Daj cynk
Reklama

Aktualności

Systema PTW: Super Max

Aktualności, 01.01.2009, h. 23:45, dodał: Promant
60

Replika ASG AEG M4A1 Systema PTW: Super Max, najwyższy model w tej klasie replik, jest już dostępna na naszym rynku.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Replika AEG M4A1 PTW Super Max, która stanowi najnowsze dokonanie firmy Systema w zakresie Professional Training Weapon, jest już dostępna na naszym rynku. Replikę włączył do swojej oferty sklep ASG Shop.

 

 

 

Tworząc replikę Super Max firma Systema wykorzystała najnowsze rozwiązania, które zostały oparte na doświadczeniach zgromadzonych w pracach nad poprzednimi wersjami PTW. Replika posiada wszystkie cechy wersji PTW MAX.

 

 

 

Dodatkowo PTW Super Max ma stockowo zamontowany najmocniejszy [srebrny] cylinder Systemy: M165. Cylinder pokryty jest teflonem (PTFE). Replika posiada również nowe zębatki z przełożeniem zredukowanym o 20% oraz nowy, ulepszony silnik, wraz ze szczotkami z 30% domieszką srebra.

 

 

 

Srebrny cylinder M165 generuje prędkość początkową rzędu 540fps. Cena repliki Super Max: 5599PLN.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.asgshop.pl 

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Yautja 01.01.2009, h. 23:46 Yautja
Cena trochę zaporowa
GTI 01.01.2009, h. 23:46 GTI
Replika świetna bardzo mi się podoba jak większości pewnie graczy,
Jedynie prędkości wylotowe tego rządu przy karabinkach szturmowych troszkę niepokoją.
Genneth 01.01.2009, h. 23:47 Genneth
Może i zaporowa ale na pewno adekwatna do tego, co otrzymujemy.
GTI 01.01.2009, h. 23:55 GTI
Z kąd masz taką pewność że replika jest warta 5599zl ?
Small_Hunter 01.01.2009, h. 23:58 Small_Hunter
600zł róznicy pomiędzy MAX i 1700zł pomiędzy Chalange Kit MAX za 20 fps różnicy... Tak wiem- kolejne bajery w środku- zębatki które wczesniej i tak się nie psuły i szczotki. Realnie w terenie tak nie widzę różnicy pomiędzy modelami '07 i '08 (oprucz tego że w '07 szczotki nie padają...). Chyba jednak zostane przy moim MAXie Zamiast mocniejszych cylindrów mogli by w końcu zrobić coś z magazynkami które trzeba czyścić po kazdej strzelance...
noah 02.01.2009, h. 00:00 noah
PTW? Nie dziękuje...
Sledzikmaster 02.01.2009, h. 00:12 Sledzikmaster
No to fajna baza na snajperkę
Crock8 02.01.2009, h. 00:17 Crock8
Piszą że to ma 600 + fps a nie 500... Dziwne
Gator 02.01.2009, h. 00:25 Gator
Za wysoka cena i prędkość jak dla mnie. Prędkość dobra na zieloną taktyke nie na CQB
Jano 02.01.2009, h. 00:26 Jano
Cena, ceną pamiętajcie że PTW zostało stworzone głównie dla służb mundurowych, a nie na rynek airsoftowy (choć nie zaprzeczam używanie tej repliki u nas)...

Więc nie ma się co krzywić
Small_Hunter 02.01.2009, h. 01:11 Small_Hunter
Jano- na rynek wojskowy jest MilLe które ma max M130. Gen3, Max, Max2 i SuperMax to zabawki na rynek cywilny...
Cena z pewnością z palca wyssana nie jest- wiadomo że materiały kosztują a i zarobić trzeba, ale realnie, w porównaniu z Max'em płacimy chyba głównie za luksus posiadania dopisku "super" na body... bo nie wiem czy spust może reagować szybciej a niezawodność bebechów być wyższa...
Swoją drogą chrono w asgshopie chyba jakoś dziwnie działa bo jak chronowaliśmy 5 systemek na 3 róznych chronometrach to wychodziło:
350 na czarnym, 390 na niesieskim 480 na złotym... więc może i tu podają -40/50fps
cassius 02.01.2009, h. 01:33 cassius
Ciekawe ile w US kosztuje cywilna m4 . Cena kosmiczna i szczerze nie wiem czy dla ASG shopu to dobra inwestycja... Czy ludzie to kupują? Już bym wolal nowego Maruica ;p
kozaq 02.01.2009, h. 01:33 kozaq
No to czekamy juz tylko na mp5 na m170, oczywiscie szczotki silnika maja zawierac minimum 30% uranu w stopie ;]
Zelber 02.01.2009, h. 02:03 Zelber
Replika za 6k i brak trademarków;/
P.S m4 armalite kosztuje w usa około 1000 usd...
Kubaforge 02.01.2009, h. 02:34 Kubaforge
Śliczne trejdmarki

