Daj cynk
Reklama

Aktualności

TM M4 SOPMOD pozuje do zdjęć

Aktualności, 08.01.2009, h. 23:09, dodał: Promant
23

Intruder Shop zamieścił szczegółowe zdjęcia nowej repliki ASG AEG firmy Tokyo Marui: EBB M4 SOPMOD RAS.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Intruder Shop zamieścił, na swojej stronie, szczegółowe zdjęcia nowej repliki ASG AEG firmy Tokyo Marui: EBB M4 SOPMOD RAS.

 

 

Są to, jak dotąd, najdokładniejsze dostępne fotografie detali wyglądu zewnętrznego oraz części wewnętrznych tej repliki. Bez zbędnych słów:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I to by było na tyle.

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.intrudershop.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
uzi43 08.01.2009, h. 23:12 uzi43
Napisy Made In Japan i Tokyo Marui psują efekt...
Ale ogólnie replika ładnie wygląda
Okota 08.01.2009, h. 23:14 Okota
czy mnie sie wydaje czy naprawde na ostatnim zdjeciu widac wykruszony zab w tej zebatce... ze ZnAlu?
men3L 08.01.2009, h. 23:20 men3L
Klasa.
Marui jednak do przodu i pozamiatało większość jak nie wszystkie eMki.
Made in Japan - +30 do lansu
Szreder 08.01.2009, h. 23:23 Szreder
Okota, zauważ, że połowa zębów jest szersza, tam nie ma nic wykruszonego. Mnie zastanawia ta taśma wewnątrz body.
Small_Hunter 08.01.2009, h. 23:34 Small_Hunter
Taśma pewnie założona do foty żeby element nie wypadł... Miałem jednak nadzieje że spust będzie rozwiązany trochę bardziej na modlę PTW... ale nie można mieć wszystkiego. Z tego co widzę to niestety 90% części nie będzie kompatybilnych... Ciężko będzie na początku w razie awarii- i nie mówicie że TM się to nie zdarza bo moje MP7 przez pół roku czekało aż ktoś zacznie zespół tłoka produkować
Szkoda że nie pokazali nic ad. blowbacka...
Hornet 08.01.2009, h. 23:39 Hornet
Czy lufa zewnetrzna jest montowana w body tak jak w poprzednich Mkach od TM, bo na standard CA to chyba nie wygląda ?!?
Gogin 08.01.2009, h. 23:40 Gogin
Dłuuuga dysza - trzeba uważać, żeby sobie oka nią nie wybić ;p.
Furion3 08.01.2009, h. 23:53 Furion3
zebatka tlokowa jest taka bo chyba i silnikowa ma zwezenia-ogolnie nic nowego a ze to tm to tym bardziej tego nie kupie
slipknotyk 09.01.2009, h. 00:20 slipknotyk
hmm może mi się tylko zdaje ale czy body nie jest z ABS?faktycznie spora ilość napisów made in Japan tokio marui ,,psuje,, ogólny wygląd repliki.
RAI wilku 09.01.2009, h. 08:36 RAI wilku
Furion3, a co ma złego TM? I co byś kupił zamiast takiej emki TM? PTW?
Moses 09.01.2009, h. 09:41 Moses
Fusion oczywiscie zakupil by chinczyka bo 400fpsow, bo nasluchal sie bzdur o awaryjnosci TM.
slipknotyk ciezko stwierdzic wyglada plasticzanie chodz mialo byc metalowe i na wczesniejszych zdjeciach prototypu bez powloki widac bylo ze metal
RzezniQ 09.01.2009, h. 10:24 RzezniQ
Części wewnętrzne fatalnej jakości. Ale to Marui i każdy się cyka cokolwiek napisać. Tłok lipa, głowice lipa, prowadnica lipa zębatki ze znalu. Ale znając japońską dokładność będzie na m90 ślicznie pracowało ale m100 wygląda jak maksymalna sprężyna dla tego gearboxa. Choć to może i dobrze. Teraz czekam na lincz:).
men3L 09.01.2009, h. 10:41 men3L
To TM, to chodzi chłopcze latami, ale na stocku, TM nigdy tjuningu nie lubiły
RzezniQ 09.01.2009, h. 11:04 RzezniQ
Chłopcze ja to wiem. Co nie zmienia faktu, że części wyglądają fatalnie.
Small_Hunter 09.01.2009, h. 12:28 Small_Hunter
Do tej pory miałem 3 repliki z TM. Były faktycznie najlepiej spasowanymi wewnętrznie AEGami jakie otwierałem (a kilka ich było...). Bez większego grzebania (wymiana sprężyny) dało się je wyciągnąć na 350fps. Sporo takich, bezproblemowo działających widziałem. Co mnie tak naprawdę martwi to chyba ta bateria- z jednej strony rewelacja (sztywna, brak kabli itp.) z drugiej jesteśmy ograniczeni do 8,4 1300aMh co wystarcza chyba tylko i wyłącznie do 280fps... Potem trzeba się albo bawić w przerabianie instalacji, albo mocniejsze silniki. Aż mi się przypominają zabawy z P90 do których dobrać 4 lata temu porządnych batek nie można było...
gross 09.01.2009, h. 12:36 gross
Skoro chodzi na EG700 i EG1000 = Magnum compatible
Astonmarcin 09.01.2009, h. 13:44 Astonmarcin
Dokładnie uzi43
te napisy psują efekt no ale Tokyo Marui zawsze praktycznie tak robi..
ale replika ogólnie miodzio
KWIA_TEK 09.01.2009, h. 14:52 KWIA_TEK
Z pierwszych newsów o Sopmod wynikało, że TM chce zbliżyć wymiarami swoją eMkę do ostrego oryginału. Ale ze zdjęć widać, że body i chwyt pistoletowy mają wymiary zwykłego AEGa. Szkoda. Zatem z atrakcji zostaje tylko - blow, działający bolt, wymiarowe magi, i scalona bateria. Trochę szkoda. Niech ktoś wreszcie to kupi i sprawdzi ten reklamowany blowback Na razie czar prysnął.
Dzwonek 09.01.2009, h. 17:15 Dzwonek
O co im chodzi z tym "... made by Plastic" ?
Jakoś tak replika mnię nie zachwyca, patrzę na g&p i nie widzę zbyt dużej różnicy - no, chyba że to jest właśnie tym wielkim wyczynem (jak na razie nie zetknąłem się bliżej ze zwykłym M4 TM, to nie wiem).
Minion 09.01.2009, h. 19:34 Minion
O to, że ta "niby rura gazowa jest zrobiona z plastiku".
Tanaj 09.01.2009, h. 20:33 Tanaj
"Made BY Plastic" Czyli zrobiona przez pana o takiej ksywce. Ręcznie robione elementy? To nieźle podbije cenę...