Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 20.06.2012, h. 22:03, dodał: Promant
7

Filmy autorstwa Airsoft Taiwan, RedWolf Airsoft, EpicAirsoftHD, Evike.com oraz Pyramyd Airsoft.



Airsoft Taiwan: prezentacja repliki produkcji WE - Beretta SAMURAI EDGE B.Burton Model, strzelającej full auto, którą opisywaliśmy już kilkukrotnie w starszych newsach.

 

 

 

 

 

 

 

 

RedWolf Airsoft: wizyta RWA na targach Airsoft Arms Fair 2012, w Coventry, w Wielkiej Brytanii.

 

 

 

 

 

 

 

 

EpicAirsoftHD: prezentacja repliki TM Desert Eagle.

 

 

 

 

 

 

 

 

Evike.com: kolejna prezentacja pistoletu GBB Barry Burton Biohazard M9 (S.T.A.R.S. Raccoon Team), będącego repliką broni znanej z filmowej serii Resident Evil.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pyramyd Airsoft: karabin firmy ARES - Accuracy International AW338.

 

 

 

 

 

 

 

 

Pyramyd Airsoft: prototyp repliki Elite Force M4 CQC AEG.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
OFF 20.06.2012, h. 22:40 OFF
DE <3 I'm in love :)
sjzmisiek 21.06.2012, h. 06:32 sjzmisiek
akcent tego gościa mnie dobija..."pestol" wtf?
W sumie to oni mówili po angielsku zanim jeszcze twoi przodkowie zaczęli chodzić po ziemii, więc pytanie brzmi: czemu się czepiasz?
Noir 21.06.2012, h. 14:20 Noir
Tylko proszę nie zaczynać tu słownych przepychanek.
Promant 21.06.2012, h. 20:40 Promant
@ Noir
Tak się składa, że znam rdzennego anglika który ponad 50 lat mówi w swoim ojczystym języku i wcale aż tak przesadnie nie zaciąga... może w innych regionach ich kraju mówią w ten sposób, niech sobie mówią, nie obchodzi mnie to aż tak, a to ,że mi sie nie podoba, to tylko moje zadnie więc równie dobrze ja moge zadać pytanie: "czemu się czepiasz"? i to w taki sposób, mogłeś napisać, że np. Tobie się podoba i by było po sprawie, na moje oko ten twój post niewiele wnosi (być może i mój obecny post też nie jest konieczny)... nie mam zamiaru się kłucić na ten temat z Tobą czy z innymi użytkownikami forum bo to raczej bez sensu
btw
Nie zmienia to faktu, że recenzja jest rzetelna i obszerna, akcent zniose jeśli będą tak prowadzili wszystkie swoje opisy ;)
tyle odemnie w temacie
sjzmisiek 22.06.2012, h. 07:15 sjzmisiek