Daj cynk
Reklama

Aktualności

Różne informacje c.d.

Aktualności, 30.12.2008, h. 23:15, dodał: Promant
20

Cobra Airsoft: Action EOD RAS ASSY II Set do repliki ASG AEG AUG. Evike.com: G&P Limited Edition XM110 SR-25. Gunfire.pl: repliki EBB w 2009 roku.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

W jednym z ostatnich newsów pisaliśmy na temat customowej repliki AUG M82 RAS oferowanej przez WGC. Sklep Cobra Airsoft wprowadził do swojej oferty identyczny zestaw konwersyjny firmy Action: EOD RAS ASSY II Set do repliki ASG AEG AUG. Zestaw full metal składa się z body EOD, hamulca wylotowego Tank [14mm CCW], "ciężkiej" lufy zewnętrznej oraz szyn RAS. Cena: 139USD.

 

 

Evike.com oferuje w serii limitowanej replikę G&P XM110 SR-25 posiadającą zamontowane: Limited Edition XM110 CNC Metal Body oraz XM110 Limited Edition Front Set . Długość: 1045mm. Waga: 4550g. Długość lufy wewnętrznej: 510mm. Pojemność magazynka: 170BB. Prędkość początkowa: 350~380fps (0.2g), 335~350fps (0.25g). Gearbox wzmocniony z 8mm łożyskowaniem. Cena: 600USD.

 

 

Gunfire.pl zapowiada na 2009 rok premierę replik EBB pod marką GFC: AKS-74N, AKS-74UN, AK-74N, AK-105 oraz AK-103.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła: 

www.cobraairsoft.com

www.airsoftpost.com

www.gunfire.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Kenny 30.12.2008, h. 23:19 Kenny
To AK-103 ostrego AK-103 za cholerę nie przypomina Nie ten magazynek.
A nazwanie tego czegoś powyżej jako AK-105 to już w ogóle pomyłka...

Swoją drogą, ciekawe na ile ingerencja GFC w bebechy Boyi będzie odczuwalna...oby bardzo, bo ostatnio coraz gorzej się sprawują...

Ale dobrze, że ktoś z rodzimych producentów się wreszcie zainteresował wypuszczeniem chinola z EBB
OC14Groza 30.12.2008, h. 23:23 OC14Groza
Racja, ktoś kto zajmuje się asg powinien mieć jakieś pojęcie o broni.
Promant 30.12.2008, h. 23:25 Promant
No mnie tego nie musisz pisać Łudzę się, że to pomyłka i źle dobrane zdjęcie z podpisem AK105...
pidzejfat 30.12.2008, h. 23:47 pidzejfat
To będzie zapewne kopia mechanizmu "bb" taki jak w VFC, czyli bajer
Okota 31.12.2008, h. 00:06 Okota
co wy chcecie od tej 105? zalalo kontener na statku woda to i lufka urosla
mnie tam bardziej interesuje czy one beda full stal...
Yarak 31.12.2008, h. 00:17 Yarak
Piękne są te kałaszki...
zombie_snake 31.12.2008, h. 00:44 zombie_snake
<!--quoteo--><div class='quotetop'></div><div class='quotemain'><!--quotec-->Swoją drogą, ciekawe na ile ingerencja GFC w bebechy Boyi będzie odczuwalna...oby bardzo, bo ostatnio coraz gorzej się sprawują... <!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

GFC to JG nie Boyi
noah 31.12.2008, h. 01:13 noah
GFC to marka.
Plutonowy 31.12.2008, h. 10:23 Plutonowy
Przynajmniej mają normalne FPSy.
Astonmarcin 31.12.2008, h. 10:43 Astonmarcin
a mi ta SR 25 się strasznie podoba, wymarzona replika coś pięknego
sokol93 31.12.2008, h. 11:24 sokol93
Ciekawe ile takie cacko będzie kosztować... Ale porażka jest z kolorem magazynków w wersjach czarnych
Prezes_____ 31.12.2008, h. 11:25 Prezes_____
Sr-25 piękny jak zawsze, postarali się, a wyprzedzając wypowiedzi innych:
,, mogliby beryla zrobić" xD
OC14Groza 31.12.2008, h. 13:33 OC14Groza
GFC to poprostu znaczek tak jak P&J i tak wszystko robi boyi
Cheatmaster 31.12.2008, h. 14:49 Cheatmaster
To "AK-105" mogło by mnie nawet zainteresować - gdyby miało płaską pokrywę i bulbulatory.

No ale zawsze coś innego, nie 4286952060 korpus G&P do eMki
cziman 31.12.2008, h. 15:35 cziman
Plutonowy: Zwłaszcza jak na snajperkę.
uzi43 31.12.2008, h. 15:37 uzi43
cziman: myślę, że on miał na myśli kałaszki
cziman 31.12.2008, h. 17:19 cziman
A jak kałaszki to przepraszam.
men3L 31.12.2008, h. 18:26 men3L
W sumie jeszcze nie widziałem dobrej kopi magazynków bakielitowych, jak się chce ładnego maga, trzeba przerobić 'ostre', to samo tyczy śliwek i czarnych, wszystko szit-plastik a nie porządne tworzywo.
Kudlaty-GR 02.01.2009, h. 12:27 Kudlaty-GR
OC14Groza~
Akurat GFC to JG. przynajmniej mój AK 47 z GFC jest zrobiony na częściach z JG. Drewno troche słabej jakości i szkoda, że dopiero teraz się GFC wzięło za AKM, bo ja niestety mam AK i nie ma szyny bocznej.
Lesny_zboj 03.01.2009, h. 02:47 Lesny_zboj
Przecież AK-105 jest krótszy! :/
$3
A AK-103 strzela amunicją 7.62x39 a nie 5.45x39 :/
AK-103 pomylono chyba z AKS-74M a AK-105 AK-74M....