Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 09.06.2012, h. 15:48, dodał: Promant
13

Filmy autorstwa RedWolf Airsoft, Pyramyd Airsoft, Airsoft Megastore, Evike.com oraz Echo1 USA.



RedWolf Airsoft: prezentacja repliki Snow Wolf M41A1 AEG czyli Pulse Rifle z filmu Aliens

 

 

 

 

 

 

 

 

Pyramyd Airsoft: prezentacja repliki King Arms Blazer R93 LRS1

 

 

 

 

 

 

 

 

Airsoft Megastore: replika M4 4CRS CQB - Elite Force VFC.

 

 

 

 

 

 

 

 

Evike.com: prezentacja repliki G&G TR4 AEG, z nowej linii M4/M16 produkcji Guay Guay

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Echo1 USA: RedStar CSR Semi Auto AEG.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
poiu007 09.06.2012, h. 16:04 poiu007
W pierwszym filmiku bardziej skupiłem się na zacnych ujęciach Tazz anieżeli broni:D
Tazz jest obleśna. W pierwszym filmie gdy się pojawiła w RW widać było jej paznokcie. Zrywało na wymioty.Założę się że Tazz się nie myje, zębów też i z cichacza poprykuje :)
walekval 10.06.2012, h. 10:50 walekval
Bojeq 09.06.2012, h. 17:07 Bojeq
Ciekawy gearbox, naciąganie przez 4 zębatki. Tylko jak z wytrzymałością...
Mówisz o SWD? To musi być rebrandowana Cyma, też ma 4 zębatki w GB. http://wmasg.pl/pl/armoury/show/157165
Promant 09.06.2012, h. 17:28 Promant
Naprostuję Cię Promancie. Z tego co pokazali i co miałem okazję podłubać, to jest to klon Real Sworda. A, że Cyma jest poniekąd też klonem Real Sworda to mamy wyjaśnione już wszystko, prawda?
poldeck 11.06.2012, h. 13:00 poldeck
Ponieważ Echo1 zamawia repliki u "chinoli", robią dla nich takie firmy jak JG czy właśnie Cyma. Dlatego napisałem "Cyma", a nie "klon RS". Bo jest to zapewne Cyma z "oznaczeniami" jakie sobie zażyczyło Echo1.
Gdyby zrobiła to inna firma albo sam RS, to nie pisałbym o Cymie.
Nie jest żadną tajemnicą, że CM skopiowało SWD RS, w recenzji repliki też wyrażnie o tym napisaliśmy; więc nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi z tym "naprostowywaniem".
Promant 11.06.2012, h. 21:13 Promant
Warlord Shadow 09.06.2012, h. 17:11 Warlord Shadow
Czy ten Pulse Rifle to nie Thompson w innym "opakowaniu"?
Tak, to konwersja do Thompsona, obecnie produkowana przez Chińczyków jako kompletna replika. Wykorzystuje krótkie magi do M1A1 z nakładaną stopką z tworzywa.
Promant 09.06.2012, h. 17:22 Promant
babski 09.06.2012, h. 22:59 babski
Zeby w tym pulse rifle podkręcić maga to trzeba pokrywkę zdjąć?? Nie bardzo praktyczne rozwiązanie..a szkoda :/
minus25 10.06.2012, h. 00:06 minus25
W pulse riffle to chyba bateria paluszek AAA była wsadzona że taki zabójczy ROF...
Mateuniosnajpa 10.06.2012, h. 01:07 Mateuniosnajpa
Wolnostrzelna ta M41-dynka
Chińskie Thompsony ogólnie miały słabego ROF'a, szczególnie na dodanej baterii. Osobiście wolałbym żeby Snow Wolf wydał samą konwersję. Ogółem dobra giwera na konwenty ale zdecydowanie wymagałaby dodatkowych modyfikacji np. z dźwiękami.
Fear Factor 10.06.2012, h. 11:47 Fear Factor