następna wersja będzie się nazywać SUPER MAX EXTRA LANS
Chaves 02.01.2009, h. 08:10 Chaves
Szkoda, że nie mam na zbyciu 5,6 tys zł.

Kupił bym sobie samochód...
Shadus 02.01.2009, h. 08:57 Shadus
Nie no ładne to PTW nawet...ale za tą cenę kupiłem moje E34
Prezes_____ 02.01.2009, h. 09:03 Prezes_____
miód, cud, malina, ale za takie pieniądze trzeba się zastanowić czy warto
miloslupsk 02.01.2009, h. 09:20 miloslupsk
SuperMax na zewnątrz nie różni się niczym od wersji chociażby MAX 2008 więc nie rozumiem zachwytu nad tą wersją. Takim samym "cudem" są poprzednie wersje. Faktem jednak jest, że faktycznie PTW w swoim działaniu, wyglądzie i innych cechach konstrukcyjno-użytkowych stanowi pewien odmienny, wspaniały level airsoftu. Kilka poprawek przy silniku, wciskanie kitu o zębatkach oraz cylinder dający nieco ponad 20 FPS więcej niż moja (chyba, że to błąd w opisie gdyż przy tym srebrnym cylindrze wartość powinna kręcić się koło 580 FPS) wersja jak dla mnie nie są warte aby płacić 1500 zł więcej niż za MAX v.2008. Jedno jednak łączy te wersje i zostało nie zmienione. Szpetne logo i sztumskie napisy
KWIA_TEK 02.01.2009, h. 10:39 KWIA_TEK
Mam Systeme Max. Na dwóch z sześciu strzelanek, na których byłem coś się z nią stało. Strach pomyśleć jak "niezawodna" będzie SUPER MAX. Maszynki Gilette też mają 5 ostrzy (zaczynali od dwóch) ale wcale lepiej nie golą Żeby tylko starczyło miejsca na body na kolejne "SUPER" słowa.
Promant 02.01.2009, h. 10:55 Promant
Wartość prędkości początkowej podał ASG Shop jako mierzoną na chrono. Więc jeśli jest to błąd - wynikł w pomiarze lub opisie.
ANAKONDA 02.01.2009, h. 10:59 ANAKONDA
Cena zaporowa. Porównajcie sobie z na przykład:

$3

$3

HK G3A3 za 3700 zł.
Jackall37 02.01.2009, h. 11:05 Jackall37
Nie - następna będzie "SYSTEMA ProTW ULTRA M.A.X. Xtreme"

I tak rozkładanie, czyszczenie i blowback w M.T.W. Inokatsu jest 100x bardziej realistyczny niż świst zębatek na polu walki. W PTW raczej nie zdarza się problem zacięcia zamka (już prędzej zacinki zębatek), a usterki broni palnej to też ważny aspekt szkolenia służb mundurowych.

Systema chyba chce się ratować przed nadchodzącą erą GBB, bo sami nie sprzedają NIC do gaziaków. Może nie w Polsce, ale w Azji, gdzie jest kilka razy tyle airsoftowców co tu, gaziaki schodzą jak woda. Jak SYSTEMA nie będzie robić takich lansiarskich kombajnów jak SUPER MAX, to straci rynek.


