Daj cynk
Reklama

Aktualności

Toys & Games HK 2009

Aktualności, 05.01.2009, h. 22:35, dodał: Promant
17

Francuski portal Airsoft News FR zamieścił obszerny fotoreportaż prezentujący najciekawsze stoiska firmowe ASG tegorocznych targów Toys & Games w Hong Kongu.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

W dniu dzisiejszym rozpoczęły się w Hong Kongu, trwające 4 dni, targi Toys & Games 2009. Francuski portal Airsoft News FR zamieścił obszerny fotoreportaż prezentujący cztery najciekawsze, ich zdaniem, stoiska firm ASG przygotowane do tegorocznych targów. Ekspozycja G&G/Top Tech prezentująca całą ofertę na 2009 rok zawiera również świeżo zapowiedziane repliki EBB MP5 Top Tech. 

 

 

 

 

 

G&G SIG oraz Beta Specnaz.

 

 

 

 

 

Zaprezentowano także replikę EBB z serii Eco.

 

 

Ekspozycja firmy King Arms z replikami M7A1, nowymi wesjami M4A1 i M4A1CQB oraz replikami karabinu Galil. Aczkolwiek fotograf uchwycił jedynie kolbę krótszej wersji repliki Galila. 

 

 

 

 

Na jednym ze zdjęć widoczna jest również replika karabinu SIG556.

 

 

Ekspozycja firmy LCT Airsoft: siódme niebo wielbicieli replik AK.

 

 

 

 

 

 

 

I na koniec coś z replik broni krótkiej: ekspozycja firmy KWC.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: 

www.airsoftnews.fr

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
madame_commando 05.01.2009, h. 22:42 madame_commando
Aaach, jakby tam wpaść i pomacać trochę tych MP5, M4A1 i tyyyle AK
CIN3K 05.01.2009, h. 22:46 CIN3K
Gdyby w Polsce takie targi były...
madame_commando 05.01.2009, h. 22:51 madame_commando
Ano... szkoda tych straganów na zlotach militarnych, gdzie niektórzy sprzedają repliki o kilkaset złotych droższe niż w sklepach... : musimy w końcu polecieć do HK ;]
Bardos 05.01.2009, h. 22:51 Bardos
Jak to nie widać Galila, widać go, choć słabo, ale widać.

Pierwsze zdjęcie z produktami KA, lewy górny róg.
Gogin 05.01.2009, h. 23:07 Gogin
Im chodziło raczej o drugie zdjęcie i pewno nie zauważyli jak ten złośliwy galil się schował na zdjęciu ;p.
Promant 05.01.2009, h. 23:08 Promant
Fakt, widać jednego, ale nie widać drugiego, w wersji krótkiej.
cassius 05.01.2009, h. 23:54 cassius
Najpierw oczopląs, a potem orgazm tylko czy to cos zlego?
Stalker 06.01.2009, h. 00:26 Stalker
Nuda - to wszystko już było. Może trochę więcej inwencji?
Cyrek 06.01.2009, h. 10:04 Cyrek
Nie no, dla przykładu SIG'a z KA nie widziałem.
Promant 06.01.2009, h. 12:58 Promant
Też pierwszy raz widzę SIG z KA, na dodatek 556. Nawet żadnych informacji dotąd nie było.
WUZI 06.01.2009, h. 17:42 WUZI
Co robią bazarowe kulki na zdjęciu 4 od dołu ?
happy666 06.01.2009, h. 19:50 happy666
Ale tam tylko sobie stoi granat-pojemnik i kulki zdaje się są białe (wszystkie bazarowe które do tej pory spotkałem nie były białe).
uzi43 06.01.2009, h. 19:59 uzi43
Mam pytanie... Co Ak74 z 2 zdjęcia, i AKM z 3 LCT Airsoft, mają za dziwne gniazda magazynka??
Westie 06.01.2009, h. 20:12 Westie
Niestety nie ma zdjęcia standu A&K z czymś, co wygląda jak reklama klona PTW.
Promant 06.01.2009, h. 20:32 Promant
To nie jest gniazdo tylko, o ile dobrze widzę na zdjęciach, taki patent ułatwiający trafienie magazynkiem w gniazdo...

Przydaje sie niektórym, zwłaszcza po ciemku, w biegu, albo po spożyciu...
fuko 06.01.2009, h. 21:33 fuko
Westie - chodzi ci o tę fotkę?:
$3
Nie wiem czy to A&K bo piszą że cyma ale ta M-ka na zielonym tle rzeczywiście wygląda jak chińska PTW
Homik69 06.01.2009, h. 23:24 Homik69
Te AK cudo !