Daj cynk
Reklama

Aktualności

Gazowe emki G&P/WA

Aktualności, 06.01.2009, h. 21:54, dodał: Promant
26

Firma G&P włączyła do swojej oferty szereg replik gazowych z rodziny M4/M16 będących customowymi wersjami na bazie repliki M4 GBB firmy Western Arms.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma G&P, która już od dłuższego czasu wprowadza na rynek części, akcesoria oraz metalowe korpusy do gazowych replik M4/M16 firmy Western Arms, włączyła obecnie do swojej oferty szereg replik gazowych z rodziny M4/M16 będących customowymi wersjami na bazie M4 GBB WA. Repliki WOC posiadają metalowe korpusy, wiele części takich jak tłumik płomienia, zatrzask magazynka, dźwignia selektora ognia czy uchwyty zawieszeń - wykonane są ze stali, reszta elementów z aluminium i tworzywa.

 

 

 

Prędkość początkowa na 0.25BB podana jest jedynie dla słabego gazu 134A i wynosi 295fps. Wartość ta podana jest dla temperatury 20 stopni C, w pomieszczeniu. Każda replika ma w komplecie magazynek o pojemności 50BB. Repliki dostępne są w opcji preorder. Trzy podstawowe wersje M4A1 oferowane są zarówno z aluminiowymi lufami zewnętrznymi jak i ze stalowymi. WOC M4A1 [S]: 

 

 

 

W wersji z lufą aluminiową:

 

 

W wersji z lufą stalową:

 

 

WOC M4A1 [M] w wersji z lufą aluminiową:

 

 

 

W wersji z lufą stalową:

 

 

 

WOC M4A1 [L] w wersji z lufą aluminiową:

 

 

 

 

W wersji z lufą stalową:

 

 

WOC CQB, oznaczenia SF 100m:

 

 

 

 

 

WOC MRE, ze stalową lufą zewnętrzną, oznaczenia SF 100m, identycznie jak w wersji CQB:

 

 

 

WOC M16A4, ze stalową lufą zewnętrzną i oznaczeniami FN:

 

 

 

 

WOC SPR/A, ze stalową lufą zewnętrzną :

 

 

 

 

 

 Oprócz wymienionych replik G&P oferuje również WOC M4 TANK.

 

 

 

 

 

 

Źródło: 

www.gp-web.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Codename666 06.01.2009, h. 22:01 Codename666
Extra, a kiedyś narzekałem na te dodatki od G&P. Dobry użytek z nich zrobili.
Wolf.Tns 06.01.2009, h. 22:11 Wolf.Tns
Moim zdaniem dobry krok Panów G&P. Cena była podana czy mi umknęła ?
zombie_snake 06.01.2009, h. 22:12 zombie_snake
Ten CQB jest boski tylko te oznaczenia SF, no i nadal pozostaje kwesta drogich magów chlip, chlip!
KWIA_TEK 06.01.2009, h. 22:12 KWIA_TEK
Koniec z plasticzanymi WA! Nareszcie gazowe eMki godne uwagi!
sjzmisiek 06.01.2009, h. 22:18 sjzmisiek
i want one
ktoś wie jaka cena?
volf13 06.01.2009, h. 22:19 volf13
Gazowa emka? Potrzeba duuużo gazu, co przynajmniej wpływa na świadomość osoby posiadającej daną replikę; celuje a nie sieje po krzaczorach.
_majster_ 06.01.2009, h. 22:20 _majster_
boskie są - niestety cenowo zabawka dość droga no i zimą do szafy.... aczkolwiek na milsima marzenie

A orientuje się ktoś co do ceny takiego cudeńka ?
volf13 06.01.2009, h. 22:23 volf13
pewnie w okolicach 1400zł jak nie mniej. Do tego dochodzi stałe zapotrzebowanie na gaz + koszta związane z ewentualną naprawą sprzętu (zaworków, uszczelek, systemów itp.) przynajmniej nie potrzeba wymieniać GB )
sjzmisiek 06.01.2009, h. 22:27 sjzmisiek
@volf
m4a1 WA (gazowe , plasticzne) czyli baza tego G&P to ok 1500-1600 więc przygotujmy się na ok 2400 zł minimum
sjzmisiek 06.01.2009, h. 22:37 sjzmisiek
$3
tu jest troszke więcej tych gaziaków niż w newsie
Promant 06.01.2009, h. 22:38 Promant
Cen nie ma, bo to oferta producenta na zamówienie. Gdy jakiś pośrednik zamówi i wystawi do sprzedaży w detalu - wtedy będą ceny.
sjzmisiek 06.01.2009, h. 22:55 sjzmisiek
w opisie na stronie g&p przycziłem:

-WA M4A1 Spare Magazine (50rds)

czyli 2 magi w pudle z gaziakiem ?
uzi43 06.01.2009, h. 23:00 uzi43
Ale ładne eMeczki Chce tą ostatnią
Fear Factor 06.01.2009, h. 23:01 Fear Factor
Colt Commando jest przepiękny. Zwarty i z klasą.
Jackall37 06.01.2009, h. 23:14 Jackall37
A co takiego drogiego w gazie ?

