Daj cynk
Reklama

Aktualności

Różne informacje

Aktualności, 06.01.2009, h. 23:58, dodał: Promant
7

VFC: ASG AEG AKM oraz AKMS dostępne w ofercie WGC. Nowe produkty G&P dedykowane do replik GBB WA.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Repliki firmy Vega Force Company: AEG AKM oraz AKMS są już dostępne w ofercie sklepu WGC. Replika VFC AKM kosztuje 405USD. Prędkość początkowa obu replik wynosi 280-300fps na 0.2BB.

 

 

Replika VFC AKMS kosztuje 418USD. AKMS może pomieścić akumulator typu stick 12V. Obie repliki posiadają system automatic bolt recoil action.

 

 

Wśród nowości na stronie firmowej G&P znalazły się produkty dedykowane do replik GBB M4 Western Arms, jak np. kolba typu HK416:

 

 

 

 

 

 

G&P oferuje również 4 zestawy: lufa wewnętrzna 6.08 + komora HU do M4 GBB WA. Różnią się one długością lufy: 300mm, 325mm, 370mm oraz 505mm.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.wgcshop.com 

www.gp-web.com  

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Mack the Knife 07.01.2009, h. 12:17 Mack the Knife
Nareszcie ktoś wydał kolbę do HK 416. Kolejny z planów na przyszłość: stała kolba i przedłużona lufa wewnętrzna do mojego HK.
Marius7 07.01.2009, h. 12:58 Marius7
Ładny ten AKMS, podoba mi się.
Szkoda że takiego ładnego i świeżutkiego już się w realu nie zobaczy (mówię o ostrej)
Wolf.Tns 07.01.2009, h. 15:12 Wolf.Tns
Przecież kolb do Hk416 masz od groma...ta jest jedynie do WA. Chyba, że zrobiłeś sobie z WA Hk...
Jackall37 07.01.2009, h. 16:18 Jackall37
Jakoś do komór G&P mam mieszane uczucia

Ładniutki ten AKM, tylko te drewienka to od razu do wymiany - jak znam VFC to drewno jest tak grubo pomalowane, bo ta sklejka ni cholery nie przypomina oryginału
kazik_ 07.01.2009, h. 16:46 kazik_
Akurat drewno wg mnie wyszło im lepiej niż w 74.

Przyczepił bym się co najwyżej do chwytu pistoletowego (LCT ma ładniejsze), ale i tak jak to widzę, to mój portfel się chowa w trosce o siebie.
Jackall37 07.01.2009, h. 18:14 Jackall37
Porównuję raczej z moim AIMS-em, też fajnie wygląda na zdjęciach, ale drewna zmieniłem po tygodniu.

Za to chwyt "na żywo" jest całkiem ładny
kazik_ 07.01.2009, h. 22:12 kazik_
A to przepraszam, myślałem że opinia oparta jedynie zdjęciami z netu