Nie ma co się oszukiwać - służby mundurowe i tak wybierają do szkolenia np. G&G, bo może nie jest PRO, ale kosztuje $ zamiast $$$$, a strzelać też strzela - na odwzorowaniu nikomu tak nie zależy, bo prawdziwej broni na poligonie nie brakuje.
Lambert 02.01.2009, h. 12:01 Lambert
Niby dlaczego na sprężynie M165 prędkość miałaby być większa..?
Wg podana w opisie jest prawidlowa i prawdziwa.
Nie widzę powodów, dla których warto mieć w szturmówce 540 fpsów...
Promant 02.01.2009, h. 12:06 Promant
600+ miało być w GBR systemy, a nie w PTW SMax, więc nie sądzę, żeby dane sklepu były błędne.
miloslupsk 02.01.2009, h. 12:22 miloslupsk
Lambert. Ok. Zgadzam się lecz tu nie chodzi o to czy my widzimy sens i logikę takiej mocy w szturmówce lecz o upgrade mocowy, który Systema wykonała w tej wersji PTW. Wersja Max była przystosowana dla cylindra czerwonego, którego realne, mierzone osiągi mieszczą się w przedziale 490-520 FPS. Ten owy cylinder zbudowany jest na sprężynie m150. Sprężyna m165 logicznie sumując powinna dać "większy power" niż praktycznie to co osiągają użytkownicy wersji MAX. To właśnie za te ulepszenia i dostosowanie do nich poszczególnych bebechów Japońce chcą z użytkowników zedrzeć SUPER dużą różnicę w porównaniu do wersji MAX. I bardziej w tym miejscu upatrywałbym logicznego pytania: Czy warto dołożyć tak wiele.... za tak niewiele ? Podsumowując: PTW jako replika jest warte swojej ceny i życzę wszystkim aby mogli stać się jej użytkownikami. Jest to replika genialna a ciężko zarobione i wydane na nią pieniądze dają powód do satysfakcji i tego,że posiadamy replikę z najwyższej półki. Dzisiaj nie wróciłbym już do zwykłego Aega (gdybym musiał posiadać tylko jedną replikę). Awarie owszem się zdarzają tak samo jak w mercedesach, które psują się zaraz po wyjechaniu z salonu. Co się tyczy zaś wersji PTW Super Max - uważam, że trzeba czekać aż sporo stanieje (a to trochę potrwa) lub dać sobie spokój i za te pieniądze dopieścić wizualnie wersję MAX.
TYKA 02.01.2009, h. 12:25 TYKA
krótka emka i 540 fps , dziękuje..... do tego snajper powinien mieć jakieś 700 przebitki..
Żałuje że podstawowe zasady AS nie są regulowane przez prawo u nas , bo na pewno znajdzie sie kilku co to kupi..
Dragunow 02.01.2009, h. 12:32 Dragunow
Bardzo mnie cieszy ta cena. Przynajmniej nie zobaczę kogoś nie odpowiedniego z taką mocą...
Codename666 02.01.2009, h. 12:35 Codename666
Wiesz ja np. wolałbym 520fps u doświadczone gracza niż nawet 400 u dzieciaka, który nie zawaha się strzelić z bliskiej odległości albo będzie celował po głowie żeby mieć "head shoot". Gry wypaczają
Ratoll 02.01.2009, h. 12:56 Ratoll
Mądre słowa, TYKA. Pięknie by było, gdyby istniało sensowne prawne ograniczenie mocy repliki, tak jak to ma miejsce np. w Japonii czy U.K.
Wszyscy by mieli repliki zrobione pod limit, każdy miałby praktycznie tyle samo fps. Zacząłby się liczyć skill, bo sprzęt byłby wyrównany.
Marzenia ..
Szarak 02.01.2009, h. 13:04 Szarak
Na szczęście mało który dzieciak ma ponad 5 kafli na zbyciu, więc o nabywanie tej repliki przez młodszych nie mamy chyba co się martwić
H4xor 02.01.2009, h. 13:06 H4xor
Już nie mogę się doczekać mp5 z m210 a na dole podpis
Broń do CQB'a!
Lambert 02.01.2009, h. 13:16 Lambert
@Ratoll: Wiesz... kiedy czytam takie bzdury to myślę sobie, że stajemy się coraz głupsi jako społeczeństwo - głos wołający o limity, ograniczenia a dlaczego..? Bo sami niepotraficie myśleć, przewidywać i podejmować decyzje - robiła to mama, niech teraz ktoś inny moje wy... "baranki"
Kamil 02.01.2009, h. 13:44 Kamil
"Bardzo mnie cieszy ta cena. Przynajmniej nie zobaczę kogoś nie odpowiedniego z taką mocą... "

