Daj cynk
Reklama

Aktualności

Stoner LMG w ofercie Specshopu

Polska, 10.06.2012, h. 12:46, dodał: Promant
25

Specshop włączył do swojego asortymentu jedną z najnowszych replik AEG firmy ARES: Stoner LMG.



O replice AEG lekkiego karabinu maszynowego Stonera (Knight's Armament Company) pisaliśmy już kilkukrotnie w starszych newsach, także w naszym sprawozdaniu z wizyty na stoisku RedWolf Airsoft podczas tegorocznych targów IWA w Norymberdze

 

 

 

a.jpgb.jpg 

 

 

Obecnie karabin włączył do swojego asortymentu SpecshopKAC Stoner Light Machine Gun, wyprodukowany przez firmę ARES, oferowany jest w cenie 1799PLN.

Replika, typu full metal, wykonana została na licencji producenta wersji palnej i posiada oznaczenia pierwowzoru.

 

 

 

 ARES_StonerLMG_MG-006_1.jpg" src="/var/images/text/296291/2/ARES_StonerLMG_MG-006_1.jpg" alt="ARES_StonerLMG_MG-006_1.jpg" width="500" height="291" />

ARES_StonerLMG_MG-006_2.jpg" src="/var/images/text/296291/5/ARES_StonerLMG_MG-006_2.jpg" alt="ARES_StonerLMG_MG-006_2.jpg" width="500" height="291" />

 

 

 

Długość repliki: 820/890mm. Waga: 4314g. Magazynek typu BOX, o pojemności 1100BB. Tryb ognia: auto. Łożyskowanie gearbox'a: 8mm. HopUp regulowany. Gwint tłumika: 14mm CW. Generowana prędkość początkowa: 350-380fps. Pasujące akumulatory: stick, 7.4V LiPo

 

 

 

 ARES_StonerLMG_MG-006_3.jpg" src="/var/images/text/296291/3/ARES_StonerLMG_MG-006_3.jpg" alt="ARES_StonerLMG_MG-006_3.jpg" width="500" height="291" />

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.specshop.pl

Ocena wszystkich (5.50, głosów: 4)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Rechot 10.06.2012, h. 13:19 Rechot
Koglega ma tego warchlaczka, jest maludki i kapitalnie się go trzyma. Szkoda tylko że nie ma jeszcze do niego magów i GB itp
browar231 10.06.2012, h. 13:33 browar231
Strzelałbym...
Nerkę za to ? ;p
Sledzikmaster 10.06.2012, h. 13:55 Sledzikmaster
Konia za Flinte !! :D
Juni0r 10.06.2012, h. 14:29 Juni0r
rogal138 10.06.2012, h. 14:06 rogal138
Macałem i mówie "zaiste, zacny milordzie" :P A co do GB to wydaje mi sięże bedzie raczej dość pancerny, może nie aż tak jak z minimi ale wystarczająco mocny
A ja rozbierałem i serwisowałem oraz tuningowałem i niestety się mylisz Kolego. GB jest słaby. Naocznie i "napalcnie" się przekonałem.
poldeck 11.06.2012, h. 13:13 poldeck
Możliwe, "na oko" wydawał się dość mocny, ale skoro praktyka mówi inaczej to nie ma co się kłócić
rogal138 11.06.2012, h. 14:56 rogal138
kapro 10.06.2012, h. 15:06 kapro
Bu, ja bym chciał klasycznego Stonera 63. :c
Zgadzam się! Taki 63 pod Navy Seals z NAM' u... ach
navy susel 11.06.2012, h. 21:17 navy susel
korwin 10.06.2012, h. 15:15 korwin
Ej no beryl z Aresa 1800 i to też 1800 niesprawiedliwe.
Ekonomia i merkantylizm decydują o tym, co jest sprawiedliwe ;)
Matt141 10.06.2012, h. 15:38 Matt141
Deadmaster 10.06.2012, h. 19:13 Deadmaster
Ble... kolejny kapitalistyczny km... Dawać mi tu w końcu PKM ;)

(No replika prezentuje się całkiem całkiem. Taki lkmik dla co mniejszych rączek ;) )
SHADOW_olsztyn 10.06.2012, h. 19:17 SHADOW_olsztyn
Wolałbym klasyczną kolbę , ale i tak jest fajny ! :)
wolves 10.06.2012, h. 21:15 wolves
GB pękł wzdłóż cylindra, jest w tym miejscu nadmiernie wycięty bez powodu... magazynek też jest kiepsko rozwiązany ponieważ podaje kulki cały czas z taką samą prendością i w przypadku modyfikacji gdzie zmieni się rof mag albo się blokuje bo za szybko podaje albo za wolno z powodu zbyt dużej szybkostrzelności, jedak udało mi się rowiązać problem zbyt szybkiego podawania kulek wstawiając mechanizm z zwykłego HiCap'a.
Zgasiłeś mój zapał na LMG...
slepy 11.06.2012, h. 10:59 slepy
Przepraszam Wilczku, nie Tobie a MNIE się udało ten problem rozwiązać :-P . Także sprostuj swą wypowiedź ;-) . A co do samej repliki To tak jak Wilk napisał, bazowo nie jest tak do końca cudowna. Magazynek po wyjęciu z pudła nie ma racji bytu. Gearbox jest głupio zrobiony, przez co replika od jakiegoś czasu lezy i czeka aż uda nam się sklecić gb na cnc. Ale jeśli jest jakikolwiek dostep do szkieletów to wtedy replika jest fajna.
poldeck 11.06.2012, h. 13:09 poldeck
Filip7370 11.06.2012, h. 00:47 Filip7370
Ktoś mi przybliży ile dokładnie waży Minimi? Ten tutaj 4300g, jedyną wadą jest brak akceptowania magazynków M4.
mój m249 para, bez boxa, waży 6400g
Mendi 11.06.2012, h. 08:40 Mendi
morf420 11.06.2012, h. 11:44 morf420
a mnie sie ta górna pokrywa z risem nie podoba :f
poldeck 11.06.2012, h. 13:12 poldeck
Ris nie jest na górnej pokrywie. Pokrywa ma raptem jkieś 8 centymetrów długości. Ris jest stały na korpusie.
Berylf 12.06.2012, h. 17:16 Berylf
marzenie ...
lukesob 15.06.2012, h. 07:30 lukesob
Masochizm z tym w upał biegać. Osiągi identyczne z mp5 :)