Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe informacje c.d.

Aktualności, 21.12.2008, h. 13:23, dodał: Promant
20

SOCOM GEAR: Daniel Defense Lite rail. IZ-Mash: Yunker-5. Guarder: Desert Eagle .50 Electroplating Sliver. G&G: replika SIG550 - video. RA Tech: ICS SG 552 oraz GBB Glock21 video review.



 

 

 


 

 

 

 

 

Firma SOCOM Gear zapowiedziała kolejny produkt licencjonowany, który ma się pojawić w ofercie w ciągu 10 dni - fronty RIS Daniel Defense. Firma informuje, że cena będzie podobna do chińskich kopii DD RIS, ale jakość bardzo wysoka - fronty wykonane są w tej samej technologii co wersja do broni ostrej, z aluminium lotniczego.

 

 

 

Firma IZ-Mash od kilku lat produkuje wiatrówki z rodziny AK pod nazwą Yunker, napędzane, jak widać na zdjęciach, z kapsuł CO2. Ostatnio promowana linia Yunker-5 obejmuje kilka modeli AK powstałych na bazie wcześniejszych Yunker-2  i Yunker-3.

Nasz kolega Germ znalazł ciekawą informację: w ramach serii Yunker-5 produkowana jest również odmiana na kompozytowe kulki 6mm BB, wykorzystująca w konstrukcji "cylinder gazowy". Fabryka reklamuje tę wiatrówkę jako replikę treningową i sportową. Niestety brak bliższych informacji na temat mocy 6mm Yunkera-5 oraz fotografii mechanizmu. Czyżby rosyjska wersja PTW?

 

 

 

 

Cobra Airsoft oferuje zestaw konwersyjny Guardera do repliki firmy Tokyo Marui Desert Eagle .50 w wersji Electroplating Sliver. Cena: 223USD.

 

 

Firma Guay-Guay zaprezentowała video szczegółowo prezentujące, zapowiadaną na 2009 rok, replikę karabinu SIG550.

 

 

 
 
Red Alert Tech zaprezentował dwa video review, replik: ICS SG 552 oraz GBB Glock21.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
boundrose 21.12.2008, h. 13:35 boundrose
Jangi 21.12.2008, h. 13:45 Jangi
Ciekawy kolor tego siga g&g

A błędy językowe Azjatów to już klasyka - pamięta ktoś jeszcze "All your base are belong to us" ?
przemo 21.12.2008, h. 13:47 przemo
Może troszkę próżny się zrobię ale taką konwersje Deserta to bym bardzo sobie życzył na święta pod choinkę
Tylko cena też jak dla mnie troszkę ładna...
Ciekaw tylko jestem z jakiego stopu dokładnie to jest zrobione?
Dzwonek 21.12.2008, h. 14:05 Dzwonek
Hahaha ... tego serio nie wiedziałem, że G&G ma taką barwną nazwę - Guay-Guay

Na poważanie: te szyny, jeśli będą tanie, tak jak producent zapowiada, to bardzo mnię zainteresują, bo akurat takowych szukam. Czekam więc na informacje.
sniper_tarzan 21.12.2008, h. 14:19 sniper_tarzan
No to jak goście z Iżewska zaczną robić ASG, to nie będzie trzeba kombinować z kupowaniem oryginalnych części do AK
Promant 21.12.2008, h. 14:25 Promant
Boundrose, to miło, że podałeś ten sam link, który już znamy. Tylko co on wnosi? Nie ma tam nic, ponad to, co opisano.
OC14Groza 21.12.2008, h. 14:40 OC14Groza
ja sie tak napaliłem na tego kałaszka a tu mag na 21 kulek, brak full auto i ten starczący adapter na kapsułe co2
Felga 21.12.2008, h. 14:54 Felga
wkońcu jakieś newsy ;] a ten SIG G&G piękny!!
boundrose 21.12.2008, h. 15:15 boundrose
Promant: jeśli już chcesz być taki drobiazgowy to wnosi wagę, pojemność magazynka i wymiary, których nie ma w newsie.

alchemik193 21.12.2008, h. 15:30 alchemik193
Promant nie wiesz może jaka będzie cena yunkera 5?
Dalej 21.12.2008, h. 16:35 Dalej
Jako paroletni właściciel wiatrówki rekreacyjnej Yunker, oraz człowiek który trenował ostre strzelanie z AK 74, stwierdzam autorytatywnie:

Żadna AK replika ASG wyprodukowana do tej pory, nie była tak bliska oryginałowi pod kontem wytrzymałości i wykonania, jak Yunker.
Nawet repliki AK z szkieletem ze stali.

