Daj cynk
Reklama

Aktualności

Różności

Aktualności, 02.01.2009, h. 16:25, dodał: Promant
19

ASG AEG M4 SOPMOD EBB firmy Tokyo Marui - już w sprzedaży. Nowy gearbox firmy Systema, Revolution, trafił do dystrybucji. King Arms: Troy M7A1 DE.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nowa replika firmy Tokyo Marui: EBB M4 SOPMOD jest już dostępna w sprzedaży. Szybciej niż na WGC, gdzie nadal trwa preorder, replikę zaoferował sklep eHobby Asia. Cena: 496USD.

 

 

Najnowszy gearbox firmy Systema: Revolution - również trafił do dystrybucji. GBR pojawił się na rynku amerykańskim, w ofercie Airsoft Atlanta. Dostępne są cztery wersje, każda z nowym typem silnika w komplecie. Wersja dedykowana do M4, GBR M110, kosztuje 460USD. Pozostałe 3 wersje dedykowane są do M16: GBR M130 [470USD], GBR M150 [480USD] oraz GBR M160 [490USD].

 

 

Firma King Arms zapowiedziała na swojej stronie nową wersję repliki AEG Troy M7A1 posiadającą część elementów w kolorze DE. Korpus, lufa zewnętrzna, tłumik płomienia i język spustowy zachowały pierwotny kolor. Front z chwytem, grip, kolba, magazynek, osłona spustu oraz mechaniczne przyrządy celownicze wykonane są w kolorze dark earth.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.shop.ehobbyasia.com

www.airsoftatlanta.com

www.kingarms.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Prezes_____ 02.01.2009, h. 16:48 Prezes_____
łuułuułu, nawet do przyszłych świąt na tą TM nie dozbieram, mogłoby być tańsze
Bardos 02.01.2009, h. 16:49 Bardos
Nie przesadzaj, w końcu to TM.
Lemur20 02.01.2009, h. 16:53 Lemur20
W Polsce będzie dostępne w cenie 1999 zł.
Krabii 02.01.2009, h. 16:57 Krabii
Te 20$ różnicy między M130 a M160 pięknie pokazuje jak systema zawyżyła cenę tego Rewolution:/
Bodzio90 02.01.2009, h. 17:04 Bodzio90
sopmod <3
radzio2k 02.01.2009, h. 19:34 radzio2k
Oooo patrzcie- znowu eMka - z niecierpliwością czekam na jej recenzję, opisy, testy itp.
Gator 02.01.2009, h. 19:42 Gator
kolejna emka to czekam na jakiegoś Kałaszka lub MP5 albo coś niezwykłego
Germ 02.01.2009, h. 19:48 Germ
Kolejna emka. Ale za to jaka!
cassius 02.01.2009, h. 20:23 cassius
Mrr... oby do nastepnych swiat sie dozbierało na to M4. Szkoda ze do tego jeszcze bedzie trzeba do tego dokupic baterie + ladowarke
Promant 02.01.2009, h. 20:43 Promant
Tak gwoli wyjaśnienia - gdyż kilka osób jeszcze nie zauważyło: komentarze w stylu "pierwszy", "znowu emka", zrobiliby beryla" i inne tego typu, równie wiele wnoszące do doskusji o temacie newsa, skutkują ostrzeżeniem. Ponowne zlekceważenie ostrzeżenia - powoduje blokadę możliwości komentowania.

Poziom komentarzy i tak pozostawia wiele do życzenia. Ale to WMasg, nie onet czy forum tanich militariów. Dlatego staramy się ten poziom utrzymać powyżej poziomu g... znaczy: onetu.

Tym razem wyjaśnienie. Następnym razem już nie będzie wyjaśnień.
Karol_K 02.01.2009, h. 21:50 Karol_K
No dobrze zrobili nowy GB ale tak naprawdę nic nowego w nim nie ma , jakby był ze stali to to innego faktycznie jakaś rewolucja by to byłą tak ? tyle że mocniejszy silnik i tyle...
Kukiee 02.01.2009, h. 22:11 Kukiee
Mi się ta emka baaaardzo podoba. Ale tj nowy GB. Nie ma do niego narazie części. Więc w razie awarii (wiem to TM i raczej takich numerow nie będzie wiele, ale jednak) części będa drogie lub nawet ciężko dostępne. Nie mówie o tuningu, przynajmniej ja bym tego nie zrobił

