Daj cynk
Reklama

Aktualności

Konwersje

Aktualności, 02.01.2009, h. 17:24, dodał: Promant
13

SOCOM Gear: zestawy DD RAS Rail już dostępne. King Arms: front Troy 4". Silesia Factory: konwersja do M4.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapowiadane przez SOCOM Gear zestawy Daniel Defense RAS Rail są już dostępne na stronie firmy. W limitowanej edycji znalazły się dwie wersje frontu DD: 7" i 9".

 

 

 

 

 

 

Niedawno anonsowany produkt firmy King Arms, front typu CQB Troy 4", trafił już na rynek. Front oferowany jest np. na stronie AirSoft Global, w cenie 99USD. W komplecie znajduje się: front RIS 4" z pierścieniem, lufa zewnętrzna, tłumik płomienia i elementy montażowe. 

 

 

Konwersja firmy Silesia Factory do replik M4, o której prototypie pisaliśmy w newsach, jest dostępna na stronie firmy w dwóch wersjach: konwersja frontu oraz konwersja plus optyka. Sam zestaw  konwersyjny zawiera: frontgrip, pierścień centrujący, przedłużenie lufy oraz tłumik płomienia. Kosztuje 220PLN.

 

 

 

W drugiej wersji, obok wymienionych elementów, konwersja zawiera również optykę: lunetę 6-24x50 AOE i pierścienie montażowe. Cena: 399PLN.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.socomgear.com 

www.airsoftglobal.com

www.silesia-factory.pl

 

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
FishHunter 02.01.2009, h. 17:40 FishHunter
Z całego tego zestawu najbardziej podoba mi się luneta Tak czy siak fajnie że polski rynek bierze się za tego typu części - będzie można zaopatrywać się w części polskiej produkcji (G&H, Silesia Factory)
Cyrek 02.01.2009, h. 17:57 Cyrek
Ładnie by wyglądało z krótkim magiem i stałą kolbą. Mogliby też dać szynę pod dwójnóg.
Viking 02.01.2009, h. 17:57 Viking
no fakt luneta fajna i znowu rzeczy do emek wiem marudze ;D ale tak serio... czy nie mogli by zrobic np granatnika do G3 ?
men3L 02.01.2009, h. 18:33 men3L
Za mały zbyt = duża cena.
Promant 02.01.2009, h. 18:52 Promant
Taak, bo na już produkowane granatniki jest taki niesamowity popyt, że aż się opłaca robić kolejny...
poldeck 02.01.2009, h. 19:05 poldeck
Ale to nie jest free float!
Promant 02.01.2009, h. 19:15 Promant
A gdzie było powiedziane, że jest? Nawet lepiej, bo stabilniejsze.
Gator 02.01.2009, h. 19:56 Gator
Mogliby zrobić konwersje do G3 lub innej do repliki
Moses 02.01.2009, h. 22:50 Moses
"Gator
02-01-2009, 19:56

Mogliby zrobić konwersje do G3 lub innej do repliki"

Jak to spiewal Kaziu Staszewski, nie moge zyc bez narzekania.........
Mogli by zrobic, mogli byz zrobic konwersje z AK do Beryla i z UZI do miniguna i jeszcze kilka innych rzeczy, ale nie robia. jezeli masz takie zyczenie to napisz do nich a nie tutaj lamentujesz.
thor_ 03.01.2009, h. 00:02 thor_
Tej klasy lunety kręcą się cenowo w okolicach 150-250 PLNów. Więc spoko. Co do samej repliki z tą konwersją to idealnie by wyglądała na body od jakiegoś SR25
happy666 03.01.2009, h. 00:19 happy666
Sory thor_, ale sam sobie odpowiedziałem na moje pytanie sprawdzając lunetę o dokładnie takich samych parametrach na allegro, kosztowała chyba 40 zł więcej i stwierdziłem, że taka różnica cen jest dopuszczalna (ze względu na cene hurtową, zdaje się) więc postanowiłem usunąć moj komentarz
lemonzawodowiec 03.01.2009, h. 21:56 lemonzawodowiec
Ale dwojnog do tego frontu ujdzie zamontowac? Z tego co widze (a na komorce widac malo) chyba sie na to nie zanosi, czyz nie?
thor_ 05.01.2009, h. 17:32 thor_
Mogli nie przewidzieć takiego szczegółu jak "szczelina" w dolnej części "chłodnicy/gripa" w która wsuwa się mocowanie bipodu. Ale z drugiej strony nie widze problemu samemu sobie nawiercić otwór i zamocować dwójnóg. Tyle, że wtedy nie ma możliwości regulacji jego położenia.