Daj cynk
Reklama

Aktualności

Repliki ICS: SIG551 oraz SIG552 już w Polsce

Aktualności, 23.12.2008, h. 19:23, dodał: Promant
17

Sklep Mad Onion włączył do swojej oferty nowe repliki ASG AEG firmy ICS: SIG551 SWAT oraz SIG552 Commando.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sklep Mad Onion poinformował nas o dołączeniu do oferty nowych replik ASG AEG firmy ICS: SIG551 SWAT oraz SIG552 Commando. Repliki posiadają licencjonowane oznaczenia SIG ARMS. Korpusy wykonano z oksydowanej stali, metodą tłoczenia. Repliki posiadają funkcjonujący zwalniacz zamka, a sam zamek można odciągnąć do końca i zablokować w tylnym położeniu. Części metalowe wykonano w kolorze ciemnopopielatym [anodyzowana stal], natomiast części z tworzywa w kolorze czarnym. Do replik SIG ICS pasują akumulatory typu mini lub stick.

 

 

W standardzie repliki mają zamontowaną sprężynę M120, co daje prędkość początkową około 390 fps. Metalowe łożyskowanie, wyciszona głowica tłoka, wzmocniony gearbox wersji 3, stalowe zębatki, które współpracują ze sprężynami do M140 włącznie, silnik ICS Turbo 3000, niskooporowe przełączniki i kable.

 

 


W komplecie z repliką nabywca otrzymuje dwa magazynki hi-cap [o pojemności 450BB] oraz 1000 kulek ICS 0.2g. Obie repliki, SIG551 SWAT oraz SIG552 Commando, sprzedawane są w identycznej cenie: 1599PLN. 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.madonion.eu

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
GunneR2oo6 23.12.2008, h. 19:31 GunneR2oo6
ICS ICS-em jednak w przypadku tej broni to o 3 stówy za dużo :/
uzi43 23.12.2008, h. 19:33 uzi43
Ładne te repliki Magazynki od razu trzeba pomalować, lub najlepiej kupić low capy TMa i będzie cud repliczka!
Cheatmaster 23.12.2008, h. 19:34 Cheatmaster
Poczekaj do następnych Świąt i będzie o 3 stówy mniej
Sledzikmaster 23.12.2008, h. 19:35 Sledzikmaster
Wreszcie
kolarz 23.12.2008, h. 19:41 kolarz
Piękny ^^
Codename666 23.12.2008, h. 19:53 Codename666
Mad nie próżnuje i dobrze.
Wombat 23.12.2008, h. 20:18 Wombat
Czy ja wiem czy o 3 stowy za dużo? Spróbuj kupić TMa i metalowe body w niższej cenie.
bor 23.12.2008, h. 21:10 bor
mmm cudeńko... teraz tylko trzeba nastrugać 1600zł ;]
Hornet 23.12.2008, h. 23:15 Hornet
TM'owy SIG552 Commando wymiatał (śliczny, ergonomiczny, praktyczny itd.), ten od ICS to poprostu kosmos
Frostu 23.12.2008, h. 23:29 Frostu
Jako chyba pierwszy "macacz" tej repliki w Polsce mogę powiedzieć, że replika prócz swojej unikatowości jest naprawdę świetnie zrobiona, spasowana, zewnętrznie rewelka, jest godna swojej (prawda, dosyć wysokiej) ceny. Osiągi nie wiem, ale kultura pracy bardzo wysoka.
Cykli 23.12.2008, h. 23:50 Cykli
Mmmmmm cudeńka, już wiem na co kase odkładać. Laptop idzie się kochać
Jangi 24.12.2008, h. 01:08 Jangi
Co ciekawe za granicą kosztuje tyle samo co L85 ICS, a u nas dwie stówy od L drożej Ot, nowość.
Dragunow 24.12.2008, h. 10:29 Dragunow
"1000 kulek 0,2" to jakiś kiepski żart? po co 0,2 do 400 fps?
Promant 24.12.2008, h. 13:20 Promant
Będziesz miał do broni bocznej.
Zresztą Mad Onion dorzuca zawsze paczuszkę 0.2 ICS do innych produktów - do pistoletu jak znalazł
delcik 24.12.2008, h. 23:44 delcik
spadaj Frostu- ja byłem pierwszy xD
czekałem na to długo... ale wreszcie jest
naprawdę mimo iż kosztuje niemało jest ceny warty w 100% dosłownie ma wszystko co powinien mieć sig xD