Jakbym coś źle napisał, to najlepiej jakby mnie ktoś mądry poprawił.
Promant 02.01.2009, h. 22:30 Promant
Obawiam się, że prędzej niź GB sypnie się EBB w TM
Moses 02.01.2009, h. 22:44 Moses
Pozyjemy zobaczymy. Dla mnie jest to dobra alternatywa (bo tansza w porownaniu do PTW i mam nadzieje mniej problemowa niz MTW. Jezdnym slowem jestem napalony na nia jak arab na kurs pilotazu Co do czesci to wiekszaosc bebechow w gb powinna byc kompatybilna z V2, zadnej wiekszej rewolucji tam nie ma oprocz stsremu EBB
cziman 03.01.2009, h. 19:12 cziman
Heh, ja mam nieco inne rozumienie realizmu niż skośnoocy.

Ciekawe zestawienie - z jednej strony mamy innowację TM. Wprowadzili latający pierdolnik który swoim anorektycznym brzęczeniem ma bardziej symulować broń palną. Z kolei systema opracowała design który wprawdzie nie dodaje nam ani suwającej się blaszki ani nawet głośniczka który odtwarza odgłosy strzału z counter strike'a, ale pozwala strzelać niezawodniej i celniej na dalsze odległości.

Jak dla mnie bardziej liczy się te drugie, mimo że cena jest grubo przesadzona.
Moses 03.01.2009, h. 22:36 Moses
Cziman nikt z nas nie wie czy Blowback w TMce bedzie latajaca blaszka czy moze bedzie to cos innego. poki co jak dla mnie to wlasnie systema z ich elektronika jest latajacym pierdolnikiem. A dzwiek strzalu masz w PTW taki sam jak w kazdym innym aegu
cziman 05.01.2009, h. 19:04 cziman
Przecież nie tak dawno był filmik pokazujący jak działa TMowski blowback. Działa.. żałośnie. Takie GBB inokatsu chociaż daje milutki masażyk przy auto, a TM? Ich superwytrzymałe łożyska z plastiku i hiperprecyzyjne zębatki z przetopionej armatury przy wyższym obciążeniu długo nie pociągną.

Jak dla mnie realizm to to, że mając dany środek pozoracji walki - tutaj replikę ASG - jej wynik i przebieg byłby maksymalnie zbliżony do sytuacji z użyciem broni palnej. Latający pierdolnik TMa nie ma wpływu na wynik walki. Dodatkowy zasięg i reakcja spustu systemy tak.
vip3r 06.01.2009, h. 15:42 vip3r
@cziman - jeżeli mówisz o filmie który był na wmasg to akurat BB z TM był tam znacznie lepszy

co do wytrzymałości TM to znowu robi się coraz więcej "znawców"... - mam/miałem dużo replik i jakoś żaden TM, nawet ze zmienioną sprężyną na mocniejszą (M120), nigdy mi się nie zepsuł.
za to chinole, z cały szacunkiem dla nich bo znacznie spopularyzowały ASG w naszym kraju i pozwoliły na naprawdę okazałe prywatne kolekcje, po roku nie trzymają już parametrów (nie mówię już nawet jak częśto sie psują).

fakt że do tuningu przydałyby się mocnejsze części ale w stok wierzę , a pozatym że to TM to pewnie i tak zaraz SYSTEMA czy Guarder wypuści części.


dla mnie więc ten TM jest dużym wydarzeniem - to krok do przodu po dość długiej przerwie w innowacjach.

co do latającej blaszki - wydawało mi się ze miała być "symulacja odrzutu" czyli pewnie ciężarek którego ruch czuć będzie na ramieniu - czy to potrzebne do gry? raczej nie, a nawet pewnie przeszkadza, ale na tym polega BlowBack, w pistoletach też nie jest potrzebny a jednak raczej każdy woli z BB, nie?
Ragi 06.01.2009, h. 19:14 Ragi
vip3r: dźwięk GBB w replikach pistoletów czy replikach karabinów to całkiem co innego niż EBB; to pierwsze dodaje klimatu dźwiękiem strzału i 'kopem', to drugie moim zdaniem denerwuje.