Daj cynk
Reklama

Aktualności

Różne informacje

Aktualności, 29.12.2008, h. 23:42, dodał: Promant
23

Vega Force Company: jednoczęściowy montaż Knight oraz .45 ACP barrel set. G&P: nowy silnik do AK. RedWolf Airsoft: nowe emki King Arms już w ofercie. ASG Shop: atrapy płyt SAPI.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Vega Force Company włączyła do swojej oferty dwa nowe produkty: jednoczęściowy montaż optyki Knight do replik M4 oraz .45 ACP barrel set. Montaż, tzw. saneczkowy, oferowany będzie w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i piaskowej.

 

 

Zestaw lufy zewnętrznej .45 ACP, wykonany w technologii CNC, dedykowany jest do replik pistoletów firmy Tokyo Marui: MEU SOC oraz serii M1911.

 

 

Firma G&P dołączyła do oferty nowy silnik do AK. Jest to wersja krótkiego silnika silniejsza od poprzedniej, oznaczona jako AK M160 Turbo Charger.

 

 

Na stronie sklepu RedWolf Airsoft można już nabyć nowe emki firmy King Arms, o których zapowiedzi informowaliśmy we wcześniejszych newsach: M4A1 oraz M4A1 CQB.

 

 

Colt M4A1 kosztuje 199USD i ma prędkość początkową 310fps. Replika wykonana jest z aluminium i nylonu. Identyczne cechy oraz cenę ma M4A1 w wersji CQB.

 

 

ASG Shop dołączył nowe produkty do swojej oferty na stronie. Są wśród nich atrapy płyt SAPI. Jeżeli ktoś potrzebuje wkładów balistycznych - może nabyć komplet 2 sztuk w cenie 95PLN. Rozmiar M. Producent: Pantac.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:  

www.gb-tech.com.tw

www.gp-web.com 

redwolfairsoft.com/">www.redwolfairsoft.com 

www.asgshop.pl 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
TomajSwarzedz 29.12.2008, h. 23:47 TomajSwarzedz
Cena emek 200 usd ?
ebola_85 29.12.2008, h. 23:50 ebola_85
Mnie tam bardziej zastanawia, dlaczego te wklady balistyczne sa zawsze takie drogie...
javelin 30.12.2008, h. 00:04 javelin
Te akurat są dość tanie.

Po prostu nie ma konkurencji wśród producentów
MarineSlupsk 30.12.2008, h. 00:04 MarineSlupsk
KA za 200$ ?! Cholera, nawet przy obecnym kursie dolara wychodzi mniej niż za G&P...
thor_ 30.12.2008, h. 02:21 thor_
95 Plnów za atrapy to dużo? To kup sobie oryginały za jakieś 500-1000 zależy jak trafisz...
jubei 30.12.2008, h. 08:39 jubei
o kant dupy rozbić te repliki sapi-bardzo szybko sie rozchodzą-pękają,trza kombinowac z ich wypełnieniem w środku bo inaczej je szlak trafia,i jak najbardziej 95 zł to dużo-zobacz sobie thor ceny na wgc
MartiN_BB 30.12.2008, h. 09:49 MartiN_BB
Nie rozumiem co z ceną? 21$ x kurs dolara + przesyłka + marża (z czegoś trzeba żyć).
Promant 30.12.2008, h. 09:56 Promant
Znowu ta sama gadka. Bo "na WGC taniej". U nas - nawet jakby za darmo dawali to by się znalazł ktoś komu nie pasuje.
No a pojęcie zarobku? Toż to bandytyzm, że ktoś chce zarobić prowadząc biznes.
Foka 30.12.2008, h. 10:24 Foka
Iiii znowu... Chyba posty "ale ten sklep ma drogo, zobacz na WGC" dołączę do czarnej listy kwalifikującej do blokady pisania komentarzy...
ebola_85 30.12.2008, h. 10:27 ebola_85
95 plnów nie jest dużo, dopóki człowiek nie zda sobie sprawy że koszt produkcji to 5 pln albo i mniej
Przecież to kawał plastiku!
Plutonowy 30.12.2008, h. 10:33 Plutonowy
200USD za replikę king armsa no no no ciekawie zapowiada się nowy rok.
Kukiee 30.12.2008, h. 11:19 Kukiee
Łezka sie w oku kręci jak widze replike normalnej, nie wybajerowanej m4 z predkoscia początkową mniejszą niż 400fps Ahh... te wspomnienia...
Prezes_____ 30.12.2008, h. 11:47 Prezes_____
Trzeba przyznać że cena przyzwoita za te emki,
Assarin 30.12.2008, h. 13:13 Assarin
Foka, Promant, Thor - może cena tych wkładów jest atrakcyjniejsza od innych sklepów, może i "jak_zwykle_narzekanie_na_ceny" - ale niezmienny jest fakt że w naszym hobby wiele banalnych "dupereli" ma przerośniente - nie wiadomo jak kalkulowane ceny !
Ta głupia kopia wkładu balistycznego moim zdaniem nie jest warta nawet 50zł bo za około 30+/- 5 zł mam 5mm grubości metr kwadratowy(!) płyty piankowej (tworzywo ) w kolorze czarnym - i choćbym nie wiem co tam na niej za napis namalował cena nie wzrośnie ponad 40+/- 10 zł za bodaj 3 zestawy takich wkładów. Cenę wyssałem z ofert sklepów internetowych czyli - detaliczną. Kto ma styczność z handlem doskonale zdaje sobie sprawę że wyprodukowanie masowe takiego gadgetu w kosztach hurtowych to jeszcze mniejsze pieniądze.
Może zamiast sprowadzać takie duperele z za wielkiego muru, nasz jakiś rodzimy producent zrobi to za rozsądną cenę?
Bo kalkulacja - co się sprzeda więcej i szybciej - kopia(komplet) za 95zł czy kopia (komplet) za 50zł pozostawiam do oceny każdemu z osobna.
von_Zakapior 30.12.2008, h. 14:34 von_Zakapior
Znowu "weźmy i zróbcie" ?
MyN3 30.12.2008, h. 14:44 MyN3
A w chinach to robią za garść ryżu... A potem sprzedają za taką kasę..
cziman 30.12.2008, h. 16:33 cziman
Mamy przecież już rodzimych producentów, chociażby tłumików (silesia) i oporządzenia (miwo).