Omg. Przecież zrobienie tuningu do 500+ fpsów kosztuje połowę ceny PTW albo i mniej...
benizo 02.01.2009, h. 14:02 benizo
Szczerze mówiąc to wolał bym mieć tedemarki SYSTEMA niż oryginalne...
Oznaczenia ostrej ma już 90 % nowych chinoli a SYSTEMA ?
Prestiż sam w sobie, to jak airsoftowy Armani
miloslupsk 02.01.2009, h. 14:04 miloslupsk
U mnie w mieście jest taki lumpeks "Tani Armani" i te oznaczenia, jak dla mnie bardziej pasują właśnie pod ten styl niż ten włoski...heheh. No ale każdy ma swój gust.
karlacz 02.01.2009, h. 14:07 karlacz
Cena bardzo wygórowana, komu potrzeba w szturmówce tyle fps???
eans 02.01.2009, h. 14:15 eans
po co grupy airsoftowe wprowadzają ograniczenia fps jak na rynek wychodza repliki z taka mocą... do kogo jest to kierowane?
bo napewno nie do przeciętnego polaka bo za 5tys. to ja moge kupić sobie samochód a nie zabawkę...
Chyba że ta replika ma być kierowana w trening policji czy wojska to już co innego.


No nic trudno, trzeba żyć dalej i kupować repliki ASG z głową a nie portfelem i fps.
miloslupsk 02.01.2009, h. 14:17 miloslupsk
Nikt nie zwrócił uwagi ale różnica cenowa między wersją MAX a SMAX nie wynosi już 1,5k. Ceny wersji MAX 2008 ( zarówno gotowych jak i challenge kitów) POSZŁY W GÓRĘ i wróciły do cen, które miały kiedyś czyli około 5 tysi. O w mordę. Czy to oznacza, że długo nie doczekamy się obniżki wersji SMAX? W każdym razie kupiłem swój egzemplarz o tysiaka taniej niż kupiłbym teraz
WolfHeart 02.01.2009, h. 14:21 WolfHeart
Lambert: ale polegać możesz tylko na swoim intelekcie, a co do procesów myślowych innych zawsze będziesz miał ograniczone zaufanie. I nie masz na nie wpływu.
To, że Ty jesteś rozsądny i nie wygarniasz z 5m do drugiej osoby w twarz z 450 < fps, nie znaczy, że facet po tej drugiej stronie będzie.
KWIA_TEK 02.01.2009, h. 14:34 KWIA_TEK
Eans - "No nic trudno, trzeba żyć dalej i kupować repliki ASG z głową a nie portfelem i fps."

Wnioskuję z twojego tekstu, że posiadacze PTW to półgłówki z wypchanymi portfelami.
Jakoś się nie poczuwam. A "wypchany" portfel jest wynikiem mojej życiowej zaradności Pozdro.
Sagitarius 02.01.2009, h. 15:16 Sagitarius
Za tyle to ja sobie prawdziwą kupie



Kubaforge 02.01.2009, h. 15:20 Kubaforge
Sagitarius to kup prawdziwą (ciekawe jak to zrobisz) a potem przeżyj próbę przetestownia prawdziwej na tobie przez współgraczy
cziman 02.01.2009, h. 15:25 cziman
Kuba: Myślę że do strzelania się z 540 na CQB będzie podobna liczba chętnych co do strzelania się na ostrą.
Ratoll 02.01.2009, h. 15:41 Ratoll
Ale przecież nie trzeba strzelać 540fps. To dobrze, że gearbox jest przewidziany na takie moce, to świadczy o jego wytrzymałości. W PTW wymienia się cylindry, da się to robić nawet w warunkach polowych. Zależnie od tego gdzie i z kim jedziesz strzelać, wybierasz sobie 350fps, 400fps, 450fps czy więcej.
TheProsiak 02.01.2009, h. 16:02 TheProsiak
Ciekawe dlaczego ceny systemy są takie wyśrubowane ?
cziman 02.01.2009, h. 16:18 cziman
Prosiak:

1. Wolny rynek
2. Koszty badania i rozwoju - patrz PTW, revolution
3. Kontrola jakości
4. Specyficzny sektor ( do momentu wejścia CTW, PTW nie będzie mainstreamowe)
Promant 02.01.2009, h. 16:35 Promant
Co kogo obchodzi ile kto wydaje na własne hobby? Pilnujcie własnych kieszeni.

