Daj cynk
Reklama

Aktualności

Garść informacji c.d.

Aktualności, 04.01.2009, h. 16:31, dodał: Promant
48

Madbull: adapter 14mm do plastikowych butelek. Nowe produkty na stronie AirSoft Global: ASG AEG KA M7A1 DE (preorder), KA AN/PEQ-15 Battery Case oraz drewniane okładziny chwytu do repliki Tokyo Marui GBB Desert Eagle .50AE.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Madbull, bawiąc się koncepcją tzw. tłumika dla ubogich, poszukiwała również możliwości stworzenia najtańszego i najsilniejszego wzmacniacza dżwięku strzału repliki. Pisaliśmy o tym w newsach jakiś czas temu. Najtańszy sposób zrobienia tłumika dżwięku, wykorzystywany w broni ostrej polega na zamocowaniu, na lufie, plastikowej butelki. Pomysł jednorazowy, ale dość skuteczny.

 

 

Okazało się, że identyczny tłumik z plastikowej butelki, ale oczywiście z otworem w dnie, można wykorzystać także w replice ASG. Jednocześnie z obciętej w połowie identycznej butelki - można łatwo stworzyć bardzo głośny wzmacniacz dźwięku strzału. Efektem tych prób jest nowy produkt firmy Madbull: adapter 14mm na gwint "-" repliki, który umożliwia... przykręcanie plastikowych butelek.

 

 

Na stronie AirSoft Global pojawiły się produkty firmy King Arms, o których zapowiedziach pisaliśmy niedawno w newsach: KA M7A1 DE oraz KA AN/PEQ-15 Battery Case. Replika Troy M7A1, w kolorze DE, oferowana jest w przedsprzedaży, w cenie 450USD. Replika będzie dostępna w połowie stycznia.

 

 

 

AN/PEQ-15 Battery Case czyli pojemnik aku w formie AN/PEQ-15, posiadający w komplecie akumulator 11.1V 1200mAh 12C Lithium kosztuje 55USD.

 

 

Właściciele replik GBB Desert Eagle .50AE mogą na stronie AG nabyć drewniane okładziny chwytu Carom, dedykowane do tej repliki Tokyo Marui. Cena: 72USD. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła: 

madbullairsoft.com/">www.madbullairsoft.com

www.airsoftglobal.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
FishHunter 04.01.2009, h. 16:36 FishHunter
Hahahaha xD Trza to wypróbować xD

