Daj cynk
Reklama

Aktualności

Garść informacji

Aktualności, 22.12.2008, h. 22:11, dodał: Promant
22

Seria BIAR, czyli HK416 w stylu Boyi. AZR Machine & Tool Co.: gearbox'y. ICS: certyfikat CE. Top Tech: ASG EBB MP5 SD5.



 

 

 

 

 


 

 

 

 

Firma Dboys wprowadzi na rynek serię replik AEG pod wspólną nazwą BIAR. Będą to repliki karabinów z rodziny HK416. Pierwsza replika z tej serii ma być dostępna, najprawdopodobniej, w pierwszym kwartale 2009 roku.  

 

 

Firma AZR Machine & Tool Co. przedstawiła nowy produkt: wzmocnione gearbox'y V2 i V3. Niestety informacje są bardzo skąpe. Wiadomo jedynie, że gearbox'y, wprowadzone na rynek pod nazwą Power Factor Mechbox, będą miały moc [power rating] 130i , 140i oraz 150i.

 

 

Firma Mad Onion przekazała nam ciekawą informację:

Firma ICS uzyskała certyfikat CE na wszystkie modele swoich replik. Jest to kolejny, po uzyskiwaniu certyfikatu ROHS, dowód na wysoką jakość wyrobów ICS.

 

 

Coś nowego dla miłośników replik MP5: firma Top Tech przedstawiła film prezentujący nową replikę z serii posiadającej symulację blow backu - ASG EBB MP5 SD5, oznaczoną jako TMP5 SD5. Zapowiadana replika jest pierwszym AEG MP5, na rynku, mającym EBB. 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
gross 22.12.2008, h. 22:15 gross
Jeśli "zabawka" ma certyfikat CE to można się kłócić z Urzędem Celnym, aby nie naliczali cła np. z WGC.
uzi43 22.12.2008, h. 22:24 uzi43
Ciekawe z tym Hk416 od BOYI Ciekawe czy z oznaczeniami i czy z metalu... No i jaka cena w stosunku do JG i AGM
A co do EBB w Mp5, to wg mnie, jest to replika w której ten BB w ogóle widowiskowy nie jest!
Wiki 22.12.2008, h. 22:25 Wiki
Ale to mp5 kopie... mało mu ręki nie urwie... ;/
Promant 22.12.2008, h. 22:29 Promant
A który EBB "kopie"?
Venom_ 22.12.2008, h. 22:39 Venom_
marui
Dragunow 22.12.2008, h. 22:48 Dragunow
Ale to pierwsze takie MP5... biorę
zavisza 22.12.2008, h. 23:17 zavisza
Wszystko to fajnie wyglada, ten EBB w kazdej replice. Ciekawi mnie jednak awaryjnosc tego typu rzeczy... O tyle o ile o TM to sie nie martwie, ale gdy zaczna wychodzic chinskie repliki z EBB, to pierwsze serie... Moga byc fatalne
Promant 22.12.2008, h. 23:23 Promant
Venom,
w TM jest recoil engine, bez tego byłoby równie blado. I nawet w TM trudno mówić o "kopnięciach". Może muśnięcia, no powiedzmy: szturchnięcia.
SoP-PeL 23.12.2008, h. 00:23 SoP-PeL
$3

CO do TM AK74MN
cassius 23.12.2008, h. 01:59 cassius
Hahahah XD a juz sie balem ze niepotrzebnie sobie zamowilem nowa orisowana cymke (moj pierwszy karabinek). Moge jednak spac spokojnie
PieTrzaK 23.12.2008, h. 08:35 PieTrzaK
A mnie zastanawia PEQ w tych HK416 BOYI. Jakis taki ładny dziwnie
Trublu 23.12.2008, h. 08:52 Trublu
kiedy wejdzie tam MP5-tka do sprzedaży?? i w którym sklepie?
Okota 23.12.2008, h. 09:21 Okota
wiecej info o gearboxach (same V.2)
$3
MarineSlupsk 23.12.2008, h. 09:39 MarineSlupsk
416 od BOYI?!
po kiego ja SCARa kupowałem...
Prezes_____ 23.12.2008, h. 09:47 Prezes_____
Kurcze, na auto to w tej mp5 strasznie szybko się to rusza, prawie klapki nie widać, ale zrobiona jest ładnie.
Pozdrawiam
Krabii 23.12.2008, h. 09:49 Krabii
Skoro jest SCAR od G&G to czekam za SCARem od Top Techa:)
PvG 23.12.2008, h. 10:34 PvG
Ten EBB taki trochę bez polotu :/ Do Gazowego BB w emce raczej się nie umywa.
OC14Groza 23.12.2008, h. 10:52 OC14Groza
Nadchodzi era blow backu.
happy666 23.12.2008, h. 11:30 happy666
Widać, że prawie każda premiera przynosi więcej szkód niż pożytku Czy ten rysunek wektorowy tego hk416 jest rysunkiem repliki czy real guna? Bo ta dokładnie odwzorowana rura gazowa jest zastanawiająca.
gryncek1 23.12.2008, h. 11:41 gryncek1
Dopiero kupiłem mp5sd :/ ale i tak nie ufam elektrycznym blow backom, zaczekał bym raczej na gaziaka...
Promant 23.12.2008, h. 12:53 Promant
Tak samo odwzorowany jest przewód gazowy w HK416 AGM, w JG podobno też, więc nic nadzwyczajnego.
dude1 23.12.2008, h. 13:03 dude1
TMowski karabinek z EBB chociaż podskakuje w rękach, a to... śmiać mi się chciało, jak to leżało u tego gościa w rękach i on naciskał spust na auto