Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości w chińskich sklepach

Aktualności, 05.01.2009, h. 21:31, dodał: Promant
15

Gunner Airsoft: Well G11 - M11A1 GBB. Ebaybanned: repliki ASG AEG oraz akcesoria produkcji Dboys.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sklep Gunner Airsoft włączył do oferty replikę gas blow back firmy Well, o której zapowiedzi niedawno pisaliśmy w newsach, oznaczoną jako G11 - M11A1. Niestety brak opisu parametrów technicznych. Cena: 65USD. 

 

 

 

Na stronie Ebaybanned pojawiły się, w opcji "coming soon", ciekawe chińskie nowości: repliki ASG AEG oraz akcesoria produkcji firmy Dboys. Zapowiedzi tych produktów były przez nas opisywane w newsach. Replika HK416 Boyi z metalowym korpusem ma w komplecie pojemnik na aku w formie atrapy puszki oraz akumulator. Brak w opisie szczegółów technicznych. Cena: 185USD.

 

 

Replika Dboys rumuńskiego karabinu AIMS, wykonana ze stali. Chwyt drewniany. Chwyt pistoletowy: tworzywo. W komplecie aku. Cena: 148.50USD.

 

 

Metalowy korpus Dboys do repliki HK416. Cena:52.50USD.

 

 

Kolba Knights, typu snajperskiego, do M16. Cena: 48.50USD.

 

 

Replika Dboys M4 z korpusem o grawerowanych oznaczeniach. Cena: 175USD.

 

 

SR15 URX RIS front kit, w cenie: 47.50USD.

 

 

Front produkcji Dboys: Metal KAC RASII, w cenie 45.50USD.

 

 

Boyi KAC SR16 front Kit, w cenie: 45.50USD.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.gunnerairsoft.com

www.ebaybanned.com

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
kosmi 05.01.2009, h. 21:35 kosmi
Ten G11 mnie zachęca do kupna..
uzi43 05.01.2009, h. 21:40 uzi43
Hk416 od Boyi mnie cieszy Ciekawe kiedy w Polsce się pojawi, no i w jakiej cenie...?
LogaN 05.01.2009, h. 21:42 LogaN
Ehh, a już wlazłem w tego newsa z nadziejami na G11 .
FishHunter 05.01.2009, h. 22:00 FishHunter
Mnie cholernie rajcuje ten AIMS!!! Cuudo
slipknotyk 05.01.2009, h. 22:01 slipknotyk
produkty wyglądają dość ciekawie zwłaszcza korp. HK BOYA jak i sama replika m4 dość ciekawie się prezentuje tylko te body w niej czyżby abs?
Odo 05.01.2009, h. 22:19 Odo
FAL'a by zrobili:D A ten AIMS całkiem ładny.
VonHusarz 05.01.2009, h. 22:30 VonHusarz
Boyi nie robi w abeesie
dude1 05.01.2009, h. 22:36 dude1
Ciekawi mnie czy an/peq 2 jest wielkości 1:1 co do oryginału. Na obrazku wyglada jak 1:1... i ciekawe jak z wytrzymałością...
Moses 05.01.2009, h. 22:42 Moses
"kosmi
05-01-2009, 21:35

Ten G11 mnie zachęca do kupna.. "

G11 to byl produkcji HK, to jest M11 i zacznijcie uzywac dobrych oznaczen

ciekawostka
ostatnia linijka oznaczen w body HK
Cal.5.56mmx4.5
cos nie teges
mazi50 05.01.2009, h. 22:54 mazi50
Według oznaczeń na korpusie 416-stki łuska ma 4,5mm xD haha
Do Yunior_5
Well nazwał sobie to M11A1 jako G11 więc wg mnie nie ma błędu w wypowiedzi kosmi'ego
eliasz 05.01.2009, h. 23:15 eliasz
Do Boyu Boyi!
A tak na poważnie widać, że się rozkręcają. Ja tylko czekam na chińskiego SWD i RPK74m
Jackall37 05.01.2009, h. 23:42 Jackall37
Chyba nawet trochę "za ładny" ten AIMS (a przynajmniej na tym zdjęciu) - jeśli będzie wykonany ze starannością tego korpusu ze zdjęcia poniżej, to o skoku jakości można zapomnieć.

A ten dodatkowy pin za selektorem od strony kolby to po co ?
eliasz 06.01.2009, h. 00:52 eliasz
Pin jest bo VFC go ma. I w oryginalnym też tam jest.
Promant 06.01.2009, h. 13:01 Promant
Coś musieli zmienić w oznaczeniach korpusu żeby nie kupować licencji.
Jeśli oznaczenia są zastrzeżone jako całość, a nie pojedyncze napisy na korpusie - to wystarczyło, że ten kaliber zmienili...
Prezes_____ 06.01.2009, h. 16:28 Prezes_____
Ciekawe kiedy zrobią tanie risy do m16, bo wyboru nie ma za dużego, czekamy