$1

Na hobby wydaję tyle ile chcę. Nie śmieję się z kogoś kto biega w camo z lumpexu za kilkadziesiąt zeta i z chinolem w łapie. Nie interesuje mnie również czy ktoś utopił w replikach 3 mercedesy. Każdego prywatna sprawa jak dysponuje własnymi pieniędzmi.
Dla jednego PTW to objawienie i jego prawo. Inny wyda 500 zetów i też dobrze.
Utopiłem w asg, przez lata, tyle kasy, że mógłbym mieć kolekcję PTW, ale nie kupię ani jednej bo nie widzę sensu i mnie nie interesuje. Inny będzie wolał 1 PTW zamiast 10 aeg. Wolna wola. Wolny rynek.
WolfHeart 02.01.2009, h. 17:14 WolfHeart
Promant: ładnie to ująłeś.
Dla mnie ASG jest pobocznym hobby, na które nie wydałbym tyle, co np. na sprzęt muzyczny, w który utopiłem sporo kasy - bo takie mam zainteresowania i głównie je rozwijam. Znam ludzi, którzy kupę kasy wydają na narty czy deskę do windsurfingu. Słyszałem o gościu, który kupił używany fagot za 20 tysięcy. Za porządny rower można i 15 kafli zapłacić. I to wszystko może i wydaje się nieco dziwne dla kogoś, kto się tym sam nie zajmuje - ale mimo wszystko do przyjęcia.
Dlaczego więc jest tyle krytycznych komentarzy, jeśli ktoś traktuje tak samo poważnie airsoft? Jeśli ktoś chce mieć PTW, stać go na to i uważa, że jest warte swojej ceny, to o co właściwie chodzi?
Jestem pełen podziwu dla wszystkich, którzy nawet biorą wspomniany niżej kredyt na pół roku po to, żeby zainwestować w wymarzony sprzęt. Nie każdy, kto to kupuje, jest w stanie wywalić tyle kasy od ręki przecież - a ci co są, z pewnością uczciwie zarobili, a nie spadło im to z nieba, jak niektórzy sugerują.
Baker2222 02.01.2009, h. 20:07 Baker2222
Popieram Promanta i WolfHeart'a. Każdy wydaje na swoje hobby tyle ile chce lub tyle na ile mu zarobki pozwalają. Ja np. biegam we flecktarnie z M16A1 JG i bardzo się z tego ciesze zbierałem na to kase i kupno było jedna wielką satysfakcją. A niektórzy kumple kupuja sobie M16 CA, mechaboxa systemy lunete za 400zł FTK za 800zł i biegają w kontraktowym Marpacie i co?? bawią sie tak samo jak ja. Jednak zawsze znajdzie się ktoś kto sobie zaszufladkuje ludzie ze względu na to z czym i w czym biegają.
thor_ 02.01.2009, h. 23:56 thor_
Ja tylko w kwestii "ograniczeń" fpsów...

WolfHeart jeżeli Ty strzelasz z kretynami ktorzy nie kontroluja swoich zachowań to Twój problem. Ja sobie nie życzę żebyś Ty i inni podobni ograniczał mi cokolwiek w zakresie mocy replik bo z reguły strzelam się z ludźmi odpowiedzialnymi i dorosłymi i nie mam problemów z oszołamami którzy strzelają z 5 metrów w twarz.

Paniali?? Macie problem z mocą replik to sobie wprowadzajcie lokalne ograniczenia i je EGZEKWUJCIE na imprezach, na SWOICH imprezach a nie regulujcie mi w wolnym (w miarę) kraju tego jak ja chce się bawić... Wystarczy że co jakiś czas ktoś za mnie decyduje co mam np w TV oglądać...
Dimek 03.01.2009, h. 11:06 Dimek
Promant i Wolfheart mają zdecydowanie rację. nie jesteśmy w grze i nie wpiszemy sobie add_money 999999999 więc każdy orze jak może. jeden kupi takie PTW jak tylko o nim usłyszy. drugi musi wypróbować, obejrzeć, opukać, obślinić bo dlatego to ogromne pieniądze i wydaje je rozsądnie.

Baker2222 - również biegam z JG (mp5) i ta replika całkiem nieźle daje sobie radę i niejednemu tyłkowi dała popalić ale o flecktarnie to napisałeś trochę jakby to była strasznie niska półka może i jest bardzo tani, ale widzisz. do naszych terenów chyba najlepszy.