Jak się kupuje GreenGaz w butelkach po 4 dychy, to jest drogo - do "dużych" gaziaków istnieją takie gadżety:
$3

Cena propanu to kilka (2-4) zł/litr*, a strzałów można oddać tyle co z całej butelki GG (tylko przesmarować mechanizm od czasu do czasu trzeba).

A, że lowcapy to nawet lepiej - może rzeczywiście ludzie z gaziakami bardziej cenią pojedyńcze strzały - i dobrze.



Same eMki G&P GBB to duży krok naprzód - ciekawe rzeczywiście jak bedzie z ceną, ale i tak GBB to wciąż nowość. Ceny prędzej czy później muszą zacząć spadać.


*O ile GAZPROM nie zakończy tej euforii
KWIA_TEK 06.01.2009, h. 23:29 KWIA_TEK
Adapter fajna rzecz. Ale jest napisane, że używając tego cuda tracimy gwarancję. Replika ponad 2000 zeta (min.), magi (min. 6 sztuk) ponad 1500 zł... utrata gwarancji na 3500 zł - bezcenne
cooler404 06.01.2009, h. 23:57 cooler404
"Cena propanu to kilka (2-4) zł/litr*"

Dla scislosci 36.60zl za 400g :]
men3L 07.01.2009, h. 11:49 men3L
Moim zdaniem używanie propanu może spowodować częstsze wymiany uszczelek i regulacje zaworów, wiesz jakbym miał z każdą jedną uszczelką oddawać na gware to by mnie trafiło, wolałbym sam nauczyć się to wymieniać, wtedy po kij mi gwarancja?
Prezes_____ 07.01.2009, h. 15:59 Prezes_____
Genialne te emki, teraz mogę zacząć zbierać walute, postarai się, gratulacje, nie zawiedliście mnie
Jackall37 07.01.2009, h. 16:08 Jackall37
@cooler404

"Dla scislosci 36.60zl za 400g :]"

dzieki za informacje - przeczytaj jeszcze raz to, co napisałem



Gwarancja gwarancją - ja tam nigdy gwarancji na swoje zabawki nie miałem (bo w HK gwarancja mnie nie urządza - wolę zapłacić kilka zł za część niż kilkadziesiąd USD za przesyłkę do Chin), a wiele tańsze nie były

Ciekwi mnie przy tym jak sprawdza się czy magi były nabijane z butelki GG, czy z adaptera (może jakiś napromieniowany jest).

@men3L

Jak się wszystko porządnie smaruje kiedy trzeba, to nie ma problemów - GG zależnie od producenta też nie zawsze jest dobry - niektórzy walą mniej a inni więcej silikonu.

Zresztą magi i tak niedługo stanieją - RA-Tech już od dawna zapowiada swój "fair price m4 mag"


I tak wolę mój AKM - też wkrótce będzie na gaz
cooler404 07.01.2009, h. 19:04 cooler404
Widze co napisales, ale nie wiem skad wziales informacje o cenie.
Ja mowie o cenie butli Propanu technicznego ( nie green gazu ze sklepu asg ).
Sam uzywalem przez dluzszy czas.
Teraz zostal mi adapter ktory mam na sprzedaz swoja droga
Jackall37 07.01.2009, h. 22:08 Jackall37
$3

$3

I tak drogo mają, bo 4,90 zł/kg


To, co Ty kupiłeś to bytla 400 g do lutowania - cechuje się kosmiczną ceną i zerową opłacalnością, bo GG jest tańszy
cooler404 07.01.2009, h. 23:01 cooler404
starczal na duzo dluzej niz gg i mial wieksze cisnienie

No tak, butla 11kg na strzelance to jest to
Jackall37 08.01.2009, h. 15:15 Jackall37
Ja używam turystycznej butli 0,5 kg propan i nie narzekam, a napełniam ją z dużej butli 11 kg, bo nie chce mi się co tydzień jeździć do rozlewni.

Starcza na kilka tysięcy kulek, a całość kosztuje mnie właśnie 3-4 zł za "butelkę".
specnatz69 08.01.2009, h. 23:22 specnatz69
ale propan chyba bardzo smierdi i potem smierdzą repliki czy macie jakis specjalny ten propan?