Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 12.06.2012, h. 17:14, dodał: Promant
12

Filmy autorstwa: Airsoft Austria TV, Airsoft GI, eHobby Asia oraz Airsoft Simulations



Airsoft Austria TV: recenzja repliki AEG King Arms P90 Tactical Ultra Grade.

 

 

 

 

 

 

 

Airsoft GI: prezentacja repliki ICS Full Metal M4 Pistol AEG.

 

 

 

 

 

 

 

eHobby Asia: replika Umarex MP5 SD3 Gas Blow Back.

 

 

 

 

 

 

 

 

Airsoft Simulations: G&G Armament's RK104 Airsoft Gun Review.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

Ocena wszystkich (3.33, głosów: 3)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
SHADOW_olsztyn 12.06.2012, h. 17:40 SHADOW_olsztyn
Te M4 nie przypadło mi do gustu .
Mike007 12.06.2012, h. 18:14 Mike007
a może to M4??
Po pierwsze ciężko to nazwać M4.
Czeczot 12.06.2012, h. 23:23 Czeczot
Prawdę mówiąc nawet tego filmiku nie oglądałem, ortografia od razu rzuciła się w oczy...
Mike007 13.06.2012, h. 18:56 Mike007
wrona001 12.06.2012, h. 18:48 wrona001
To mp5 na auto chodzi jak stary dobry władimirec t-25 :D Zresztą sami porównajcie : http://www.youtube.com/watch?v=NkqJ8aEq2vY&feature=related
Boże człowieku przez Ciebie siedziałem i oglądalem jak goście orają pole... :D
SoldierUx 14.06.2012, h. 11:23 SoldierUx
delin0m 12.06.2012, h. 19:22 delin0m
To RK104 stara się udawać AK-104... Jednak AK-104 posiada składaną kolbę i montaż boczny... Jak dotąd również żaden z producentów nie odwzorował magazynka, który pojawia się na większości zdjęć ostrego odpowiednika. http://world.guns.ru/userfiles/images/assault/as06/ak104.jpg

Żaden z producentów nie zastosował również poprawnej podstawy muszki. Tu jest wszystko pokazane: http://www.avtomats-in-action.com/parts7.html

Ogólnie to LCT wykonaniem zewnętrznym pewnie bije na głowę G&G. I to w prawdopodobnie niższej cenie :)
LCT zdecydowanie bije G&G na głowę.
Promant 12.06.2012, h. 21:42 Promant
G&G RK104 - cena ze Specshopu - 1195,
LCT AK-104 - na gunfire było za okolice 1000 zł

Replika G&G ma znalowe body ;/
delin0m 13.06.2012, h. 10:14 delin0m
CerberBP 13.06.2012, h. 09:40 CerberBP
A ja delej nie moge się przekonać do GBB, jak widzę to spadające ciśnienie w magu i to jak przed ostatnimi charknięciami tną scenę to czułbym się oszukany po kupieniu czegoś takiego. Może i ma to kopa, metaliczny dźwięk ale jednak co spring/elektryk to powtarzalnośc do końca...
Mr MegaMan 13.06.2012, h. 10:49 Mr MegaMan
P90 piękne ;D
Malkontent 13.06.2012, h. 22:40 Malkontent
To MP5 SD3, lub jakiekolwiek inne MP5 o takiej kulturze pracy można kupić gdzieś w Polsce?