Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki

Aktualności, 30.12.2008, h. 20:19, dodał: Promant
7

ICS: crane stock. 2Roy: lufy zewnętrzne do replik pistoletów firm WA i Tokyo Marui. RA Tech: aku Li-poly do ASG AEG VFC KAC PDW.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma ICS wprowadzi do oferty, w 2009 roku, kolbę typu crane stock dedykowaną do replik M4/M16.

 

 

 

Kolba produkcji ICS będzie miała nowy typ aku, tzw. sztywny, przypominający nieco akumulator zastosowany przez firmę TM w najnowszym M4 SOPMOD.

 

 

 

Firma 2Roy zapowiedziała nowe produkty: lufy zewnętrzne do replik pistoletów firm WA i Tokyo Marui. Lufy do SCW/WA oraz Tokyo Marui 1911 MEU posiadają oryginalne oznaczenia.

 

 

Osoby, które martwiły się, że do repliki firmy Vega Force Company: KAC PDW nie da się przystosować żadnego akumulatora bez zastosowania pojemnika np. w formie puszki / atrapy lasera - nie muszą się obawiać. Firma RA Tech zaprezentowała film przedstawiający ich akumulator Li-poly do VFC KAC PDW. Wystarczy zatem odpowiedniego kształtu li-po, a replika pięknie się prezentuje i strzela przyzwoicie, bez konieczności szpecenia jej linii "ciężkim" kształtem puszki.

 

 
 
 
 
 
 
 
 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Dolores 30.12.2008, h. 20:42 Dolores
świetny pomysł z tym akumulatorem.
sisi 30.12.2008, h. 21:37 sisi
No w KACu PDW jest to wymagane by nie było puszki... a i czekam na wersję Dark Earth która miała swego czasu wyjść...
fuko 30.12.2008, h. 22:18 fuko
Hmm co do baterii to nie jest to chyba jakaś super nowość - wystarczy wziąć Li-Po od modeli RC, przeciąć folijkę trzymającą celle (tak żeby ich nie uszkodzić) i voila! Dla chętnych na KACa - tu macie pakiet o podobnych osiągach (ten RA Techu jest zresztą dość mizerny jeżeli chodzi o wydajność - tylko 15C):
$3
Oczywiście jest on raczej przeciętnej firmy ale i tak powinien bez problemu działać ze 2 lata. Ja biegam z podobnym w swoim g36c od października, na razie zero problemów, co więcej ostatnio na strzelance wszystkim baterie siadły z powodu mrozu (kumpel zajechał 2) a moja nic

PS - nie lubię komentarzy w stylu " eee tam to drogie i do d..". Mój ma raczej pokazać że można podobny pakiet mieć za całkiem nieduże pieniądze i pomóc tym którzy mają problem ze zmieszczeniem baterii w środku repliki
Yuber 30.12.2008, h. 23:11 Yuber
Oby emek z nowa kolbą ICS'a szybko przybywało- bo bym chetnie kupił
Hornet 31.12.2008, h. 00:41 Hornet
Szkoda że na tym filmiku nie pokazali jak się tą baterie wkłada ?!?
Dragunow 31.12.2008, h. 10:19 Dragunow
Batkę 100 godzin będzie się wymieniało.... trudno, lepsze to niż pucha. Widzieliście fps? Taka stabilność to może być
fuko 31.12.2008, h. 12:50 fuko
Niekoniecznie - lipole mają oddzielne złącze do ładowania (serwisowe) i wtyk. Na filmiku zresztą widać to złącze jak koleś zdejmuje osłonę RISa. Tak więc teoretycznie można ładować baterię jak jest ona podpięta do repliki (tylko nie wiem czy to bezpieczne - ja na wszelki wypadek swoją wyciągam)