Daj cynk
Reklama

Aktualności

AGM: replika SCAR - L

Aktualności, 29.12.2008, h. 19:28, dodał: Promant
17

Sklep Gunner Airsoft włączył do swojej oferty chińską replikę ASG AEG karabinu SCAR, w wersji L, produkcji AGM.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sklep Gunner Airsoft włączył do oferty, na swojej stronie, replikę AEG firmy AGM: SCAR L, oznaczoną jako AGM055A/B. Replika dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej oraz piaskowej.

 

 

 

Chińska replika jest kopią SCARa L produkowanego przez Classic Army. Górną część korpusu wykonano z aluminium, a dolną z polimeru. Niestety oznaczenia na korpusie firma AGM, jak zwykle, wzbogaciła własnymi znaczkami i symbolami firmowymi. Replika posiada metalową komorę hop up.

 

 

Cena: 136USD.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.gunnerairsoft.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
MarineSlupsk 29.12.2008, h. 19:39 MarineSlupsk
"Niestety oznaczenia na korpusie firma AGM, jak zwykle, wzbogaciła własnymi znaczkami i symbolami firmowymi."

I właśnie dlatego wybrałem SCARa z Boyi
potwierdzam... ;/
Megakarolus 17.01.2013, h. 20:24 Megakarolus
potwierdzam... ;/
Megakarolus 17.01.2013, h. 20:24 Megakarolus
Azur 29.12.2008, h. 19:56 Azur
Pierdoła w sumie, piaskowy wygląda jakoś normalnie a nie jak kupa, jak to ma miejsce w Dboys. Metalowa komora hopup, ciekawe jak z bebechami, bo tak wolałbym AGM'a.
dawid9421 29.12.2008, h. 20:48 dawid9421
no no no ładny
zombie_snake 29.12.2008, h. 21:44 zombie_snake
jak tak patrze na te produkty AGM to normalnie przegięcie. Chińskie kopie chińskich kopii.
Wint 29.12.2008, h. 21:47 Wint
Nigdy mi się jakoś specjalnie nie podobały ;/
Ziomek08 29.12.2008, h. 21:57 Ziomek08
Brzydki sie stał przez te znaczki, ale wygląda pisakowy wygląda znacznie lepszy od Boyi
harpun703 29.12.2008, h. 22:12 harpun703
Jestem na kupnie SCARA tylko jeszcze właśnie nie wiem czy ten czy Boyi
Boyi bierz
Megakarolus 17.01.2013, h. 20:25 Megakarolus
Promant 29.12.2008, h. 22:27 Promant
Minusem AGM, poza niepotrzebnymi oznaczeniami, są raczej kiepskie bebechy.

BTW:

Niektórzy chyba spali na lekcjach polskiego, bo piszą w jakimś dziwnym języku.
Mike Pawel 29.12.2008, h. 23:35 Mike Pawel
Z zewnątrz różni się od Boyi tłumikiem płomienia. Albo jestem daltonistą albo te zdjęcia są takie bo wydaje mi sie, że górna część korpusu jest zielona (w tej czarnej wersji) ???
happy666 30.12.2008, h. 00:09 happy666
Mike Pawel, chyba obaj jesteśmy daltonistami , a w tle sobie leci piosenka T.Love- ja ciągle wierzę w gnijący świat, czy jakoś tak
radzio2k 30.12.2008, h. 00:33 radzio2k
czarno-zielony
'piaskowo'-'złoty'
Co jest grane (prócz gnijącego świata ) ?!
Moses 30.12.2008, h. 08:51 Moses
On jest zielono-czarny.
MyN3 30.12.2008, h. 23:30 MyN3
Hmm gdyby nie ten metal/stal/czy co to tam jest na górze to było by piękne..
Ale zj^^bali to i najgorsze że to się świeci przynajmniej tak wygląda :/
I jest innego koloru :/ Może komuś się to podoba ale mi nie :/
Aaa i te super nie dobrane kolorki.. Piaskowo złoty nawet ok ale Czarno-ciemno zielony to już brak gustu :/ jak by dali oliv to może jeszcze..

Ale moja ocena <skromna ocena> 5/10