Daj cynk
Reklama

Aktualności

Customowe repliki AEG

Aktualności, 29.12.2008, h. 20:43, dodał: Promant
16

RedWolf Custom oferuje kilka ciekawych customowych replik karabinów ASG AEG: JP Carbine 7", 12inch Tactical M4 oraz Systema PTW 12inch JP RIfle.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sklep RedWolf Airsoft prezentuje w swojej ofercie kilka ciekawych customów AEG. Jest wśród nich replika Magpul x Madbull JP Carbine w kolorze piaskowym. Złożona z części różnych producentów replika posiada front 7". Kolba King Arms będąca kopią Magpul, magazynek Magpul 120BB P-Mag, lufa precyzyjna Prometheus 247mm EG, gearbox firmy G&P. Prędkość początkowa: 380fps. Cena: 543USD. Waga: 2.725g.

 

 

Druga propozycja, interesująco prezentująca się w kolorze foliage green, to replika 12inch Tactical M4, w cenie 897USD. Waga: 3600g. Długość: 875mm. Prędkość początkowa: 360fps. Replika posiada: G&P LMT metal body, King Arms 12" Tactical Hand-Guard, grip Magpul PTS MOE oraz 6-cio pozycyjną kolbę. W komplecie magazynek o pojemności 120BB [P-Mag]. Zamontowano srebrną lufę zewnętrzną 14.5" Dytac oraz podstawę muszki Dytac VLT, a także  hamulec wylotowy King Arms PRI MSTN CQB. W komplecie luneta G&P 4 x 35. Lufa wewnętrzna: Prometheus 363mm EG. Silnik: TM EG1000. Gearbox: G&P.

 

 

I najpiękniejsza z oferowanych emek: Systema PTW 12inch JP RIfle. Prędkość początkowa: 450fps. Waga: 4.250g. Długość 970mm. Magazynek o pojemności 170BB. Replika ma zainstalowane: front 12" Madbull JP Rifles, lufę zewnętrzną 18" Airsoft Surgeons, lufę wewnętrzną PDI 04, mechaniczne przyrządy celownicze oraz dwójnóg King Arms. Ponadto: dolny korpus FN [Prime CNC], G&P Storm Grip oraz kolbę M16A2. Cena: 1906USD.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

redwolfairsoft.com/">www.redwolfairsoft.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Gogin 29.12.2008, h. 20:51 Gogin
"LIVE FREE OR DIE"
Pies 29.12.2008, h. 21:03 Pies
Pierwsze piękne eMki jakie widzę
Kondor220V 29.12.2008, h. 21:22 Kondor220V
te tłumiki płomienia wygladają jak od dział 155mm
Lambert 29.12.2008, h. 21:57 Lambert
Bardzo ładne!
Już od pewnego czasu się im przyglądam - zwłaszcza ta pierwsza Magpulowa mnie kusi...

Pozdrawiam,
Lambert
tank 29.12.2008, h. 21:59 tank
Naprawde ładne i nie są przebajerzone.
uzi43 29.12.2008, h. 22:02 uzi43
Ta ostatnia, to najładniejsza M-ka jaką widziałem
Gogin 29.12.2008, h. 22:24 Gogin
Wg. mnie ta pierwsza jest na prawdę ładna - a nie przepadam za emkami .
callidionis 29.12.2008, h. 23:54 callidionis
Wszelkie M'kowe wariacje by Magpul to "dzieła sztuki użytkowej" - TA M'ka nie jest wyjątkiem – jest po prostu piękna.
happy666 30.12.2008, h. 00:26 happy666
Ostatnia Mka najbardziej imponuje. Tylko skad w karabinie JP rifles oznaczenia FN?
Jangi 30.12.2008, h. 01:42 Jangi
No ładne ładne... ale chętniej bym zobaczył oryginalniejszego customa, choćby AUGa HBAR, albo AUSTEYERa (nad którym teraz pracuję ). Ale cóż, takie prawa rynku.
Borax 30.12.2008, h. 12:33 Borax
Happy666 - Często przerabiane są standardowe karabiny za pomocą elementów innych producentów. FN jest producentem M16 dla armii Stanów Zjednoczonych. Ten karabinek wygląda jak kontraktowa M16, po tuningu częściami JP rifles.
Ravenkan 30.12.2008, h. 14:02 Ravenkan
Cena: 1906USD (!)
Leo_111 30.12.2008, h. 15:14 Leo_111
czemu takie...kolorowe te replii teraz