Daj cynk
Reklama

Aktualności

Różności c.d.

Aktualności, 05.01.2009, h. 23:05, dodał: Promant
21

Madbull: wzmacniacze Noveske CW. King Arms: fronty CASV-M. Echo1 USA: reklama oferty ASG na rok 2009. VFC: AKM/AKMS już wkrótce.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Madbull wprowadziła na rynek wzmacniacze w formie urządzeń wylotowych na gwint "+": Noveske KFH oraz KX3, CW. Dostępne są na stronie RedWolf Airsoft w cenie 35USD.

 

 

 

King Arms włączył do nowości na swojej stronie firmowej fronty CASV-M, wykonane z aluminium.

 

 

 

Waga: 600g. Fronty będą dostępne w wersjach kolorystycznych: czarnej, oliwkowej oraz DE.

 

 

 

 

Echo1 USA opublikowało plakat reklamowy prezentujący ofertę replik tej firmy na rok 2009.

 

 

Na głównej stronie internetowej firmy Vega Force Company pojawiła się opcja coming soon dotycząca replik AKM/AKMS. Oznacza to zwykle, że repliki będą już wkrótce dostępne w sprzedaży.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła: 

www.redwolfairsoft.com

www.kingarms.com 

www.echo1usa.com

www.gb-tech.com.tw

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Morn 05.01.2009, h. 23:20 Morn
plakat wygląda co najmniej okazale ;]
Śliczne te AKM, ciekawe tylko jak będzie z łamliwością tej składanej kolby...
radzio2k 05.01.2009, h. 23:24 radzio2k
Echo1
madame_commando 05.01.2009, h. 23:24 madame_commando
Wykonanie wydaje się być ładne... obejrzałabym to z bliska... o AKM/AKMS mówię.
Karol_K 05.01.2009, h. 23:24 Karol_K
szkoda żę MP40 by tak strasznie wyglądał z tym wzmacniaczem ...
Jackall37 05.01.2009, h. 23:56 Jackall37
Nareszcie prawdziwy AKM - ładna im wyszła oksyda, taka szarawa troszkę - tak jak być powinno

@Morn

ŁAMLIWOŚCIĄ KOLBY W VFC ??!!

To NIE jest Cyma !
Kamil 05.01.2009, h. 23:58 Kamil
VFC robi kolbę wg. własnego projektu, więc łamać się toto nie będzie.
Kosmo 06.01.2009, h. 00:03 Kosmo
Dopiero jak na jednym zdjęciu zobaczyłem HK416 i G36 zauważyłem że te 2 rodzaje broni są do siebie bardzo podobne. Aż dziw.
Jackall37 06.01.2009, h. 00:20 Jackall37
Zaraz, bo nie łapię - w czym one są podobne ?

Chyba tylko producent się zgadza.


Skąd nagle taka moda na Noveske ?
yakarov 06.01.2009, h. 00:49 yakarov
@ "Nareszcie prawdziwy AKM - ładna im wyszła oksyda, taka szarawa troszkę - tak jak być powinno"
No nie do końca
Rosyjskie AKM są fosfatowane a następnie pokrywane miksturą malarską składającą się z z 20 części "kleju" BF-4 i 1 części Nigrosyny. Dlatego jak wychodzą z fabryki maja głęboki ciemny niebiesko-czarny kolor.

AKM jest cudny i wielki plus za kolbę nowszego typu. Jakby jeszcze chwyt w AKMS był sklejkowy to już byłoby super.
Gator 06.01.2009, h. 05:27 Gator
Wreście się doczekałem się AKMS to moge już iść do Airsoftowego Nieba
Convicte 06.01.2009, h. 09:14 Convicte
AKM i AKMS VFC są już dostępne w ofercie WGC w cenach 405$ i 418$.Jeżeli ktoś byłby zainteresowany.
mr-feta 06.01.2009, h. 13:28 mr-feta
W końcu chińczycy zrobili eMke ze stałą rączką transportową, tylko dlaczego body od m16a2 zamontowali w a1? Ważne że idą do przodu, może w końcu zrobią car15, tak jak już kiedyś TM
uzi43 06.01.2009, h. 14:19 uzi43
Czy M14 EBR Echo1 to to samo co KART?
kazik_ 06.01.2009, h. 14:24 kazik_
Hasło Echo brzmi jak kalka hasła HK.
zborekp 06.01.2009, h. 14:51 zborekp
KOlba w AKMS raczej się nie będzie łamać. Prawdopodobnie jest zrobiona z prawdziwej stali jak G&G. łamie się w AKS Cm/Tm
PvG 06.01.2009, h. 16:28 PvG
Ej ja chce ten plakat
sisi 06.01.2009, h. 18:04 sisi
To masz plakat:
$3

Nie całe było zdjęcie.

Mnie interesuje ta wersja CASV-M. Czym się rużni od poprzedniej przez nich robionej. BTW... nigdzie nie mogę kupić wersji DE... :/
graber89 06.01.2009, h. 18:10 graber89
Kosmo - no rzeczywiście dziw bo posiadałem obydwie te repliki i jakoś w niczym nie były podobne

mr-feta - "W końcu chińczycy zrobili eMke ze stałą rączką transportową, tylko dlaczego body od m16a2 zamontowali w a1?" wydaje mi się że tą replikę już dawno JG wyprodukowało...
$3
Germ 06.01.2009, h. 18:54 Germ
To ja poproszę wzmacniacz dźwięku w formie urządzenia ulotowego AKS-74U.
mr-feta 06.01.2009, h. 20:31 mr-feta
Graber89- Chodziło mi o metalowe body, które jak sądze jest założone w replice z plakatu, bo plastikowe jest już daaawno
graber89 06.01.2009, h. 21:52 graber89
Mr-feta nic wcześniej o metal body nie wspomniałeś więc stąd moja uwaga.

Co to za eMka na plakacie echo1, ta w trzeciej linijce od góry, pierwsza od lewej, nad G3 i obok HK416 ?? Zna ktoś jakieś info na jej temat (producent,cena...) ?