Prawda jest taka że to co chińczyk czy inny japończyk walnie na taśmie ze stopu cynku i słomy ryżowej nasi zrobią lepiej ale niekoniecznie taniej. Zestaw oporządzenia MIWO kosztuje więcej niż konkurencyjne produkty chińskie ale jest za to jakościowo lepszy.

A atrapy płyt? Jak ktoś chce się lansować niech kupi prawdziwe (lans proporcjonalny do wagi - wyśmieję kogokolwiek kto mi taką atrapę na show wyjmie), a jak chce wypełniacza kamizelki to wystarczy mu karimata.
Foka 30.12.2008, h. 16:37 Foka
Assarin zgadza się, ale to nie powód, żeby przy co drugim newsie pisać "ale drogo, zobaczcie na WGC". Wszyscy (???) wiedzą jakimi prawami rządzi się wolny rynek, a dobra związane z hobby należą do dóbr luksusowych, więc po co ta dyskusja?

Staramy się aby komentarze chociaż trochę wnosiły do portalu i do newsów, a takie narzekania nie wnoszą nic poza podniesieniem ciśnienia kilku osobom odpowiedzialnym za porządki.
javelin 30.12.2008, h. 18:45 javelin
A tak baj de łej, to na allegro są płyty zrobione z laminatu. Za nieco mniej niż te 90zł kupisz sobie płyty o masie oryginału. Za 50zł kupisz dwie płyty o masie koło 0,6kg każda. Zresztą nie ma to jak oryginał, musze sobie jeszcze jedną płytę kupić
Promant 30.12.2008, h. 19:01 Promant
Assarin, 90% gratów w każdym hobby nie jest warte swojej ceny.
Tylko, że nie w tym rzecz.
Mamy wolny rynek i kapitalizm. Rynek rządzi się swoimi prawami, a nikt nikomu nie broni szukać tańszych produktów czy źródeł zaopatrzenia.

Irytujący jest natomiast fakt ciągłego jojczenia. Informowanie o czymś nie jest jednoznaczne ze zmuszaniem kogoś do kupienia.
Jak komuś nie pasuje wkład ze sklepu - może sobie wystrugać z karimaty. Jak mu nie pasuje kolimator ze sklepu - może sobie ulepić z plasteliny.

Uwielbiam za to komentatorów stwierdzających rzeczy oczywiste, że tam to jest taniej. I co z tego, że jest?
Assarin 31.12.2008, h. 00:40 Assarin
A ja wcale nie jestem ani za, ani przeciw , a już całkowicie daleki jestem od jojczenia. Zapewne gdybym kompletował płytówe i posiadał środki nie zawracałbym sobie i Wam - drodzy czytelnicy, głowy. Ale jako wychowany w czasach komuny posiadam nad wyraz rozwinięty zmysł chomikowania i kombinowania domowymi sposobami, i uważam że, niewiele co prawda ale jednak, gadgetów jest bez straty na jakości znacznie tańsza do wykonania niż mogło by się zdawać patrząc na ich ceny detaliczne.
Hobby luksusowe czy nie, bez znaczenia nie w tym sedno.
Powiedziałem co wiedziałem, więcej nie będę rozwijał bo to komentarz a nie forum w końcu.
Promant 31.12.2008, h. 09:09 Promant
Spoko, to o jojczeniu nie było do Ciebie.
xyzak 03.01.2009, h. 15:10 xyzak
95 PLN to jest drogo. Toto kosztuje 9.99$ na ehobbyasia. Opłaca się tam kupić nawet wliczając przesyłkę.