Daj cynk
Reklama

Aktualności

Glock 19 GBB WE

Świat, 06.06.2012, h. 11:37, dodał: Promant
8

Zaprezentowano gotowy prototyp repliki Glock 19 GBB WE.



O replice G19 WE pisaliśmy niedawno w newsach, gdzie prezentowano zdjęcia wczesnego prototypu tego pistoletu.

Na stronie publicenemy, z Hong Kongu, zaprezentowano finalny prototyp repliki gas blow back pistoletu Glock 19 produkcji firmy Wei-Tech. Jest to końcowa, produkcyjna, wersja tej repliki i w sprzedaży detalicznej ma się pojawić już wkrótce.

 

 

 

a.jpg 

b.jpg

 

c.jpg

 d.jpg

 

 

 

Niestety nie podano żadnych szczegółów technicznych, ani dotyczących przewidywanej ceny detalicznej czy konkretnej daty premiery rynkowej. Poniższe video prezentuje natomiast replikę G19 WE podczas strzelania.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.publicenemy.com.hk

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
mjr Keller 06.06.2012, h. 11:51 mjr Keller
Strzelałbym! :D
Chodzi jak marzenie, ale to WE, więc ciekawe jak długo...
poiu007 06.06.2012, h. 15:16 poiu007
napod 06.06.2012, h. 14:06 napod
Jeśli można zapytać czym różnią się poszczególne glocki, tj. 17, 18, 19, itp?
kalibrem (9mm para, 10mm, 40SW, 45ACP, 0.357 Sig, etc), rozmiarem (normalny, compart, subcompact), etc
blackest 06.06.2012, h. 14:11 blackest
Niezupełnie to tak jest... od 17 do 19 wszystkie są w 9 para(jeszcze 26) - różnice wynikają z w ymiarów(glock 19 to taki nieco zminiaturyzowany mod.17) lat produkcji itp Glock 18 np to to samo co standardowa 17 z tą róźnicą że posiada tryb automatyczny
Literki np w 17 oznaczaja- C model z kompensatorem , L - model wydłużony, są jeszcze modele z literkami SF co oznacza że rama została skrócona ...
Karol_K 06.06.2012, h. 14:53 Karol_K
nazgul45 06.06.2012, h. 15:03 nazgul45
czyli w na przykład w coś takiego : http://www.military.pl/kabura-udowa-kydex-do-glock-17-sls_10946t.html poza oczywiście glock'iem 17 włazi również glock 18c?
Nie musi, a najpewniej nie wejdzie, bo 18c ma selektor na zamku który zwyczajnie się moze nie zmieścić, poszukaj czegoś bardziej otwartego, blackhawk albo fobus takie robią
rogal138 06.06.2012, h. 21:17 rogal138
Hornet 06.06.2012, h. 16:10 Hornet
Kurde G19 Gen. 4, to dlaczego G17 zrobili starego ?!?