Daj cynk
Reklama

Aktualności

ASG Shop: nowości

Aktualności, 26.12.2008, h. 16:28, dodał: Promant
26

ASG Shop włączył do swojej oferty nowe produkty: G&P M249 stock, granat 40mm Vanaras oraz kolimator M4 Red Dot Sight.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ASG Shop włączył do swojej oferty szereg nowych produktów. Są wśród nich wyroby firmy G&P: M249 stock oraz kolimator M4 Red Dot, a także granat 40mm firmy Vanaras. Teleskopowa kolba do M249: Improved Collapsible Buttstock, firmy G&P, pasuje do replik M249 firm Classic Army, G&P oraz TOP.

 

 

 

Wykonano ją z aluminium i tworzywa. Cena: 319PLN.

 

 

 

Kolimator G&P M4 Red Dot Sight jest kopią celownika CompM4 firmy Aimpoint. Kolimator posiada osłony flip up oraz regulację poziomu jasności plamki. Pełna regulacja ustawienia plamki w pionie i poziomie.

 

 


Kolimator posiada montaż na szynę RIS 20mm. Cena: 129PLN.

 

 

Granat gazowy wielokrotnego użytku, firmy Vanaras, o pojemności 48BB - pasuje do granatników 40mm. Cena: 78PLN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: 

www.asgshop.pl

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
wooke 26.12.2008, h. 16:53 wooke
kolimator ciekawy i nawet nie drogi ;]
madjong 26.12.2008, h. 17:33 madjong
Ten granat VANARAS to jest ten długo zapowiadany chiński granat który ma zalać rynek ?
Codename666 26.12.2008, h. 18:03 Codename666
G&P $1 Red Dot Sight pasuje mi jakoś do G'ietki
Promant 26.12.2008, h. 18:13 Promant
W tym wypadku oznaczenie M4 nie ma nic wspólnego z bronią systemu M4.
pidzejfat 26.12.2008, h. 18:32 pidzejfat
Super granat za 10$ u nas za ponad 100zł?
Fajny przelicznik...
Promant 26.12.2008, h. 18:40 Promant
Panocek 26.12.2008, h. 19:04 Panocek
ASGShop i ACM? Świat się trzy razy do góry nogami obrócił...
benizo 26.12.2008, h. 19:38 benizo
ASGshop zobaczył że na rynku brakuje tanich granatów wiec wprowadził A.C.M....
Tylko że trochę drogo... 12$ * 2,93 = 35,16 prawie 65 zł marży i za transport ?
marzan 26.12.2008, h. 21:53 marzan
Przez przypadek cena została błędnie wpisana.
Prawidłowa cena to 78zł.
siridar 26.12.2008, h. 21:57 siridar
Cena 1 szt. z RSOV z wysyłką = 17,99 $ = 53,97 PLN
Przy zamówieniu dziesięciu sztuk cena spada do 42 PLN/szt. - i tak niezła marża
colonel 26.12.2008, h. 22:23 colonel
a vat i cło ktoś doliczył ?


nie chce nikogo bronić.............
Promant 26.12.2008, h. 23:12 Promant
Tak, o vat i cle zwykle się nie pamięta, ani o tym, że indywidualne sprowadzanie takiej pierdoły się nie opłaca, a już w ogóle trudno zrozumieć, że ktoś chce zarobić bo nie prowadzi działalności dobroczynnej, prawda?
michalll 27.12.2008, h. 01:32 michalll
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony ceną m4 w wykonaniu G&P
siridar 27.12.2008, h. 09:52 siridar
Po zmianie przepisów bez cła można sprowadzić towar o wartości nieprzekraczającej 150 EUR - czyli można zamówić 18 granatów po cenie jednostkowej ok. 41 PLN - wliczając w to cenę przesyłki! Oczywiście cały czas mówimy o cenie zawierającej już marżę sklepu RSOV! ASG Shop z pewnością sprowadza te granaty po niższej cenie więc wychodzi na to, że ich marża przekracza 100%!
Także jeśli ktoś posiada kartę kredytową (nawet wirtualną) lub funkcjonalne konto PayPal, to akurat szczególnie opłaca się sprowadzać takie "pierdoły", bo mają niską masę, a przez to niskie koszty transportu z H-K.
Andrzej25 27.12.2008, h. 10:09 Andrzej25
Apeluję do ludzi zaszokowanych marżami polskich sklepów o założenie własnego, z uczciwymi marżami i tym samym uszczęśliwienie ogółu społeczności airsoftowej
Prezes_____ 27.12.2008, h. 10:13 Prezes_____
Jak założe ten kolimator na emke to nie trzeba muszki składanej kupować?
Dalej 27.12.2008, h. 10:20 Dalej
Załóżcie własne firmy, płaćcie podatki, czynsz, ZUS-y pracowników, cło, VAT, a potem narzekajcie.

Lubie takich nastoletnich mądrali co rozumy pozjadali.
Promant 27.12.2008, h. 14:40 Promant
Całe szczęście, że nikt nikomu nie broni sprowadzać każdej takiej pierdoły zza granicy. Jak chce sie kupić byle gówienko to mozna sobie z HK ściągnąć.
Nie rozumiem zatem narzekań na polskie sklepy - jest wolność wyboru? Jest.
Ściągajcie sobie jeden granat albo inny duperel bo taniej i nie jojczcie.

Promant 27.12.2008, h. 17:54 Promant
Nawet nie zauważyłem Twojego komentarza. I może naucz się czytać ze zrozumieniem: napisałem wyraźnie, że jest wolność wyboru, więc każdy może sobie sprowadzić co chce.
Moja wypowiedź odnosi się właśnie do tych co sami nic sobie nie załatwią, a jedynie płaczą, że w Polsce drogo.
Niech maja pretensje do rządu, ustawodawców, skarbówki itp, bo dlatego jest drogo, a nikt kto prowadzi sklep nie będzie tego robił charytatywnie.

I daruj sobie proszę takie elokwentne określenia jak to w ostatnim zdaniu. Polszczyzna jest dostatecznie bogata, by nie musieć stosować określeń pejoratywnych.
Prezes_____ 27.12.2008, h. 18:18 Prezes_____
Może i taniej coś sprowadzić ale nie ma się praktycznie gwarancji, lepiej kupować na miejscu
Foka 27.12.2008, h. 19:02 Foka
siridar tak, masz rację. Też jestem przekonany, że ASGShop robi 150 zamówień na 18 grantów, żeby nie płacić cła
johny13 27.12.2008, h. 20:31 johny13
Zalozcie wlasny sklep, to cena i marza innych sklepow spadnie. Bedziecie mogli importowac i eksportowac towary, narzucac taka marze jaka bedziecie chceili. Bedziecie panami wlasnego losu i bytu. Proste no nie? Genialny jestem:F

Tylko nie zrobcie oczy jak Kermim Zaba jesli przyjdzie wam sie zmierzyc z polskimi fiskusem i nawiedzonymi pomyslami ekipy z Wiejskiej czy innego ministra...
W Polsce urzedaczka jest Bogiem na Ziemi, nawet jesli sie pomyli to i tak jej nic nie zrobia, bo jak mozna sadzic i rozliczac Bostwo, skoro Bostwo jest nieomylne??

..: Do wojny, glodu i fiskusu-uchron nas Panie:..

--------
**brak polskich fonow-zagranica**
rambo0072 27.12.2008, h. 21:11 rambo0072
Markowy koli w cenie niższej niż chiński klon...mniam