Daj cynk
Reklama

Aktualności

Różności

Aktualności, 21.12.2008, h. 23:13, dodał: Promant
17

JTG: fotografie Wintoreza. A.C.M.: ASG AEG SIG556. King Arms: AN/PEQ-15 Battery Case. ZBROJOWNIA: CA P90 Sportline.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Jack The Gunsmith potwierdziła, że przyjmie na razie tylko 3 zamówienia na replikę Wintoreza.

 

 

Części metalowe wykonane ze stali w technologii CNC. Cena: 600EUR plus koszt przesyłki. Opublikowano jedynie dwa zdjęcia prototypu, oba kiepskiej jakości - robione telefonem komórkowym. Prototyp posiada jeszcze zastępczą kolbę, według producenta: wersja końcowa będzie miała drewno jak w odpowiedniku ostrym.

 

 

Plotka po raz pierwszy potwierdzona. Airsoft China opublikował zdjęcie prototypu chińskiej repliki ASG AEG SIG556. Póki co brak szczegółowych informacji.

 

 

Firma King Arms wprowadziła na rynek, zapowiadany niedawno, pojemnik do akumulatora w formie AN/PEQ-15.

 

 

Atrapa mieści akumulator 11.1V 1300mAh 12C Lithium (KA-BAT-19) lub 1400mAh 9.6V / 10.8V.

 

 

King Arms AN/PEQ-15 sprzedawany będzie osobno lub w zestawie z aku 11.1V 1300mAh 12C Lithium (KA-BAT-19). Wersje kolorystyczne: czarna i dark earth.

 

 

Sklep ZBROJOWNIA włączył do oferty repliki firmy Classic Army FN P90 oraz FN P90 TR z serii Sportline.

 

 

Repliki posiadają w zestawie akumulator 8,4V 1100 mAh. Prędkość początkowa: 325fps. Cena niewiele wyższa od replik chińskich: FN P90 kosztuje 560PLN, a FN P90 TR 530PLN. Przy tych cenach repliki CA będą zapewne stanowić ciekawą alternatywę dla zakupu produktów chińskich.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła: 

www.airsoft-news.eu

arms.com/">www.kingarms.com

www.zbrojownia.com.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Gogin 21.12.2008, h. 23:19 Gogin
P90 CA ? Czas pokaże co się z tego wykluje...
Kamil 21.12.2008, h. 23:22 Kamil
Już napisałem o tym na rus.milu, ale powtórzę:

Lufa na poprzednim zdjęciu była nie taka, zmienili ją i dalej na nie taką jak być powinna.

No i tak btw. całość jak dla mnie śmierdzi tandetą. Gość chce 600 ojro, a nawet nie może zrobić porządnego zdjęcia własnego produktu? Zapewne ta produkcja skończy się na 3 egzemplarzach...
Small_Hunter 21.12.2008, h. 23:27 Small_Hunter
Profesjonalny marketing.... zdjęcia z komórki przy oświetleniu z lampki biurkowej... Chyba zostanę ich stałym klientem
Cement 22.12.2008, h. 02:32 Cement
hmmm jak do tej pory słyszałem bardzo niechlubne opinie o CA SL ("że generalnie badziew") Natomiast jak to z chińczykami jest każdy wie.... jak była "duzia miiśka ryziu" to wszystko ok ale jak tylko "niutati"*...... to strach się bać

*Jak by ktoś nie wiedział co to niutati
$3

PS. Byle jakość tych P90 nie była na poziomie obsługi w tej chińskiej knajpie
szalony jack pirat 22.12.2008, h. 07:24 szalony jack pirat
Z tym, że CA SL to jest replika chińska
0L0 22.12.2008, h. 08:44 0L0
Na P90 widnieje napis "made in hong kong"
Nie da się jednak ukryć, że jakość jest jak najbardziej chińska
Cyrek 22.12.2008, h. 09:08 Cyrek
Powiem nawet, że przy lr-300 A&K seria emek SL wypada jak zabawki z odpustu, taka prawda.
Promant 22.12.2008, h. 09:29 Promant
CA nie od dziś jest chińskie. Tylko, że dotąd marka miała gwarantować wyższą jakość. Widać teraz CA zaczyna się opuszczać bardziej niż dotąd.
Jak skończą na brandowaniu chinoli to w ogóle skończy się marka.
Prezes_____ 22.12.2008, h. 09:51 Prezes_____
Te p90 to ani koło TM nie stało, zauważcie, że gdy domowa firma przekształca się w ogromną korporację powoli zaczyna stawiać na ilość a nie na jakość, mam nadzieję, że dzięki świętą się CA nawróci.
WUZI 22.12.2008, h. 10:13 WUZI
Fajnie że Wintorez nie ma spustu, może jest napędzany siłą woli właściciela?
Ravenkan 22.12.2008, h. 11:11 Ravenkan
Jeszcze nie wiedzą jak tam wsadzić GB ^^
Ari 22.12.2008, h. 13:04 Ari
Przezajebisty ten SIG 556. Fajnie jakby była możliwość wsadzenia batki do kolby poprzez jej wymianę
Germ 22.12.2008, h. 13:56 Germ
Śmiać się czy płakać patrząc na Wintorieza?
KWIA_TEK 22.12.2008, h. 15:32 KWIA_TEK
Konstruktorzy Wintoreza powinni trochę popracować nad marketingiem. Chcą sprzedać replikę za 600 dolków i zamieszczają zdjęcia zrobione marną komórką. Powodzenia
skimek 22.12.2008, h. 18:03 skimek
P90 u nas 530 a w HK około 250 OWNED
GunneR2oo6 22.12.2008, h. 18:47 GunneR2oo6
KWIA_TEK - sprostowanie.To jest 600 EUR
Gumal 23.12.2008, h. 01:29 Gumal
AAAA! Sig 556. Duszę sprzedam za tą zabawkę! CUDO!