Daj cynk
Reklama

Aktualności

Różności

Aktualności, 26.12.2008, h. 16:56, dodał: Promant
11

PGC: metalowy zamek do repliki ASG TM HiCapa Xtreme. SOCOM GEAR: replika Noveske N4 GBB już dostępna na rynku. Ebaybanned: łączniki do magazynków M4 CAA i celownik EKP 1S-03. G&P: korpusy do M4 WA oraz lufa SPR.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nowa replika pistoletu full auto Tokyo Marui HiCapa Xtreme dopiero pojawiła się na rynku, a już oferowany jest pierwszy produkt konwersyjny do tego pistoletu. Firma PGC proponuje metalowy zamek do repliki TM HiCapa Xtreme.

 

 

Firma SOCOM GEAR oferuje już pośrednikom, zapowiadaną niedawno, replikę Noveske N4 GBB. Sugerowana cena detaliczna gazowej emki wynosi 399USD.

 

 

 

Ebaybanned oferuje na swojej stronie łączniki CAA do magazynków M4. Kolor piaskowy lub czarny. Cena: 15.50USD. 

 

 

Sklep sprzedaje także celownik EKP 1S-03 o czterech typach plamki/krzyża. Jest to zapewne już ostateczna wersja, reklamowanego wcześniej, celownika montowanego na jaskółczy ogon. Cena: 101.50USD.

 

 

Firma G&P dołączyła do oferty na swojej stronie nowe produkty: korpusy do GBB WA - Marine oraz M16A3, a także stalową lufę zewnetrzną, dedykowaną do replik SPR.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła: 

www.airsoft-news.eu

www.ebaybanned.com

www.gp-web.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Codename666 26.12.2008, h. 18:07 Codename666
Mnie już to powoli irytuje, tzn. te wszystkie korpusy od G&P. Czy ten rynek jest aż tak opłacalny? Ja jakoś nie widzę popytu na tego typu produkty.
Promant 26.12.2008, h. 18:11 Promant
Serio? Zrobiłeś szczegółową analizę marketingową rynku światowego?
Widać się opłaca i popyt jest.
Inaczej nikt nie produkuje.



radzio2k 26.12.2008, h. 18:35 radzio2k
Czy mi się wydaje czy na tym korpusie jest jakies dziwne EGA na którym ptasiek ma jakiegoś robala w dziobie?! wtf?!
brok 26.12.2008, h. 18:41 brok
To nie robal tylko szarfa z napisem semper fidelis. $3
radzio2k 26.12.2008, h. 19:07 radzio2k
Dzięki za info. Rozumiem że na prawdziwych m16(a4) też takie są?
Tony Halik 26.12.2008, h. 19:54 Tony Halik
Ja nie wiem, co ich podkusiło, aby dać takie właśnie tło dla zdjęcia z tym rosyjskim kolimatorem?
Jackall37 26.12.2008, h. 21:20 Jackall37
Za 100 USD zdecydowanie wolałbym takowy kolimator marki Zenit, a nie jego chińską podróbkę - tym razem to my w Polsce mamy lepiej
siridar 26.12.2008, h. 22:08 siridar
A propos tej emki Noveske - oczywiście cena nie zawiera kolimatora, lunetki, mechanicznych przyrządów celowniczych (!) oraz front gripa z RISami (WTF?!!)
To co tam jest w takim razie takie Noveske'owate, kiedy body wygląda na standardowe, M4kowe, bez oznaczeń?! Jakaś bzdura.
javelin 26.12.2008, h. 22:57 javelin
"Dzięki za info. Rozumiem że na prawdziwych m16(a4) też takie są? "

Na żadnej ostrej wojskowej eMce takich oznaczeń nie ma. To wymysł G&P, mozę też jakieś cywilne firmy takie robią (w USA wszystko jest możliwe jeśli chodzi o broń). Prawdziwe M16A4 ma oznaczenia producenta, czyli firmy FN.

Promant 26.12.2008, h. 23:08 Promant
No z tym frontgripem N4 też nie rozumiem - w końcu on jest tutaj nośnikiem oznaczeń. Może ostateczna cena dla pośrednika będzie inna. Może to kwestia indywidualnego zamówienia konfiguracji przez nabywcę. Trudno stwierdzić o co im chodzi.
Moses 27.12.2008, h. 12:39 Moses
"javelin
26-12-2008, 22:57

"Dzięki za info. Rozumiem że na prawdziwych m16(a4) też takie są? "

Na żadnej ostrej wojskowej eMce takich oznaczeń nie ma. To wymysł G&P, mozę też jakieś cywilne firmy takie robią (w USA wszystko jest możliwe jeśli chodzi o broń). Prawdziwe M16A4 ma oznaczenia producenta, czyli firmy FN."

Juz nie. Teraz i juz od dluzszego czasu Colt, w szczegolnosci kiedy dostal po dupie w konkursie na nowy karabin armii (nie wprowadzona XM8) i po porazce w konkursie na karabin dla SOCCOM Colt wymusil jakies przepisy ktore doprowadzily do tego ze jedynymi Mkami dostarczanymi dla sil byly Mki od Colta