Daj cynk
Reklama

Aktualności

ARES: repliki z rodziny G36

Aktualności, 06.01.2009, h. 23:09, dodał: Promant
23

Sklep Gunner Airsoft dołączył do oferty repliki ASG AEG z rodziny G36 produkcji firmy ARES: G36, G36K oraz H&K SL9.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ofercie na stronie sklepu Gunner Airsoft można znaleźć repliki ASG AEG z rodziny G36 produkcji firmy ARES: G36 [219USD], G36K [190USD] oraz H&K SL9 [240USD]. G36 posiada w komplecie magazynek o pojemności 140BB. Materiał: nylon, zinc alloy. Replika ma działającą blokadę zamka w tylnym położeniu i funkcjonujący zatrzask zamka. Waga: 3.6kg.

 

 

G36K posiada identyczny magazynek i wykonane zostało z tych samych materiałów. Waga: 3kg.

 

 

H&K SL9 waży 3.5kg. Magazynek o pojemności 20BB. Ceny replik są dość atrakcyjne - na stronie sklepu znajduje się dopisek: "***Price is correct, no Liar no BS!!***".

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.gunnerairsoft.com 

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
TROOPER JA 06.01.2009, h. 23:11 TROOPER JA
Nareszcie giety, ciekawie się zapowiadają
Ciekawe jak w ARESIE będzie z optyką.
sjzmisiek 06.01.2009, h. 23:16 sjzmisiek
ta sl9 jest już na gunfire ... piszą tam że GB jest "specjalny" czyli jak trzaśnie to problem będzie dokupić szkielet, (poza sl-ką na GF jest jeszcze pare (też) ciekawych replik ARESA: FN SCAR-L z granatnikiem EGLM ...L86A2 i dziwna m14 ebr-ka)
Sushi.50 06.01.2009, h. 23:18 Sushi.50
O ile dobrze pamiętam, te repliki mają plastikowy GB, dlatego jest specjalny.
Promant 06.01.2009, h. 23:21 Promant
Na gunnerze jest w opisie: metal box.

BTW
Na gunfire nie widziałem G36. A o innych replikach ARES w tym sklepie był news.
uzi43 06.01.2009, h. 23:24 uzi43
Działająca blokada i zatrzask Ciekawe czy zamek jest metalowy, czy tak jak we wszystkich replikach G36 z tworzywa...
sjzmisiek 06.01.2009, h. 23:25 sjzmisiek
@Promant
a ja pisałem coś o g36?
co do newsa musiałem przeoczyć sorka
Sushi.50 06.01.2009, h. 23:27 Sushi.50
Więc chyba pomyliłem się z replikami l85 i l86 tejże firmy, sorry. Albo jest inna możliwość: Ares wstawia już GB wykonane z metalu, bo w egzemplarzach ze STAR'a były na pewno plastikowe.
Wawix 06.01.2009, h. 23:31 Wawix
Posiadam najnowszą replikę G36 Stara od niedawna taka jak na pierwszym zdjęciu ale już porobiłem dużo zmian z Tuningiem oraz zmianą oznaczeń na selektorze ognia,wytarciem zamka,oraz zrobieniem oznaczeń na HKV jak w oryginale.

A Star/ARES to jeden pies jak ktoś nie wie xD


Jest świetnie wykonane HKV oraz,w zasadzie w całej giecei nie ma się do czego przyczepić polecam =)
Wawix 06.01.2009, h. 23:32 Wawix
blaszko GB z plastiku w Starach co ty Gadasz chłopie ? xD
Panocek 06.01.2009, h. 23:36 Panocek
Długa Gieta z "Bundeswehrowską" optyką (HKV?), bolt catchem...

Ciekawe jak osiągi i kompatybilnośc z częściami na rynku.
sjzmisiek 06.01.2009, h. 23:36 sjzmisiek
@Wawix
było w starach plastikowo w środku ale chyba tylko w m60-tkach
Wawix 06.01.2009, h. 23:38 Wawix
Ktoś się pytał o rączkę przeładowywania czy metal? Tak jest metalowa.