Żadne zdjęcia tego nie wytłumaczą, trzymanie dobrej repliki AK też nie.
Tu po prostu trzeba potrzymać w rekach i postrzelać, by zrozumieć.
Real steel to real steel, koniec.

Jeśli rzeczywiście zrobią Yunkera na kulki airsoftowe, i jego osiągi będą przyzwoite, a celność zadowalająca, bez wątpienia go nabędę.

O ile oczywiście pojemność maga będzie min. 30BB. 18 to żart, ale może zrozumieją o co chodzi, ew. azjaci zrobią konwersyjne magazynki.
Germ 21.12.2008, h. 17:37 Germ
Yunker-4 jest dostępny za 1529 złociszy w Polsce, nadaje śrutowi 4,5 mm prędkość 150 m/s (tak podali w sklepie). Jak będę we Wrocku, to może potrzymam w łapie. Yunker-5 będzie tak chyba za 1800.
Nawet bez dużych osiągów i wspaniałej celności oryginalne bicia Iżmaszu są powodem do kupna. Tak ja uważam...
Jackall37 21.12.2008, h. 17:59 Jackall37
Tylko żeby się nie okazało, że pojawią się nowe RAM-y po 800 FPS - YUNKER ma ok. 10 J energii wystrzału - ciekawi mnie ile J będzie mieć wersja ASG.

Tak czy siak Yunker jest świetnie odwzorowany - w końcu budują go z części ostrego odpowiednika.

Ale i tak wolę zaopatrywać kolejne "udoskonalenia" w Łuczniku
Ajsquad 21.12.2008, h. 18:01 Ajsquad
Panowie, jak ten AK zacznie strzelać auto to go kupie. Sprzedam dom, matkę, ojca,brata, komputer, co tylko się da, żeby mieć replike AK strzelającą auto i to na kulki. Boże nareszcie broń PTW.
Promant 21.12.2008, h. 20:23 Promant
Boundrose:
masz rację, tyle, że te dane nie różnią się zasadniczo od wymiarów innych Yunkerów.
Z punktu widzenia asg nie ma tam żadnych informacji o systemie, zasilaniu ani cechach technicznych Yunkera-5 na 6mm BB.

Alchemik193:
ja ceny detalicznej nigdzie nie znalazłem, może ktoś będzie miał więcej szczęścia i poda info o cenie oraz jego żródło.
Moim zdaniem będzie i tak tańszy niż wszystkie PTW.

Trochę tylko się obawiam jego mocy. Rosjanie polecają go do gier strikeball, a znając ich zamiłowanie do hardballa...

Na rosyjskich forach czytałem, że ma być podobno 12 modeli w serii Yunker5: 6 na bazie AK74 oraz 6 na bazie AK105.



Dalej 21.12.2008, h. 21:10 Dalej
Ajsquad:
ile masz lat?
alchemik193 21.12.2008, h. 22:58 alchemik193
Jeśli cena nie przekroczy 2000 zł to go wezmę (chociaż szczerze w to wątpie )
Dalej: Patrząc po zdjęciach jego teamu to mało ....
Germ 22.12.2008, h. 16:13 Germ
Napisałem już, że w Polsce Yunker-4 jest dostępny w jednym sklepie za 1529 złotych. W sklepie, gdzie cholernie sporo się przepłaca... Więc można sądzić, że będzie kosztować około 1700 złotych.
alchemik193 22.12.2008, h. 17:21 alchemik193
tak ale te w Polsce to wszystko 4,5mm , a to będzie 6mm i podejrzewam , że będzie o wiele droższy.
Czozen 26.07.2010, h. 17:49 Czozen
$3 czyli 1200pln z groszami bez opłat przesyłkowych