Daj cynk
Reklama

Aktualności

G&G: GR16 Carbine Blowback Plastic

Aktualności, 23.12.2008, h. 20:07, dodał: Promant
19

Firma G&G poinformowała o przygotowaniu ekonomicznej wersji repliki EBB, pod nazwą: GR16 Carbine Blowback Plastic.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Guay Guay podała informację, że wkrótce trafi na rynek ekonomiczna wersja repliki M4 z systemem EBB: GR16 Carbine Blowback Plastic. Jak podało G&G: "intencją firmy jest umożliwienie szerszemu gronu graczy airsoftowych poznania elektrycznego systemu blow back tańszym kosztem". Innymi słowy G&G "zaadoptowało system EBB stosowany w replikach Top Tech" i umieściło go w emce typu GR16 Plastica.

 

 

Do wykonania repliki użyto następujących materiałów: stainless, nylon, cynk, stal, plastik oraz aluminium. Prędkość początkowa w zakresie: 90-100m na sekundę, na 0.2BB. W komplecie magazynek typu hi cap, o pojemności 450BB. Oznaczenia USMC.

 

 

 

 

 

Źródło: 

www.b2b.guay2.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
kolarz 23.12.2008, h. 20:10 kolarz
Ciekawie zapowiada sie nowy rok xD
Ravenkan 23.12.2008, h. 20:20 Ravenkan
To się dopiero nazywa długi mag...
Lambert 23.12.2008, h. 20:37 Lambert
Mag jest właśnie dobrej długości tylko... troche za bardzo wystaje z gniazda.
wooke 23.12.2008, h. 20:37 wooke
ten mag jakiś taki przydługi o.O
noah 23.12.2008, h. 20:39 noah
Módlmy się o M933.
eere 23.12.2008, h. 21:07 eere
Mag długi bo 450BB a nie 300
Kondor220V 23.12.2008, h. 21:26 Kondor220V
Guay Guay robi realnej długości magi do emek, inne np. Classic Army robią za krótkie. Mag od prawdziwej emki też jest taki długi.
cassius 23.12.2008, h. 22:11 cassius
nie dosc ze ten BB jest rowny zero to jeszcze wersja eco. Moze juz w ogole... bedzie odrzucac do przodu?
lup 23.12.2008, h. 22:14 lup
Ekonomiczna to znaczy za ile? Ciekawe czy 1tys czy mniej
dude1 23.12.2008, h. 23:47 dude1
Mag tutaj jest dlugosci prawdziwego, tyle ze, w ostrej emce wchodzi on glebiej, bo inaczej jest zbudowana replika a inaczej bron ostra. Magi większości producentów w airsofcie są krótsze, by włożone do gniazda, czyniły replike wyglądającą w całości (z magiem) jak bron ostra. Kropka.
Okota 24.12.2008, h. 01:11 Okota
stainless znaczy nierdzewny... ale co nierdzewne?...
hellmans 24.12.2008, h. 09:28 hellmans
Zapewne stal bo w takim zestawieniu się tego słowa uzywa - nierdzewna stal
Bo przeciez nie nierdzewne alu bo ono z natury jest nierdzewne, na wolnym powietrzu czyste alu ulega jedynie pasywacji ;]
Prezes_____ 24.12.2008, h. 10:09 Prezes_____
Bardzo dobry pomysł, to daje możliwość przeciętnemu budżetowi gracza na zakup BB repliki.
WUZI 24.12.2008, h. 12:18 WUZI
Ten mag im ohydnie wyszedł, już wolę mieć krótszy...
Promant 24.12.2008, h. 13:16 Promant
Taką już mają manierę, że zawsze podają samo "stainless" na oznaczenie stali nierdzewnej.
A skoro osobno napisali "stal", to zapewne znaczy, że w replice użyli zarówno nierdzewki jak zwykłej.

BTW
Prezes___:
chyba zakupu dokonuje gracz o przeciętnym budżecie, a nie "przeciętny budżet gracza"?...
MwMichal 24.12.2008, h. 14:40 MwMichal
mam nadzieję, że nie nadejdzie era a'la plastik fantastik ja już wolę droższe ale za to metalowe