Daj cynk
Reklama

Aktualności

A.C.M. Masada

Aktualności, 01.01.2009, h. 13:34, dodał: Promant
27

Pierwszy news w nowym roku: chińska replika ASG AEG Masada właśnie wchodzi na rynek.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na stronie Andys Airsoft UK rozpoczęto przedsprzedaż repliki AEG A.C.M. Masada, w wersji kolorystycznej tan. Według informacji, podanych również na portalu Arnies Airsoft, dystrybucja repliki ma być prowadzona już od 2go stycznia 2009.

 

 

W opcji preorder oferowanych jest jedynie 30 sztuk Masady. Nie podano konkretnej marki, wiadomo jedynie, że replikę wykonała firma A&K na zlecenie innego podmiotu. Zastosowany w Masadzie gearbox A&K daje prędkość początkową rzędu 330fps. Cena repliki, według różnych źródeł, ma wynieść: 129 lub 130 funtów.

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: 

www.andysairsoft.co.uk

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Robnok 01.01.2009, h. 13:38 Robnok
najlepszego życzę! nawet toto ładne...
Don Drzewuu 01.01.2009, h. 13:43 Don Drzewuu
No fajne nawet, ale jakoś dla mnie nie interesujące I ile efpeesów!
Skończyły im się sprężyny M666

Pozdrawiam i życzę wszystkim pomyślności w Nowym Roku!

Tomasz S.
Promant 01.01.2009, h. 13:43 Promant
Od składania sobie życzeń był "news" świąteczno - noworoczny. Komentarze proszę ograniczyć do tematyki info. Inne będą kasowane.

BTW:
Komentarz kolegi Loniu skasowano - tu nie onet, "komenty" w stylu "pierwszy" nie są mile widziane.
Codename666 01.01.2009, h. 14:09 Codename666
330fps? Extra! Intryguje mnie kto dał zlecenie. Cena spora jak na A&K. To mogły być $$$ a nie funty 30 sztuk to niezły prestiż.
Wybaczcie, jeśli moja wypowiedź nie trzyma się "kupy" pisząc to nie jestem w najlepszym stanie.
zombie_snake 01.01.2009, h. 14:22 zombie_snake
330 fps! Nareszcie nasi mali żółci bracia poszli po rozum do głowy
Cena faktycznie nieco zaporowa, ale nie takie rzeczy się przeżywało. Ciekawi mnie tylko jedno. Skoro replike wykonała A&K to może u krakmana pojawi się jako P&J
Dragunow 01.01.2009, h. 14:35 Dragunow
Normalne fps'y super! xD
benizo 01.01.2009, h. 14:44 benizo
taki prawie SCAR tylko troszku powyginany Nawet fajny...
GunneR2oo6 01.01.2009, h. 14:54 GunneR2oo6
Ciekawe co na to Magpul
radzio2k 01.01.2009, h. 14:56 radzio2k
ładniejsze to to od scara paskudnika
pidzejfat 01.01.2009, h. 15:19 pidzejfat
Jakby nie patrzeć to wszystko w Anglii jest droższe
A poza tym, chinole teraz kosztują już ok 150$, jest to normalna cena za nowe rzeczy...
sisi 01.01.2009, h. 15:40 sisi
Super! A jednak jest. Cena koło 560pln spoczko.

Teraz czekamy na odpowiedź Magpula (i ich wersję ACRa)
Codename666 01.01.2009, h. 15:45 Codename666
Nie doliczyłeś podatku cena nie jest taka spoczko. Jak ktoś wymaca to powie czy warto.
fuko 01.01.2009, h. 16:08 fuko
IMO - Wielka Brytania jest w UE więc ściągamy bez podatku (VAT) i cła
Zatem koszt to 130 * ~4,30 = ok 560 PLN + koszty przesyłki. a więc całkiem, całkiem ... Tylko nie wiem jak tam z kupowaniem replik ASG w GB (przepisy, kolorki itp.).
Zapatista 01.01.2009, h. 17:22 Zapatista
Jeśli wejdzie do sprzedaży do Polski będzie jednym z najmocniejszych kandydatów na mojej liście zakupów; chyba, że się okaże jako całkowity niewypał. Taka uwaga trochę off topic: zarząd FB Radom powienien iść po rozum do głowy i wykupić pakiet większościowy Magpula gdy jest to nadal względnie niewielka firma. System Masada/Massoud byłby godnym następcą Beryla.
Kondor220V 01.01.2009, h. 18:00 Kondor220V
Był taki pomysł zeby Masada zastąpiła beryla, ale nie wyszło. Wolą klepać na berylu dodatkowe ryśki i doczepiać co popadnie. Poza tym FB Radom nie ma hajsu na takie przedsięwzięcia...
łosiu 01.01.2009, h. 18:32 łosiu
Jako, iż intryguje mnie ta replika zapytam sie o pare kwestii, bo może ktoś wie.

Selektor działa jak w rs - jest po drugiej stronie dla leworęcznych? Ten gearbox to nie jest chyba zwykły v2 jakiś special?

Z góry dzięki za odpowiedzi.
Pozdrawiam
uzi43 01.01.2009, h. 18:37 uzi43
A ja bym chciał w końcu zobaczyć jakieś zdjęcie tej Masady w dobrej jakości!! Bo wszystkie, które do tej pory widziałem to kiepskie były... Może A&K chce ukryć, iż replika ma jakiś dziwny kolor? Tzn. zupełnie nie podobny do oryginału
Jangi 01.01.2009, h. 18:43 Jangi
GB będzie na pewno v2, czemu miałoby byc inaczej?
kozaq 01.01.2009, h. 20:02 kozaq
Nie wie ktoś czy toto będzie z ABS czy z metalu? Umknęło mi to, proszę o wyrozumiałość
uzi43 01.01.2009, h. 20:54 uzi43
Body to ABS.
Szreder 02.01.2009, h. 01:16 Szreder
Wydaje mi się, że te 330 fps jest spowodowane faktem, iż prawdopodobnie replika ujrzy również rynek japoński i inne rynki, gdzie moc powyżej 1J jest zakazana.

To tylko moje domysły ;]
QASZ 02.01.2009, h. 07:46 QASZ
"youngee
01-01-2009, 18:43
GB będzie na pewno v2, czemu miałoby byc inaczej?"

Ponieważ Masada ma trochę większą przestrzeń miedzy gripem a gniazdem magazynka, co mam nadzieje zaowocowało wsadzeniem tam gb v3 - jeśli będzie v2 to też nie najgorzej, ale kto nie chciał by mieć w M-ko pochodnym karabinku gb v3 ?
Jangi 02.01.2009, h. 13:16 Jangi
Ja bym chciał ale wydaje mi się, że jednak nie popiszą się finezją i będzie v2.
Mulis 02.01.2009, h. 14:13 Mulis
To by było porostu piękne i rewolucyjne w M'ce mieć V3 ale zaraz by był tuning na kosmiczne fpsy
sisi 02.01.2009, h. 16:23 sisi
Narazie przesuneli sprzedaż. Teraz jest od 5 stycznia...

Chciałem zamówić ale się nie dało...
Cyrek 03.01.2009, h. 17:09 Cyrek
Mulis, Masada nijak ma się do M'ki.