56 men3L
A że niby AKSU w życiu żyjącym nie isnieje ?
Promant 12.01.2009, h. 00:10 Promant
Wrzućcie sobie "AK pistol" w google, albo jeszcze lepiej na youtube i zobaczcie, że to działa.