A okładziny do DE mnie się bynajmniej nie podobają
mieciu-saper 04.01.2009, h. 16:36 mieciu-saper
Ja sobie przykręce butleke Sprite ja jestem sprite a wy pragnienie
Yuber 04.01.2009, h. 16:37 Yuber
Ten MadBull chyba oszalał :/
benizo 04.01.2009, h. 16:38 benizo
Ładne to okładzinki do Desert Eagle ale cena zaporowa
uzi43 04.01.2009, h. 16:40 uzi43
Już widzę Deserta z tymi okładzinami i chromowanym szkieletem CUDO!
A pomysł z tymi butelkami jest dziwny xD
zombie_snake 04.01.2009, h. 16:41 zombie_snake
Pamiętam, że Steven Seagal w jakimś filmie zrobił taki tłumik z butelki do Colta 1911
xxDuchuxx 04.01.2009, h. 16:42 xxDuchuxx
Nie oszalał, tylko zrobił całkiem przyjemną rzecz
Powiem szczerze, że z chęcią bym zobaczył kilka takich replik z butelkami na lufie
Można by się pośmiać, i i urozmaicić zabawę
benizo 04.01.2009, h. 16:45 benizo
Z tym szaleństwem to chyba trafiłeś... CRAZY BULL - jak głosi ich plakat
dominafc 04.01.2009, h. 16:54 dominafc
stara sprawa z tymi butelkami, juz z kumplami tak sie bawilismy kiedys, pomyslowe i juz w niejednym filmie wykorzystane
Dragunow 04.01.2009, h. 16:57 Dragunow
Może zrobią adapter na baniaki 5 litrowe xD
KicpA 04.01.2009, h. 17:11 KicpA
Się śmiejcie ale widziałem kiedyś w ofercie dwóch sklepów colty z takimi adapterami oczywiście w wersji ostrej
mysiorov 04.01.2009, h. 17:15 mysiorov
Wystarczy w nakrętce wywiercić/wydłubać odpowiedniej wielkości dziurkę zdjąć tłumik płomienia nałożyć na gwint wcześniej przygotowana nakrętkę tą docisnąć tłumikiem płomienia i już gotowy adapter. W zależności od średnicy tłumika płomienia dobrać odpowiednia butelkę. 5 litrowy baniak też wejdzie wszystko owinąć szmatami żeby było naprawdę fallout`owo
lopez 04.01.2009, h. 17:23 lopez
może i dobre, może i głupie ale cena wyniesie i tak 50zł
wole przykleić butelkę taśma do lufy i będzie też dobre
DennY85 04.01.2009, h. 17:25 DennY85
Ciekawy pomysł z tą butelką, aczkolwiek taniej jest zamontować taki tłumik na taśmę co prawda nie będzie się dobrze trzymał, ale od czego się kupuje całą rolkę
cezii 04.01.2009, h. 17:39 cezii
A butelki są w zestawie? xD
Bodzio90 04.01.2009, h. 17:44 Bodzio90
Czemu w ameryce to jest nielegalne?
noah 04.01.2009, h. 18:06 noah
Co jest nielegalne?!
Jangi 04.01.2009, h. 18:30 Jangi
Robienie butelkowych tłumików.
Herman 04.01.2009, h. 18:33 Herman
Pisze tak na plakacie.
hary934 04.01.2009, h. 18:38 hary934
Mają pustą butelke po 1l ''tajgerze'' mamy już sprawdzony tłumik typu QD Nawet tłumika płomienia nie trzeba odkręcać!
chochol 04.01.2009, h. 18:39 chochol
bo w ameryce wogole nie mozna stosowac tlumikow, nawet w airsofcie takie przepisy, taki kraj.
cassius 04.01.2009, h. 18:39 cassius
przesada, 200zł za 2profilowane kawałeczki drewna z malym grawerunkiem... Niektorzy to nie wiedza na czym dupe wozic ;p
hary934 04.01.2009, h. 18:40 hary934
Pewnie chodzi tu o kolor końcówki
Herman 04.01.2009, h. 18:44 Herman
W Polsce też nie można.
KWIA_TEK 04.01.2009, h. 18:49 KWIA_TEK
MadBull mógł poczekać z tą informacją do pierwszego kwietnia
dzanas 04.01.2009, h. 19:05 dzanas
jak dla mnie ...zbędny element ...i "trzepanie" kasy ":/
Amfanatik 04.01.2009, h. 19:09 Amfanatik
Na ten adapter mam jeden komentarz:

