Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 14.06.2012, h. 22:37, dodał: Promant
17

Najnowsze filmy autorstwa eHobby Asia, Deathcore Airsoft oraz RedWolf Airsoft.



eHobby AsiaUmarex H&K UMP AEG. Jest to budżetowa wersja UMP, o której pisaliśmy już w naszej relacji z ekspozycji Umarex'a na tegoroczych targach IWA

 

 

 

 

 

 

 

 

eHobby Asia: produkty Angry Gun. Części do repliki gas blow back MP7, produkcji Angry Gun, przedstawiliśmy w starszych newsach przy okazji zapowiedzi prototypów. Poniższy film prezentuje, dostępną już w handlu, 3-pozycyjną kolbę do MP7 GBB.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

eHobby Asia: prezentacja magazynka, o pojemności 40BB, produkcji Angry Gun do repliki MP7 GBB.

 

 

 

 

 

 

 

 

RedWolf Airsoft: Systema Professional Training Weapon (PTW) - Evolution Version.

 

 

 

 

 

 

 

 

Deathcore Airsoft: ECHO 1 Zombat Stryker. Nieśmiertelna "replika" zombie killera znów powraca - tym razem w asortymencie Echo 1.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

Ocena wszystkich (1.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
MoreLike 14.06.2012, h. 23:02 MoreLike
Szkoda tylko, że Zombie ze standardowa kolba a nie ACE SOCOM, ale i tak jest to moja ulubiona eMka :D
Traker 15.06.2012, h. 08:36 Traker
Jaki paskudny tłuczek, a koleś chyba do kotów strzelał ;D
No jakieś kocie wycie w tle. A ogólnie po kij komu tłuczek... wiem że niektórzy myślą że jak mają mega lansiarską zabawke na replice to im w gaciach urośnie. Tym czasem są w błędzie. Kolejny zbędny bajer w ASG...

Pozdrawiam zdrowo myślacych i dobierających i dobierającyh odpowiedni sprzęt do POTRZEB.
snajperswd11 17.06.2012, h. 01:01 snajperswd11
Mr MegaMan 15.06.2012, h. 10:10 Mr MegaMan
Ochydna ta emka...
AnR 15.06.2012, h. 10:26 AnR
Ohydna Kolego.
A Tazz jest nie do oglądania. Jest nieatrakcyjna, nieśmieszna, sztywna i recytuje z kartek. Wolałem tego z trudnym imieniem. :(
Nom, i ma taki kijowy akcent, nie wszystko można zrozumieć.
zajaszcze 15.06.2012, h. 11:55 zajaszcze
Arclight za to jest atrakcyjny i mówi z pamięci. Tazz występuje w filmikach rwa od kilku tygodni, jak będzie miała staż taki jak Oklajt, to nie będziecie pamiętać jak sztywna była. Idę teraz sprawdzić czy Oklajt był tak z****isty w pierwszych filmikach (to prove my point).
TL:DR - you are all gay :D
Noir 15.06.2012, h. 15:02 Noir
http://www.youtube.com/watch?v=-kSRrY5OcEs&feature=plcp

Był, na pewno był lepszy od tej ze szpary w dolnych jedynkach. Trzeba być od razu gay'em jak nie podniecają mnie pierwsze cycki jakiego zobacze na ekranie?
AnR 15.06.2012, h. 15:09 AnR
Z czasem może się poprawi. I tak wolę słuchać australijskiego akcentu.(mając do czynienia z australijczykami/australijkami wiem że potrzeba trochę czasu aby ich akcent zrozumieć który na początku wydaje się niezrozumiały...).
PS z wygladu jest ona mocno średnia.
Widmo34 15.06.2012, h. 17:22 Widmo34
Co mają problem xD
A mnie z kolei grubcio trochę odrzucał takim wymuszeniem (niby tu też to występuje ale jest mniej zauważalne).
Co tam kto lubi.
Then 16.06.2012, h. 01:50 Then
To nie akcent tylko szpoara między jedynkami na dole.
r2d2 16.06.2012, h. 11:33 r2d2
Ten najwcześniejszy był całkiem spoko:
http://www.youtube.com/watch?v=_u4Ts04Ahws&feature=plcp
Maza94 16.06.2012, h. 14:38 Maza94
Meche 15.06.2012, h. 13:08 Meche
ECHO 1 Zombat Stryker, zombie to maja **. Hehe typ założył odwrotnie puszke na baterie.
Janko35 15.06.2012, h. 19:30 Janko35
Nadmiar kabla by miał to wykminił inaczej... Zombie nie ugryzie pomyśli, że Debil ;)
ziava 15.06.2012, h. 21:09 ziava
A sam tłuczek jest gdzies w Polsce do dorwania?
Axel 16.06.2012, h. 14:20 Axel
tazz jest słaba, wolałem poprzednie twarze RWA, mozna było ich słuchać. jej sie nie da ani słuchać ani oglądać