A Szkielet GB jest metalowy (czarny) bardzo solidny a kompatybilność z częściami na rynku? Bez problemu.

Osiągi? żadna rewelacja jak w Starze lub CA trzeba ładować kasę jak ktoś chce się dobrze pobawić xD

sjzmisiek ja mam najnowszą wersje Stara i uwierz mi,że GB jest na prawdę rewelacyjny

Pamiętajcie też,że Ares jest podwykonawcą stara więc możecie się spodziewać ogólnie tego samego co w najnowszej wersji Stara.
PvG 06.01.2009, h. 23:56 PvG
Coś mi tu się nie podoba. Podwykonawca STARa sprzedaje Giety po cenie chińskiej średniej wyższej? Co więcej z dobrej jakości materiałów i wykonania??? No halo cuda się zdarzają, ale to brzmi aż nazbyt optymistycznie.

EDIT: A na gunfire repliki aresa stoją po po 1700zł!!! czyli o 1000 zeta więcej niż te Giety! To ja już nic nie rozumiem.
Wawix 07.01.2009, h. 00:06 Wawix
A na Gunfire jest SL9 Ares za 999 zł.

$3

Na WGCshop. SL9 217$ Aresa , a G36 Aresa 181$

i co ty na to powiesz ile by kosztował G36 Ares gdyby był na Gunfire? xD 800 zł?

Bo na to wychodzi.
illus 07.01.2009, h. 00:09 illus
no no brzmi ciekawie:>?
PvG 07.01.2009, h. 00:14 PvG
Miałem na myśli, że pozostałe repliki ARES kosztują po 1700 pln
A tutaj taki zjazd... pożyjemy zobaczymy bo Gieta zawsze mi się podobała
choisen 07.01.2009, h. 10:14 choisen
Cholera... no to trezeba zacząć porządnbie myśleć nad sprzedażą mojej starej Giety i kupnie tej nowej... Ze zdjęć wynika, że mają prawidłowy tłumik płomienia... mam nadzieję, że dwójnóg będzie zdejmowany jak w G&P, to znaczy jak w ostrej...
Wawix 07.01.2009, h. 11:28 Wawix
Jeśli dwójnóg w Aresie jest na zasadzie dwójnogu nowej wersji Stara to jest zdejmowany bo ja mój już zdejmowałem xD
Mack the Knife 07.01.2009, h. 12:37 Mack the Knife
No jasny gwint... Jeszcze stare zamówienie z WGC cła nie przeszło, a tu już nowe trzeba zakładać. Po prostu pięknie :/. I znowu trzeba się powaznie zastanowić, bo jakkolwiek poprzednia cena dla STARa była imo nieopłacalna biorąc pod uwagę różnicę jakości z JG (przy zakładanej wymianie wnętrza i malowaniu body ), to teraz sprawa wygląda Diametralnie inaczej. No i HKV jest - i kolejny wybór, czy chcę HKV czy EOTecha...
99TOMCAT 07.01.2009, h. 17:40 99TOMCAT
To ja jeszcze poproszę g36kv z nową rozsuwaną kolbą i zbieram na Aresa
Sledzikmaster 07.01.2009, h. 21:50 Sledzikmaster
Panowie nie rozpędzajcie się za bardzo Ja też chce dostać G36 ARES
0utsider 08.01.2009, h. 10:58 0utsider
Ktoś wie ile kosztuje przesyłka z tego sklepu wraz ze wszystkimi podatkami?
regan98 19.08.2009, h. 13:32 regan98
Ja kupiłem G36K.... na razie byłem z nią na 2 strzelankach. Dobrze się spisała, przyzwoite skupienie i zadowalająca odległość strzału.
Luneta w serii bardzo ładnie przybliża i łatwo się nią koryguje z lotem kulki.
Nad lunetą szyna RIS do montażu kolimatora lu czegoś innego.
Moim zdaniem repliki Ares w niczym nie ustępują CA i TM.
W przyszłości założe sprezyne M120 i jakas precke co powinno jeszcze ulepszyc zasieg i skupienie
O skutkach poinformuje na formum.
Pozdrawiam i polecam