Daj cynk
Reklama

Aktualności

Gunfire: repliki ARES i King Arms

Aktualności, 22.12.2008, h. 00:13, dodał: Promant
32

Sklep Gunfire.pl włączył do oferty, zapowiadane niedawno, repliki ASG AEG firm ARES i King Arms.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sklep Gunfire włączył do oferty na swojej stronie, zapowiadane niedawno, repliki ASG AEG firm ARES i King Arms. [Brak jeszcze zdjęć replik na stronie sklepu, dlatego pochodzą one ze stron firm ARES i King Arms.]

Wśród produktów firmy ARES znalazły się: M14 EBR z kolbą 6 pozycyjną i składaną na bok. Prędkość początkowa: 375fps. Cena: 1999PLN.

 

 

ARES: FN SCAR-L z granatnikiem EGLM. Prędkość początkowa: 320fps. Cena: 2099PLN.

 

 

ARES: M4-MRE. Prędkość początkowa: 330fps. Cena: 1899PLN.

 

 

ARES: Mk43 Mod0. Prędkość początkowa: 350fps. Cena: 1899PLN.

 

 

ARES: L86A2. Prędkość początkowa: 350fps. Cena: 1899PLN.

 

 

Dodatkowo sklep włączył do oferty repliki AEG firmy King Arms: Troy M7A1 [330fps, cena: 1999PLN] i FN-FAL L1A1 [280fps, cena: 1699PLN].

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła: 

www.gunfire.pl

aresusa.com/">www.aresusa.com

www.kingarms.com

 

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
slipknotyk 22.12.2008, h. 00:27 slipknotyk
wszystko fajnie wszystko pięknie tylko mogli by popuścić z cen,gdzie te czasy gdy ich oferty były atrakcyjne cenowo w stosunku do innych ofert konkurencji.
thor_ 22.12.2008, h. 00:29 thor_
Ceny są fajne
slipknotyk 22.12.2008, h. 00:32 slipknotyk
hehe być może tylko w którą stronę? wiem że końcówka 0.99 czyni cuda ale mimo tego myślę ,że mogli by zejść troszkę z danych sum .
Drako 22.12.2008, h. 00:38 Drako
Prawda jest taka, że cena producenta jest dużo niższa (przynajmniej w przypadku KA), wystarczy popatrzeć na ceny w zagranicznych sklepach: większość ich produktów jest za 300-400$. Na WGC ten troy jest za 480$. Więc to nasze sklepy takie marże narzucają, nie producent.
Kamil 22.12.2008, h. 00:41 Kamil
Jak na lajkonika, to powiem że Lka naprawdę ładna.
elgeniusz 22.12.2008, h. 00:54 elgeniusz
Moze glupie pytanie, ale dlaczego L1A1 jest drozszy o ~$160 od wczesniejszych FAL'ow? Chyba, az tak rewolucyjny do wczesnijeszych wersji nie jest:|
biper911 22.12.2008, h. 06:05 biper911
@ Drako

480$ to (licząc 3zł = 1$) 1440 zł + cło (3.1% chyba) + koszt transportu (ok. jednostkowo przy całym kontenerze i hurtowym kupnie o wiele kniejszy niż jak sam ściągasz z HK), ale na koniec od sumy tego wszystkiego dochodzi zabójczy VAT 22%.
Wydaje mi się więc, że sklep marżę ma ok. 10%, co nie jest jakąś wygórowaną stawką w handlu.
szalony jack pirat 22.12.2008, h. 07:23 szalony jack pirat
Wszystkie obecne dostawy idą po 3zł za $. Niespodzianki nie ma. Na SpecShopie tez ceny podskoczyły. Choc wydaje się to absurdalne z pkt. widzenia cenników sprzed 3 miesięcy, to sa to np. ceny sprzed dwóch lat, więc co starsi Maniacy są przyzwyczajeni

Dodatkowo jen też poszedł w górę.
spet 22.12.2008, h. 07:24 spet
Kijowa m14. Fuuuj
Krabii 22.12.2008, h. 07:45 Krabii
Z ares/star SCAR+ EGLM jakość przekonanie mam do EGLM bo sam karabinek to tak może być różnie z bebechami:/
Ukesu 22.12.2008, h. 07:50 Ukesu
Na gunfire ewidentnie opisują Mk43 Mod0, ale zdjęć nie ma.
Muhhahahah więcej Mk43 !!!! Ale Mk43 VFC jest tylko jedno xD
Tuksiak 22.12.2008, h. 08:02 Tuksiak
$1

Jest troszkę sporo zmieniony. Proponuję o nim poczytać... ale cena zabójcza.

biper nie wiem jak to policzyłeś, ale jeżeli Tobie się wydaje, że importer płaci tyle co Ty w sklepie nawet tam na miejscu, to się mylisz. Twoje obliczenia są delikatnie mówiąc... g** warte. . Marże to sklepy mają nie 10% - bo tyle najmniej dają hurtownikom tutaj w kraju, tylko spokojnie koło 30-50% .
Sledzikmaster 22.12.2008, h. 08:56 Sledzikmaster
a ja natomiast jestem ciekaw czy w ofercie sklepu gunfire pojawi się G36 z tą fajną STARowską lunetką ...
Landsil 22.12.2008, h. 09:23 Landsil
Sklep ma marże zależną od zniżki jaką dostał przy zakupie. Jak kupili na full to mogą mieć nawet 80% marży i towar nadal jest tani. A karabinki piękne.
Promant 22.12.2008, h. 09:39 Promant
W opisie jest Mk43 i ma być Mk43 - nie wiedzieć czemu po kliknięciu na zdjęcie Mk43 strona ARESa ładuje zdjęcie MK46. Nie zauważyłem tego przy wklejaniu, bo przenosiłem wszystko hurtem.
Już jest właściwe zdjęcie.
Ukesu 22.12.2008, h. 10:05 Ukesu
Tyle że to nie jest Mk43 Mod0 tylko Mod1 .... chyba producent się pomylił.
Drako 22.12.2008, h. 11:06 Drako
@biper