xDDDDDDDDDDDDDDDD

ps. Ide sprawdzić czy rzeczywiście aż takie fajne, że zrobili gadżet i mają nadzieje na to... że ludzie to kupią. <poszedł majsterkować>
gadzinka 04.01.2009, h. 19:31 gadzinka
Okładziny są piękne moim zdaniem.
A Ciekawe jak będą się sprawować te buteleczki...
Niedługo do sklepów pewnie trafi pepsi w woodlandzie żeby było można zrobić z niej tłumik... xD
NAPEK 04.01.2009, h. 19:57 NAPEK
Okładziny super.
" Tłumik " wypasiony icon_razz.gif
Cyrek 04.01.2009, h. 20:51 Cyrek
Herman, czego w Polsce nie można? Stosować tłumików w ASG?
maxavelli 04.01.2009, h. 21:33 maxavelli
I pewnie cena adaptera PET wyniesie 400 PLN ;-P... Jesli MadBull bawi sie koncepcja taniego airsoftu to nie widze tej przelotk iw cenie wiekszej niz 20 PLN.
Cyrek 04.01.2009, h. 22:24 Cyrek
Dokładnie, za 60zł można już mieć tłumik z Silesia Factory
Wiewioor 04.01.2009, h. 22:52 Wiewioor
"Guaranteed the craziest ideas in airsoft industry. but it works!" - sami przyznają że szalone, ale skoro używają takiej metody do ostrej broni, to dlaczego nie w AS?
Taki Partizan Covert Ops...
Prezes_____ 05.01.2009, h. 08:05 Prezes_____
Muszę mieć tą przejściówkę, to będzie lans na respie xD
Fall0ut 05.01.2009, h. 08:37 Fall0ut
"adapter 14mm na gwint "-" repliki, który umożliwia... przykręcanie plastikowych butelek. " ... padłem
ale pomysł oryginalny i ciekawy ... niech przeciwnik myśli że nie strzelamy z byle czego (przynajmniej hałasem można go zmylić )
Diablo Szybki1990 05.01.2009, h. 11:06 Diablo Szybki1990
Racja ja też wole czarne.
WUZI 05.01.2009, h. 15:02 WUZI
Eee tam, czarne okładziny są moim zdaniem "the best". Przejściówka rządzi, nie ma co xD. W filmie "Strzelec" bohater posiadał podobnie wykonany tłumik
zavisza 05.01.2009, h. 16:05 zavisza
Zaczynam zbierać butelki, co tam segregowanie śmieci
Już widzę bandę poważnie wyglądających mundurowych z full szpejem i butelką na końcu lufy...
mastah 05.01.2009, h. 16:58 mastah
Kiedyś trzeba będzie na jakimś strzelaniu zobaczyć jak RZECZYWIŚCIE działa ten patent z butelką, bo wygląda na taki sobie.
A co do tego adaptera - im się chyba nudzi w pracy, albo już zbytu nie mają i muszą coś wymyślać.
Pozdro
Fear Factor 05.01.2009, h. 17:31 Fear Factor
Niebawem to wymyślą adapter dla fanów Postala
KWIA_TEK 05.01.2009, h. 17:40 KWIA_TEK
"Madbull gwarancją najbardziej zwariowanych pomysłów na ASG" - dopiero teraz przeczytałem to hasło. Teraz myślę, że to genialne. Badania wskazują, że ludzie odwracają się od reklam. Nie wierzą w reklamy. Dlatego producenci muszą uciekać się do innych sposobów budowania wizerunku firmy i propagowania brendu. Chyba zgodzicie się ze mną, że nikt o zdrowych zmysłach nie przypnie sobie do repliki butelki po HopColi. Adapter co najwyżej kupi się w prezencie jako jajcarski gadżet dla kolegi. Ale ten pomysł na adapter sprawia, że od kilku dni o tym rozmawiamy. Rozmawiamy o adapterze ale pośrednio o firmie MADBULL! "Wiesz, to robi ta firma - jak ona się nazywa - no, ta co zrobiła ten idiotyczny adapter... aaa, Madbull" Naprawdę jestem pod wrażeniem.
ireabe 05.01.2009, h. 19:36 ireabe
Czyżby producentom zaczynało brakować pomysłów?
Promant 05.01.2009, h. 20:39 Promant
Jeszcze jeden przepis na tłumik z kota - i wszyscy piszący na ten temat dostaną blokadę komentów w prezencie.
Brakuje tylko żeby jakaś przypadkowa osoba, czytając te bzdury, pomyślała, że tu faktycznie jakis debil chce krzywdzić jakieś zwierzę.

Pomyślcie czasem jaki wydźwięk dla czytających ma lub może mieć to co piszecie.
vaderski 05.01.2009, h. 20:49 vaderski
a czy "analizował" ktoś budowę PET'a? denko centralnie jest bardzo grube więc raczej cienki będzie efekt strzelania z tego
Charlie 05.01.2009, h. 20:52 Charlie
Ja bym tam wolał adapter na puszki... Puszek mam więcej niż petów. Poza tym chce aby moja replika dalej była "full metal" a nie z jakim plastikiem :/ Trzeba popracować nad tłumikami z rurek PCV xD
Promant 05.01.2009, h. 23:13 Promant
"a czy "analizował" ktoś budowę PET'a? denko centralnie jest bardzo grube więc raczej cienki będzie efekt strzelania z tego "

Zamierzasz strzelać przez denko? Ciekawe.
Diabl0 06.01.2009, h. 00:33 Diabl0
Mi litrowa pepsi idealnie pasuje na flashhider w gietce. Nie testowałem jeszcze tłumika (to denko jest cholernie grube i o mało co się nie pociąłem próbując zrobić nożem dziurkę), ale "wzmacniacz" działa całkiem przyzwoicie - odgłos strzału jest wyraźnie głośniejszy. Jutro próby z butelkami 1,5, 2l i 2,5l

No, i przy okazji kolejny argument w wojnie pepsi - coca cola. Czerwony gorzej się maskuje