Co do ceny repliki... Zelber napisał, że M4 kosztuje 1000usd, dolar kosztuje prawie 3zł więc jakby się trochę mijały ceny i zabawki, no nie?
frommert 03.01.2009, h. 11:27 frommert
M4A1 Systema PTW Super Max w mojej ocenie jest chyba bardziej chwytem marketingowym niż produktem mającym zasilić jakąś niszę w ASG. Aż tak znaczących różnic w porównaniu do standardowego Maxa nie ma. Chyba wolałbym by była możliwość zakupu PTW z dużą ilością części oryginalnych od broni palnej, niż zwiększenie fpsów, których i tak pod dostatkiem...
Co do samej mocy replik, temat wałkuje się już od dawien dawna..
Skłonny jestem zgodzić się trochę z użytkownikiem thor_, ważne jest to z kim się strzela, 300 fpsów w złych rękach może zrobić tyle samo co 450. Kwestią nie jest wprowadzenie ograniczeń lecz uświadomienia młodym uczestnikom gier ASG z czym wiąże się zwiększanie mocy i jak należy się zachowywać.
Z tym ograniczeniem to tak jakbyśmy nagle chcieli wprowadzić ograniczenia do samochodów - tylko do 100 koni mechanicznych... czy to coś zmieni? Jak ktoś nie umie prowadzić to i tak zrobi komuś krzywdę.
Zwrócicie uwagę na jeszcze jedną rzecz - sporo chińskich repliki fabrycznie mają ponad 420 - 430fpsów, jest chyba kwestią czasu kiedy zaczną się pojawiać w sprzedaży tylko takie repliki.
69dziadek 03.01.2009, h. 11:39 69dziadek
Popieram to co napisał THOR .Tu nie chodzi o ilość FPS a i poziom zdrowego rozsądku u posiadacza takiej repliki . Osobiście wiem jak się czujesz po trafieniu kulką 380 fps z odległości 2m ( gogle miałem całe zbryzgane krwią z rozwalonego nosa) , a taką moc ma teraz prawie każdy chinol .Dla tego chodzi nie o fps a o poziom ludzi z którymi się bawisz . Kiedyś w początkach mojej przygody z ASG zapytałem na forum czy są jakies ograniczenia mocy ,odpowiedz była krótka i rzeczowa
"nie ma żadnych ograniczeń ale jak ktoś nie potrafi zapanować nad bronią to po pierwszym spotkaniu usłyszy wy......j i na tym sie kończy jego przygoda w normalnym ASG "
Promant 03.01.2009, h. 14:35 Promant
Ograniczenia wprowadzają środowiska lokalne i niektóre ekipy. I widać się to sprawdza skoro istnieje i funkcjonuje. Jak któreś środowisko nie chce ograniczeń, to nie wprowadza i tyle.

To nie jest news o ilości fps. Skończcie ten offtop.
Sagitarius 03.01.2009, h. 23:24 Sagitarius
Kubaforge - nie ma sprawy Brat jedzie do stanów, to może i mi wize załatwi Dla mnie replika w tej cenie to absurd, no ale kto co lubi )
miloslupsk 04.01.2009, h. 10:30 miloslupsk
Sagitarius - w tej kwocie to masz zwykłą emkę PTW (tzw. golasa). Jak chcesz co nieco zmienić typu: dołożyć RIS, przyrządy celownicze, jakaś pucha to masz kolejne spore wydatki. Niestety zostaje nam tylko ponarzekać na wysoką cenę bo myślę,. że jeszcze długo będzie ona taka. Co nie zmienia faktu, że to właśnie ta drożyzna czyni tą replikę unikalną na strzelankach tak jak miało to kiedyś miejsce z m249CA. Jak pojawiły się chińskie SAW'y to Minimi straciło to unikatowość. Mam nadzieję jako użytkownik PTW, że nie szybko taki los dosięgnie repliki Systemy.
Sagitarius 04.01.2009, h. 11:48 Sagitarius
miloslupsk - Ja tego nie nic neguje Może za kila (naście) lat będzie mnie stać na takie cacka. Tymczasem PTW to jak lot na marsa. Osobiście wolę wydawać kasę na oporządzenie i tym podobne.

Pozdrawiam.
Hemidal 04.01.2009, h. 20:00 Hemidal
Lol za jedną taką można kupić 3 AKMSy i 2 wiadra nabojów... Oczywiście jeśli pominiemy zezwolenia itp itd

Wolny wybór przy kupnie ale jakoś straszą mnie cyferki w cenie