Jak już zostało zauważone - hurtownia/producent sprzedaje towar po niższych cenach. Poza tym, cena którą podałem jest ceną detaliczną w sklepie więc jest w niej marża sklepu, koszt transportu i ewentualnego cła. Dziwne, że w USA sklepy mają ceny jak na WGC mimo że repliki, tak jak nasze sklepy, sprowadzają z Azji. Na koniec: jak dolar stał po 2zł ceny replik wcale nie były niższe.
Yuber 22.12.2008, h. 11:14 Yuber
Fajny SCAR... oby tylko jakość wykonania była dobra bo cena bardzo atrakcyjna.
Poczekam i zobaczę recki .
Dzwonek 22.12.2008, h. 11:38 Dzwonek
Że tak się głupio zapytam, co ma znaczyć skrót "M4 MRE" ? To dla oddziałów kucharskich ?
majkel19milacz 22.12.2008, h. 11:45 majkel19milacz
ach zeby chociaz na jedna mnie bylo stac... ale wygladaja bosko
crogool 22.12.2008, h. 11:58 crogool
Fajny ten SCAR... i ceny takie jak pamiętam z początków
(a więc nie muszę łykać proszków )

A co kosztów narzuconych przez polskie sklepy. Czytam i wznoszę rączki do góry, aby Bozia na święta jakiś "myk" uczyniła: Niechaj Oburzeni założą działalność w Polsce, opłacą wszelkie cła, podatki, wynajmą lokal, serwis zapewnią, spłodzą sklep on-line i na reklamę wyłożą a potem, niech sprzedają w cenach jakie na WGC widzę.

Zawsze uważałem działalność charytatywną za szczytną sprawę
Borol 22.12.2008, h. 12:23 Borol
o tym aresie nic nie wiem
ale SCAR starowski z nadnikiem to cudo. dzialajacy boltcatch,zero widocznych kabli,zadnych loozow.heh
Drako 22.12.2008, h. 12:43 Drako
"A co kosztów narzuconych przez polskie sklepy. Czytam i wznoszę rączki do góry, aby Bozia na święta jakiś "myk" uczyniła: Niechaj Oburzeni założą działalność w Polsce, opłacą wszelkie cła, podatki, wynajmą lokal, serwis zapewnią, spłodzą sklep on-line i na reklamę wyłożą a potem, niech sprzedają w cenach jakie na WGC widzę."

Po pierwsze: odpowiedziałem tylko na zarzut wysokiej ceny producenta.
Po drugie: jakoś dziwnym trafem w innych branżach ceny są normalne tylko repliki asg są niewspółmiernie drogie. Można by odnieść wrażenie, że w Polsce sklepy muszą mieć koncesję na sprzedaż zabawek.
koshevnikov 22.12.2008, h. 16:35 koshevnikov
MRE = Modular Receiver Extension, produkt KAC.
Fikus 22.12.2008, h. 17:33 Fikus
Pytanie do Brytofili
Po co L'ce rączka za magiem ?
Przecież trzymanie za magiem, jest chyba nie wygodne i nie ergonomiczne...?

pzdr
noah 22.12.2008, h. 17:48 noah
W przypadku L86 owszem, jest wygodne i ergonomiczne.
Borax 22.12.2008, h. 18:13 Borax
Fikus, to L86 jest w wersji lekkiego karabinu maszynowego czy coś w tym stylu. Kiedy masa karabinu częściowo jest oparta na dwójnogu, łatwiej się nad nim panuje używając rączki pod kolbą, podobnie jak w Brenie, MG34 i MG42(mają specjalnie ukształtowaną kolbę).
Noah, jeśli jest Ci wygodnie z tą rączka, używając go jak zwykłego karabinka szturmowego to wszystkiego najlepszego życzę...
Promant 22.12.2008, h. 21:29 Promant
Ukesu:
Takie zdjęcie daje ARES jako Mod0. Więc może sie pomylili w oznaczeniu.
Jangi 22.12.2008, h. 22:01 Jangi
Borax, przecież noah napisał dokładnie to co Ty, tylko krócej, po co ten jad?
Fikus 22.12.2008, h. 22:19 Fikus
Podziękował : )

Wesołych Świat chłopcy i Dziewczęta

pzdr
Borax 22.12.2008, h. 22:42 Borax
Lubię se czasem plunąć jadem, a co mi tam!
Z resztą kolega nie wyjaśnił po co ta rączka tam jest zamontowana, tylko podzielił się swoimi wrażeniami odnośnie ergonomii. Jad mode off.
Wesołych i szczęśliwych świąt.
MyN3 23.12.2008, h. 01:44 MyN3
Taa można sobie pomarzyć ^^