Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości i ciekawostki

Aktualności, 29.12.2008, h. 19:17, dodał: Promant
19

Boyi i GHK: ASG AK105. Tokyo Marui: M16A2 Golgo 13. Echo1: reklama miniguna. RA Tech: upgrade'owane Inokatsu M4.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firmy Boyi i GHK opublikowały współną reklamę repliki ASG: AK105. Replika w wersji Boyi będzie oczywiście AEGiem. Jednocześnie na jej bazie powstanie nowy produkt GHK - AK105 gas blow back.

 

 

Firma Tokyo Marui wprowadzi do sprzedaży, na początku 2009 roku, replikę karabinu znanego z mangi: M16A2 Golgo 13. Replika oferowana będzie w edycji limitowanej.

 

 

Tokyo Marui informuje, że replika wykonana jest z wzmocnionych materiałów, a lufa zewnętrzna jest jednoczęściowa i wykonana z aluminium.

 

 

Replika dostarczana jest w aluminiowej walizce. W komplecie znajduje się optyka z montażem, krótki magazynek oraz specjalna nakładka na kolbę: cheek rest. Cena: 69,800 Yen (548.26 EUR).

 

 

Firma Echo1 wyemitowała film video będący reklamą repliki minigun, pod nazwą: Official MiniGun Video by ECHO1 USA in association with Craft Apple Works.

 

 
 
Firma RA Tech przedstawiła video prezentujące upgrade'owaną replikę Inokatsu M4.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Kosa30 29.12.2008, h. 19:24 Kosa30
A powiem jedno słowo co do miniguna "ała!"
slipknotyk 29.12.2008, h. 19:36 slipknotyk
jeeez mini normalnie masakruje nie tylko wyglądem:)
kozaq 29.12.2008, h. 19:38 kozaq
" po czym zawył do księżyca"... ja chcę miniguna!
OC14Groza 29.12.2008, h. 19:43 OC14Groza
to następna po LR-300 emka która mi sie podoba
Prezes_____ 29.12.2008, h. 19:55 Prezes_____
Emka nawet nawet, ma ktoś może więcej fotek??
Cykli 29.12.2008, h. 19:56 Cykli
Łaaadnaaa...nakładka na kolbe ofc
ocet 29.12.2008, h. 20:16 ocet
Broń szturmowa 500fps?
GunneR2oo6 29.12.2008, h. 20:25 GunneR2oo6
Taa czas najwyższy przygotować się na realistyczne efekty postrzału
Jackall37 29.12.2008, h. 21:16 Jackall37
Wygląda na to, że gdyby nie te bebechy RA-Tech-u, to Inokatsu by było na poziomie WA M4, szkoda, że replika "PTW" zyskuje wytrzymałość PTW dopiero po potężnym tuningu. Pytanie tylko czy nie lepiej kupić body G&P i na jego bazie zbudować replikę od podstaw na częściach RA-Tech-u, pewnie byłoby o wiele $$ taniej...
uzi43 29.12.2008, h. 21:21 uzi43
Ładna ta M-ka od TM Nakładka na kolbę, luneta i montaż... Miodzio
Codename666 29.12.2008, h. 22:17 Codename666
Godsmack w filmiku Echo1 Suupeer
javelin 29.12.2008, h. 22:25 javelin
Sorry Jackall37 ale nie rozumiem. Inokatsu możesz kupić w dwóch wersjach. Standardowej i DeLux. Delux ma bebechy ze stali, tylko kosztuje więcej - ale w zasadzie tyle samo co PTW Systemy.
sjzmisiek 29.12.2008, h. 22:36 sjzmisiek
ehhhh gasblowback marzy mi sie takie full metal m4 z blowbackiem ale wystarczyłoby mi 350-380 fps wa ... na co komu ponad 500fps w krótkiej emce??
dilando 29.12.2008, h. 22:45 dilando
Z tego co wiem to powinno być Golgo 13.
HeadcrushCZ 29.12.2008, h. 23:40 HeadcrushCZ
ciekawe jakiego to mini ma ROFa xD
Promant 30.12.2008, h. 00:19 Promant
Racja: powinno być Golgo13. ANeu podaje błędnie. Poprawione.
radzio2k 30.12.2008, h. 00:37 radzio2k
Echo1 (JG?) i minigun- bójmy się!
happy666 30.12.2008, h. 00:53 happy666
Kurde, jednak Japonia jest dla nas Polaków, a może i nawet europejczyków krajem zupełnie niezrozumiał co do współczesnej mentalności. Gdy coś się staje popularne to jest na to boom w każdej kategorii rynku. Na przykład: hello kitty, w Japonii można dostać wszystko sygnowane tym znaczkiem, podobno są nawet tosty w kształcie tego znaczka. Może nie jest niczym nowym to co powiedziałem, ale po częsci jest komentarzem do tej emki rodem z mangi .
berylpl 04.01.2009, h. 16:14 berylpl
Minigun ma rofa 3000 kulek na minutę, tak jest podane w tym filmiku. Jest już gdzieś jego opis w cywilizowanym języku?