Daj cynk
Reklama

Aktualności

Customy i inne produkty

Aktualności, 21.12.2008, h. 14:19, dodał: Promant
23

WGC Shop: custom AUG RAS M82, M2 Carbine oraz Magpul PTS Speedplate do replik pistoletów Glock. RedWolf Airsoft: RWC Police Tactical.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WGC Shop oferuje, w opcji preorder, custom: AUG RAS M82. Replika na bazie AUG JG, posiada: snajperską lufę i tłumik płomienia M82, front RAS oraz lufę wewnętrzną Systemy. Cena: 282USD.  

 

 

Na stronie WGC można również nabyć M2 Carbine 8mm firmy Marushin, w wersji limitowanej z łożem wykonanym z orzecha włoskiego. Cena: 378USD.

 

 

WGC oferuje także Magpul PTS Speedplate do replik pistoletów Glock. Zestawy 3 sztuk w cenie 15USD dedykowane są do replik KSC i TM. Kolory: czarny lub DE. Uchwyt posiada zastępczą stopkę magazynka.

 

 

RedWolf Airsoft proponuje replikę RWC Police Tactical. Customowa replika gazowa, o prędkości początkowej 400fps na top gas, posiada lufę wewnętrzną 6.03 430mm PSS10, wykonaną w technologii CNC komorę HU oraz stalową dyszę. Cena: 448USD.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.wgcshop.com

www.redwolfairsoft.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
SHOGUN_YAMATO 21.12.2008, h. 14:38 SHOGUN_YAMATO
Hihi... Barretoaugopotwór Ale fajny bo inny Szkoda tylko, ze to bullpup
Yuber 21.12.2008, h. 14:40 Yuber
Brzydal xD- ale fajnie, że to bullpup xD!
Wyborowiec 21.12.2008, h. 14:53 Wyborowiec
Sam jesteś brzydal jest cudowny ;]
Felga 21.12.2008, h. 14:57 Felga
Fajny ten AUG - M82
przemek10 21.12.2008, h. 15:04 przemek10
"Szkoda tylko, ze to bullpup"

Właśnie to największy + , normalnie mieści się tam lufa 509 mm a przy tej konwersji pewnie 705 nie będzie problemem .
Panocek 21.12.2008, h. 15:13 Panocek
Dość... niecodzienny AUG82

Jestem ciekaw jak z wyważeniem, pewnie mocno do przodu przez taką ilość znaliwa.
arch deluxe 21.12.2008, h. 15:27 arch deluxe
282USD za JG...co kto lubi

wygląd dość niecodzienny
Ravenkan 21.12.2008, h. 15:28 Ravenkan
Jak dla mnie to barrettocoś to profanacja, zbezczeszczenie itd... Coś strasznego, ale jak kto woli...
Lambert 21.12.2008, h. 15:40 Lambert
Ten AUG wygląda jak "pilum" legionisty rzymskiego...
Mnie osobiście przeszkadza fakt skręcenia lufy zewnętrznej z dwóch elementów - chyba CA..?
WUZI 21.12.2008, h. 16:16 WUZI
Kolejny karabin snajperski z mocą "chinola". Mam nadzieję że wypuszczą zawory o zwiększonym przepływie gazu, bo za taką cenę to trochę nieciekawie wyszło.
Prezes_____ 21.12.2008, h. 16:22 Prezes_____
Za niedługo ktoś wpakuje M82 do emki. A te uchwyty do glocka się z pewnością przyjmą
chrzanu 21.12.2008, h. 16:23 chrzanu
Apropos tego AUG'a to oglądał ktoś War Inc. ??
Morn 21.12.2008, h. 16:26 Morn
WUZI, fps to nie wszystko, czego TM jest najlepszym przykładem
Dalej 21.12.2008, h. 16:26 Dalej
Oj, magi z Glocka tak ciężko się wyciąga! Laboga, pomocy!

No worries, durny plebs wszystko kupi.
xasistis 21.12.2008, h. 16:52 xasistis
Z magpulami to nigdy nie wiadomo kiedy się przydadzą. W najmniej oczekiwanym momencie dostanie się trochę piachu namagazynek i może nie zechcieć pod wpływem samej tylko grawitacji wyleźć z gniazda. Poza tym +5 do lansu. A że kosztuje..
Przyznajcie jednak, że z ostatnich gadżetów ten jest najsensowniejszy.
A tłumik płomienia w AUG'u to chyba bardzoej hamulec wylotowy?
Jaki ma on związek z War Inc.?
Ahmed 21.12.2008, h. 17:18 Ahmed
Wznowili by lepiej produkcję M1 Carbine albo tk by zrobili wersję par
a nie M2
majkel19milacz 21.12.2008, h. 19:58 majkel19milacz
m2 jest ekstra piekna replika
TOMBMF 21.12.2008, h. 20:40 TOMBMF
piękny jest ten AUG
chrzanu 21.12.2008, h. 21:21 chrzanu
xasistis
Kojarzysz zdalnie sterowany karabin przy próbie zamachu ??
gryncek1 21.12.2008, h. 21:57 gryncek1
Wow aż mi się spodobał AUG na, którego zwykle patrzeć nie mogłem...
Sushi.50 21.12.2008, h. 23:56 Sushi.50
Rzeczywiście można wrzucić lufę o długości 700 mm, ale i tak zwykły v.2 nie da najlepszych rezultatów na takiej lufie. Ewentualnie 550. Mi tam się podoba ten augobarret
Jarmo 22.12.2008, h. 10:26 Jarmo
W Augu jest V.3
SHOGUN_YAMATO 22.12.2008, h. 15:54 SHOGUN_YAMATO
To fakt, Aug ma GB v3. U mnie w RPK z lufą 640mm bardzo ładnie niesie kulki. Gorzej z prędkością wylotową -lecą daleko ale wolno.