Daj cynk
Reklama

Aktualności

NIKITA

Aktualności, 22.12.2008, h. 23:16, dodał: Promant
12

Miłośnikom filmów Luca Besson nie trzeba mówić, co oznacza ten tytuł. Intruder Shop proponuje, pod tą samą nazwą, zestaw konwersyjny do repliki ASG: .50 DE TM.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fani filmów Luca Besson doskonale wiedzą, co oznacza tytuł Nikita oraz kim była kobieta grana przez Anne Parillaud.

 

 

Intruder Shop oferuje na swojej stronie, pod nazwą Nikita, zestaw konwersyjny ENTEN Co. Ltd dedykowany do repliki pistoletu .50 Desert Eagle produkcji Tokyo Marui.

 

 

 

 

 

Konwersja składa się z aluminiowego szkieletu i zamka. Podobnie jak w przypadku broni, którą posłużyła się bohaterka filmu z 1990 roku, konwersja jest dwukolorowa: czarno - srebrna.

 

 

 

 

 

Zestaw ENTEN Co. Ltd Nikita dostępny jest, na stronie Intruder Shop, na zamówienie. W kwestii informacji o cenie konwersji należy kontaktować się z Intruder Shop.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła: 

www.intrudershop.com 

www.filmweb.pl

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
uzi43 22.12.2008, h. 23:21 uzi43
Wygląda ładnie ale jeśli chodzi o dwukolorowego DE, to takiego jak w "Świętych z Bostonu" mogliby zrobić. I jeszcze z tym sierpem i młotem na przodzie
kydrys 22.12.2008, h. 23:24 kydrys
No no, konwersja smakowita... Pewnie zabójczo droga. Iście zabójczo.
Guest (ID:6452) 22.12.2008, h. 23:32 Guest (ID:6452)
Mniam... jesli DE to tylko 2 kolorowa
David90 22.12.2008, h. 23:37 David90
Zakochałem się , kto mi takiego sprawi
alchemik193 23.12.2008, h. 00:03 alchemik193
Piękna...Ale ta jak pisze uzi43 przydałaby się wersja z "Świętych z Bostonu" ;]
Karol_K 23.12.2008, h. 00:17 Karol_K
ładna rzecz... szkoda że DE do niczego mi nie pasuje
Dragunow 23.12.2008, h. 08:41 Dragunow
Ale armata. W sam raz do kobiecej torebki xD
MarineSlupsk 23.12.2008, h. 09:41 MarineSlupsk
Może teraz któraś reprezentantka płci pięknej pokusi się o reko Nikity ^^
ocet 23.12.2008, h. 10:37 ocet
Dorobić jedną część w innym kolorze, podnieść cenę... i mamy kultową broń z filmu.

Ehh ale Ci ludzie kombinują. Coż prawa rynku. Mi się osobiscie ta wersja nie podoba.
KWIA_TEK 23.12.2008, h. 14:29 KWIA_TEK
Kto pamięta "Romeo i Julia" z DiCaprio? Tam mieli fajne pistolety. Może ktoś się pokusi o takie konwersje. Swoją drogą szkoda, że nie ma repliki P-64. Można by zrobić konwersję "Porucznik Borewicz custom 07 zgłoś się - 1974"
BLITZ 23.12.2008, h. 15:15 BLITZ
Jak patrzę na DEagla to słowo "pistolet" traci znaczenie.
Hannon 23.12.2008, h. 16:34 Hannon
Toż to małe działo ręczne jest xD